Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZ

Kącik Przedsiębiorcy

Akcje pomocy

Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Zobacz Temat
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie | Otwarte | Ogólne
Autor Chcecie wiedzieć jaka jest ta szkoła?
pawlik110991
Użytkownik

Miejscowość: Grojec
Data rejestracji: 27.01.10
Dodane dnia 23-06-2012 22:53
Byłem absolwentem tej szkoły, spędziłem w niej wspaniałe 4 lata, osobiście uważam że nie mogłem trafić do lepszej szkoły. W Czernichowie jest super, fajne otoczenie ponieważ szkoła ma własny park i ok. 200 metrów do Wisły gdzie chodziliśmy się opalać jak się tylko pojawiło słońce. W parku są boiska do siatki, nogi, kosza i jest kort tenisowy. Ja chodziłem na jazdy konne, wieczorem na siatkę na hale. Nauczyciele są różni jedni bardziej cisną drudzy mniej ale nigdy nie odmówili mi pomocy w nauce, znacznie ułatwiało mi naukę to że wielu nauczycieli pracowało lub przychodziło do internatu. Często robiliśmy ogniska na terenie szkoły, było dużo wyjazdów darmowych np. do największych polskich stadnin takich jak Janów czy Michałów. Internat też jest super, a najfajniejsze jest to że jest tam koedukacja i niema tam rfalir1;. Jak by mnie ktoś zapytał czy bym poszedł tam jeszcze raz powiedział bym że najchętniej jeszcze ze dwa razy. Nie słyszałem żeby ktoś chodził do lepszej szkoły niż ja.
Obecnie studiuje. Jestem na pierwszym roku a na studia dostałem się bez problemu i to dzienne.
smiley

Paweł Odrzywołek
Skocz do Forum:
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook