Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Doświadczenia na lekcji chemii w klasie 1e
Lekcje chemii18 stycznia 2018r. uczniowie z klasy 1e na lekcji chemii poznali mechanizm usuwania brudu, a także mieli możliwość przeprowadzenia i obejrzenia doświadczeń chemicznych dotyczących tego tematu.

Doswiadczenia_na_lekcji_chemii_w_klasie_1e_18.01.2018r
Doświadczenia na lekcji chemii w klasie 1e
18 stycznia 2018r.
  Brązowa Szkoła 2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceJest nam niezwykle miło poinformować, że Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie uzyskał tytuł "Brązowej Szkoły 2018" w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY.
  Próbny egzamin maturalny z języka polskiego dla 4c

W piątek, 19 stycznia 2018r., o godz. 7.20 uczniowie klasy 4c rozpoczynają próbny egzamin maturalny z języka polskiego w auli.
Po skończonym próbnym egzaminie maturalnym uczniowie wracają na lekcje i kontynuują je zgodnie z planem lekcji i harmonogramem zastępstw.

Uczniów klasy 4c pilnują w auli:
- od 7.20 - p. Joanna Wasilewska,
- od 9.05 - p. Małgorzata Downar-Zapolska i p. Kamil Szewczyk.

Zastępstwa Zastępstwa na piątek, 19 stycznia 2018r.

Wszystkie zajęcia opiekuńcze dla uczniów nie uczęszczających na lekcje religii odbywają się w czytelni. Każdy uczeń przebywający na zajęciach zobowiązany jest do wpisu swojej obecności w dzienniku czytelni oraz zachowania w sposób nie przeszkadzający innym użytkownikom pomieszczenia.
  Wyniki przesłuchań do V Powiatowego Obcojęzycznego Przeglądu Artystycznego
Konkursy

Wyniki przesłuchań do V Powiatowego Obcojęzycznego Przeglądu Artystycznego Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych – Skawina 2018

Naszą Szkołę będą reprezentować:

Beata Droździel (kl.1D) - piosenka w języku rosyjskim,
Mariana Oleksiienko (kl.IV C) - wiersz w języku rosyjskim,
Elżbieta Garaś (kl. ID) - wiersz w języku angielskim,
Karolina Wieczorek (kl. ID) - piosenka w języku angielskim.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w Przeglądzie, który odbędzie się 2 lutego w Skawinie!

Jury w składzie:
Joanna Wasilewska
Mariusz Wojcik
  Dyżury pedagoga szkolnego
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram dyżurów pedagoga szkolnego obowiązujący od 15 stycznia 2018r.
  Dyżury kadry kierowniczej
Harmonogram dyżurów kadry kierowniczej ZSRCKU w Czernichowie obowiązujący od 15 stycznia 2018r.
  Zmiany w planie lekcji klasy 3a
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
nastąpiły zmiany w obowiązującym od poniedziałku, 15 stycznia 2018r., planie lekcji.
Dotyczą one klasy 3a i nauczycieli uczących tę klasę.
  Przed sprawdzianem z EDB
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Uczniowie Klas pierwszych,
przypominam, że na najbliższe lekcje edukacji dla bezpieczeństwa macie zapowiedziany sprawdzian wiadomości z pierwszej pomocy.
Przed sprawdzianem warto sobie przypomnieć zakres materiału, który Was obowiązuje.
W ramach ułatwienia przygotowania się do sprawdzianu proponuję Wam zapoznanie się z przykładowymi pytaniami.
Życzę Wszystkim owocnej nauki.
Do zobaczenia na lekcjach.

Nowy plan lekcji od 15 stycznia 2018r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
od poniedziałku, 15 stycznia 2018r., będzie obowiązywał nowy plan lekcji, nowy plan nauczania indywidualnego dla ucznia klasy 4c oraz nowy plan dyżurów.
  Wigilia w internacie
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniu 14.12.2017r. w internacie o godzinie 17:00 pierwsze 2 grupy – czyli prawie 120 mieszkańców internatu- zasiadły do wieczerzy wigilijnej. Na początku pani kierownik Sylwia Gacek wespół w zespół z prowadzącym uroczystość – Kacprem Macudą przywitali przybyłych gości, w tym Pana Dyrektora Grzegorza Bylicę, Panią wicedyrektor Annę Mikę, Panią Beatę Szeligiewicz-Orłowską – wieloletniego pracownika szkoły i kierownika internatu oraz Wychowawców. ...więcej.
Wigilia_w_internacie
Wigilia w internacie