Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyKącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Witamy
Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Wakacje

Wszystkim Osobom odwiedzającym naszą stronę internetową życzymy udanych wakacji:)

  Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką”

Zabierz książkę na wakacje
i zrób sobie ciekawe zdjęcie podczas czytania.

Regulamin konkursu

Uwaga!!!
W konkursie mogą brać udział uczniowie klas pierwszych
rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2016/2017.

  Rekrutacja 2016/2017

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną.

Uwaga! Obowiązuje nowe podanie o przyjęcie do internatu na rok szkolny 2016/2017.

  Konkurs biblioteczny
Regulamin konkursu „WIEM, BO CZYTAM”

Podsumowanie konkursu
  KKZ

Wszystkie informacje dotyczące Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych (w tym plany lekcji) zamieszczane są w zakładce KKZ w panelu po lewej stronie.

Trwa rekrutacja na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

  Informacje dla słuchaczy szkół zaocznych 2015/2016
Osoby, które uczęszczają do zaocznych szkół policealnych proszone są o uzupełnienie złożonych dokumentów oraz wykonanie badań i dostarczenie zaświadczeń o braku przeciwwskazań do nauki w danym zawodzie.
Wszystkie informacje dotyczące działu zaocznego będą publikowane w zakładce: Słuchacze w panelu po lewej stronie. W tym plany zajęć.
  Organizacja roku szkolnego 2015/2016
Wszystkie informacje dotyczące organizacji pracy w ZSRCKU w Czernichowie w roku szkolnym 2015/2016 zamieszczane są w zakładce: Rok szkolny 2015/2016 w panelu po lewej stronie.
  Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2016r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2016r.
  Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Ogłoszenia i informacje bieżące

Bardzo Wszystkich przepraszam za wymienienie na zakończeniu roku szkolnego w złej kolejności klas z najwyższą średnią dydaktyczną w szkole.
Najwyższą średnią w szkole w roku szkolnym 2015/2016 uzyskała klasa 3a (technikum weterynarii) - 4,14; drugie miejsce zajęła klasa 2c (technikum hotelarstwa) ze średnią 3,79; a trzecie - klasa 1a TW (technikum weterynarii) ze średnią 3,70.
Gratuluję Uczniom i Wychowawcom!

  Sukces uczniów ZSRCKU w Czernichowie w IV edycji projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”
Ogłoszenia i informacje bieżące

Uskrzydleni sukcesem

Uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zostali docenieni podczas uroczystej gali wieńczącej IV edycję projektu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krakowie. Dwa zespoły uczniowskie pod opieką nauczycielek Zofii Boroń oraz Ewy Rakoczy zdeklasowały rywali i zajęły pierwsze i trzecie miejsce wśród szkół Powiatu Krakowskiego.
Zwycięzcami za wystąpienie „Deep Web” zostali: Mikołaj Świeca, Mykhailo Bilov i Ilya Horban. Trzecią lokatę uzyskali: Oliwier Leśniak, Maciej Siciarski oraz Konrad Ziemianin.
Laureaci otrzymali gromkie brawa od zgromadzonej publiczności, a z rąk Starosty Krakowskiego Józefa Krzyworzeki cenne nagrody rzeczowe, dyplomy i statuetki.
Podczas tej edycji projektu zespoły uczniowskie uczestniczyły w trzech wycieczkach do Krakowa i Warszawy, wykonały blogspoty oraz przygotowały wystąpienia publiczne na interesujące ich tematy. IV edycja projektu zakończyła się sukcesem młodzieży mającej szansę rozwinąć swój potencjał w dziedzinie przedsiębiorczości, pozwoliła poznać nowe technologie oraz doskonalić umiejętność pracy zespołowej.

  Egzaminy klasyfikacyjne - czerwiec 2016r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów klasyfikacyjnych - czerwiec 2016r.
  Na wideospotkaniu z francuskimi kolegami
Media o nas
Dziennik Polski_o_wideospotkaniu_z_francuskimi_kolegami_w_ZSRCKU_w_Czernichowie_miniatura
  Lajkujemy filmy uczniów ZSRCKU w Czernichowie
Ogłoszenia i informacje bieżąceUwaga!
Trwa konkurs „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”.
Sześć zespołów z naszej szkoły bierze udział i prosimy o wsparcie lajkując dodane filmy na Facebooku www.facebook.com/RozwinSkrzydlaPrzedsiebiorczosci/?fref=ts
Nasze zespoły to:
• ZSRCKU Czernichów K Ślizowska, J Panek, S Porębska,
• ZSRCKU Czernichów_Porażka_P.Antończyk, B.Kukla, A.Hodorowska,
• ZSRCKU Czernichów_Mowa Olga Piotrowska,
• ZSRCKU w Czernichowie, Mykhailo Bilov, Ilya Horban, Mikołaj Świeca,
• ZSRCKU Czernichów Katarzyna Pitek, Katarzyna Kowal, Karolina Piszczek,
• Manipulacja reklamami Czernichów K.Ziemianin, M.Siciarski, O.Leśniak.
Z góry dziękujemy za oddane głosy:)
  Dzień Polsko-Francuski
Ogłoszenia i informacje bieżące

Wideo spotkanie uczniów z Zespołu Szkół w Czernichowie z rówieśnikami z francuskiej szkoły

W piątek 10 czerwca 2016 roku, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, zorganizowany został „Dzień Polsko-Francuski”. Wydarzenie to było symboliczną formą okazania wdzięczności uczniom i nauczycielom ze szkoły LEGTA La Côte Saint André w regionie Rodan-Alpy we Francji, za wyjątkową gościnność wobec uczniów z czernichowskiej szkoły, którzy w kwietniu odwiedzili francuskich rówieśników.
W czasie imprezy polska i francuska szkoła nawiązały wideo połączenie, dzięki któremu możliwe było spotkanie na odległość. Wzięli w nim udział: Grzegorz Bylica - Dyrektor szkoły, Arkadiusz Wrzoszczyk - członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Krakowie, Szymon Łytek - wójt gminy Czernichów oraz nauczyciele i uczniowie. Wideo konferencję prowadzoną w języku angielskim, koordynował nauczyciel Mariusz Wójcik, który był także organizatorem wymiany. Atrakcyjnym dla obu stron punktem wideo spotkania był przygotowany specjalnie na ten dzień przez uczniów z Czernichowa dla uczniów z Francji, pokaz florystyczny - „Barwy Polski i Francji”. Był to pierwszy w Polsce pokaz florystyczny transmitowany przez Internet, w czasie którego kompozycje i biżuterię florystyczną prezentowali uczniowie. Pokaz był tłumaczony symultanicznie na język francuski przez uczennicę Julię Bednarz i na język angielski przez uczennicę Martynę Porąbkę. Pokaz przygotowany został przez nauczycielkę Agnieszkę Marzęcką i uczniów z Czernichowa. W czasie „Dnia Polsko-Francuskiego” uczniowie zaprezentowali ciekawe informacje o regionie w formie multimedialnego pamiętnika z wizyty. Sprawdzianem przyswojenia przekazanej wiedzy był przygotowany przez uczniów quiz wiedzy o Regionie Rodan-Alpy.
W szkole, specjalnie na ten dzień, została przygotowana wystawa fotograficzna „Barwy polsko – francuskie”, której autorem jest Mariusz Wójcik. Wystawę nadal można obejrzeć w szkole. Goście uczestniczący w tym wydarzeniu zostali zaproszeni na niespodziankę kulinarną, którą przygotowali nauczyciele będący organizatorami imprezy: Agnieszka Marzęcka i Mariusz Wójcik z uczniami z technikum hotelarstwa. Degustować można było między innymi różnorodne sery oraz orzechy włoskie przygotowane według regionalnego przepisu. Wśród gości biorących udział w imprezie była też Pani Zofia Kamińska - Dyrektor Krakowskiego Banku Spółdzielczego - Oddział w Czernichowie i Pan Krzysztof Cyganik - Przewodniczący Rady Rodziców ZSRCKU w Czernichowie.
Specjalnie na ten dzień szkoła i jej okolice ozdobione zostały licznymi flagami polskimi i francuskimi, co wprowadzało w klimat barw narodowych obu krajów. Szkołę ozdobiono kwiatami w barwach Polski i Francji.
Przygotowana niespodzianka bardzo podobała się francuskiej młodzieży. Wyrazili to gromkimi brawami skierowanymi do kolegów i koleżanek z Polski. Mamy nadzieję, że jest to dobry początek dalszej współpracy obu szkół.

Agnieszka Marzęcka
Mariusz Wójcik


Dzien_polsko-francuski
Dzień polsko-francuski
10 czerwca 2016r.
  Kwalifikacje w zawodzie
Ogłoszenia i informacje bieżącePrzed egzaminem z kwalifikacji warto rozwiązać testy na stronie kwalifikacjewzawodzie.pl.
  Wystawa interaktywna podsumowująca projekt IRRESISTIBLE
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Witamy w nanoświecie” – wystawa interaktywna
podsumowująca projekt IRRESISTIBLE

10 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie rozpoczęła się wystawa interaktywna „Witamy w nanoświecie” podsumowująca projekt IRRESISTIBLE (Including Responsible Research an innovation in cutting Edge Science and Inquiry-based Science education to improve Teacher's Ability of Bridging Learning Environments), w którym od grudnia 2015r. brali udział uczniowie klas 1a i 1b (technikum weterynarii) oraz uczniowie klasy 1c (technikum hotelarstwa).
Uroczystego otwarcia wystawy dokonali Pani dr Małgorzata Krzeczkowska – pracownik Zakładu Dydaktyki Chemii na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek zespołu realizującego projekt IRRESISTIBLE w Polsce, Pani Zofia Kamińska – Dyrektor Krakowskiego Banku Spółdzielczego oddział Czernichów oraz Pan Krzysztof Cyganik – Przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.
Zwiedzający mogli zagrać w nanobilard, nanomemory lub nanorzutki i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat nanotechnologii, odpowiedzieć na pytania zadawane przez nanomrówkę, przeczytać ciekawostki na temat nanotechnologii w nanoksiążeczce, odkryć zastosowania nanotechnologii na nanodrzewie, przypisać cechy do dobrego i złego naukowca, porównać wielkość różnych obiektów na nanoskali, a także wkroczyć w świat nanocząstek srebra.
Na wytrwałych czekały jeszcze dwa eksponaty – nanodomino i nanokostki – zaprojektowane przez uczniów w ubiegłorocznej edycji projektu. Bliźniacze modele tych dwóch eksponatów można oglądać do końca lipca br. na wystawie „Witamy w nanoświecie” w Muzeum Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Podczas zwiedzania wystawy jury nagrodziło eksponat Kamili Ślizowskiej, uczennicy klasy 1c (technikum hotelarstwa), która otrzymała bon w kwocie 200 zł na zakupy w sieci EMPIK.

  Zwrot książek do biblioteki
Ogłoszenia i informacje bieżące

Uwaga Uczniowie! Proszę wszystkie wypożyczone książki zwrócić do biblioteki szkolnej do piątku, 17 czerwca br.

  Internatowy konkurs z wiedzy ogólnej
Ogłoszenia i informacje bieżące

Internatowy konkurs z wiedzy ogólnej
„I Ty możesz zostać omnibusem!”

1 czerwca, w internatowej jadalni, odbył się konkurs z wiedzy ogólnej „I ty możesz zostać omnibusem”. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny. Odpowiedzi na pytania oceniało jury w składzie: p. Dorota Kucharz, p. Agnieszka Michalik-Sroka, p. Piotr Żmigrodzki oraz przedstawicielka wychowanków: Anna Rduch.
Po przywitaniu wszystkich przez prowadzącego konkurs, Dominika Wilka, drużyny musiały wykazać się wiedzą z przedmiotów takich jak: język polski, historia, biologia oraz matematyka. Na zakończenie rywalizacji, by dać zmęczonym głowom trochę wytchnienia od czysto intelektualnych zmagań, wychowankowie konkurowali w kategorii specjalnej. Tutaj musieli np. wykazać się precyzją w odbijaniu piłki czy też skutecznością w zbijaniu kręgli.
Do zabawy została ponadto włączona publiczność. Każda prawidłowo udzielona odpowiedź ochotnika była nagradzana.
Właściwie aż do ostatniej konkurencji miejsca poszczególnych drużyn na podium były sprawą otwartą. Ostatecznie, największa nagroda złożona z zestawu słodyczy i owoców trafiła w ręce chłopców: Michała Tomczyka, Aleksandra Topolskiego oraz Jakuba Smagi. Drugie miejsce przypadło w udziale: Dorocie Słomian, Alicji Fuglewicz i Paulinie Protaś. Podium uzupełniła drużyna w składzie: Karolina Gągalska, Ilona Hajduga, Iwona Iwańciów.

Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
  Dzisiaj
Czwartek
30
Czerwca 2016

Imieniny obchodzą:
Emilia, Lucyna, Rajmund, Arnold
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 521
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: aresana
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Technik Rolnik
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzie? jak...
Najciekawsze Tematy
Technik Rolnik [7]
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzie? ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
Poczta

epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa