Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2018/2019

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Oferty pracy
Oferty zatrudnienia w ZSRCKU w Czernichowie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zatrudni:
- nauczyciela chemii w zakresie rozszerzonym,
- nauczyciela języka angielskiego,
- lekarza weterynarii do nauczania przedmiotów zawodowych w technikum weterynarii,
- instruktora jazdy konnej (mile widziane przygotowanie pedagogiczne, praca możliwa również w wakacje),
- pracownika działu księgowości na pełny etat (zainteresowane osoby zostaną poinformowane o zakresie czynności oraz wymaganiach podczas rozmowy rekrutacyjnej).
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt na email: czernichow.edu@gmail.com lub telefonicznie: 12 270 20 16.

Dyrektor ZS RCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  Potwierdzenie woli podjęcia nauki

Szanowni Kandydaci do klas pierwszych,
uprzejmie przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem Małopolskiego Kuratora Oświaty do dnia 9 lipca br. należy potwierdzić wolę podjęcia nauki w naszej Szkole poprzez dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.
Wyżej wymienione dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły w dni robocze w godz. 7.30 - 14.30.

Na początku września zostanie zorganizowany w Szkole kiermasz podręczników używanych.

Ze względu na brak części podręczników do klas pierwszych, listy podręczników zostaną opublikowane w terminie późniejszym (możliwe, że dopiero we wrześniu).

Wgląd do pracy egzaminacyjnej

Wgląd do pracy egzaminacyjnej

Absolwent ma prawo wglądu do sprawdzonej i ocenionej swojej pracy egzaminacyjnej, w miejscu i czasie wskazanym przez dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej, wciągu 6 miesięcy od dnia wydania przez okręgową komisję egzaminacyjną świadectw dojrzałości, aneksów i zaświadczeń o wynikach egzaminu maturalnego.

Wniosek o poprawkowy egzamin maturalny

Szanowni Maturzyści,

Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej ALBO w części pisemnej, pod warunkiem że:
a.przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony ORAZ
b.przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

Absolwent, o którym mowa powyżej, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 11 lipca 2019r.) składa do Dyrektora Szkoły pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego zdanego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7a do Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego obowiązującej w roku szkolnym 2018/2019), zgodnie z deklaracją ostateczną.

Informację o miejscu przeprowadzenia egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej w terminie poprawkowym dyrektor okręgowej komisji egzaminacyjnej ogłasza na stronie internetowej okręgowej komisji egzaminacyjnej nie później niż do 9 sierpnia 2019r.

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się 20 sierpnia 2019r.

Część ustna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym z języka polskiego, języków mniejszości narodowych oraz z języków obcych nowożytnych odbędzie się w dniach 20–21 sierpnia 2019r.

Odbiór świadectw dojrzałości, aneksów do świadectw dojrzałości i zaświadczeń o wynikach egzaminu maturalnego

Szanowni Maturzyści,
uprzejmie informujemy, że świadectwa dojrzałości, aneksy do świadectw dojrzałości i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego można odbierać w sekretariacie Szkoły w dniu 4 lipca br. od godz. 9.00 do godz. 14.30, a w pozostałe dni robocze w godz. 7.30 - 14.30.

Transmisja online

W dniu 12 VI 2019 grupa ok. 30 uczniów ZSRCKU w Czernichowie uczestniczyła w zajęciach on-line organizowanych przez Urząd Marszałkowski w ramach projektu "Program ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze". Zajęcia dotyczyły ochrony klimatu i były prowadzane zdalnie z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce II - Małopolska Chmura Edukacyjna".

Opracowała: Anna Mika
  Piszą o nas
Media o nasPiszą o nas na stronie internetowej Wydziału Edukacji i Starostwa Powiatowego w Krakowie
  Talent Powiatu 2019

Katarzyna Handzlik (absolwentka klasy 4b technikum weterynarii) 13 czerwca br. podczas Gali Talent Powiatu 2019 w Skawinie otrzymała Talent Powiatu w dziedzinie przedmioty zawodowe i nagrodę pieniężną.
Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Więcej szczegółów: na stronie Wydziału Edukacji i na stronie Starostwa Powiatowego w Krakowie.

Laureatka OWIUR

Katarzyna Handzlik (absolwentka klasy 4b technikum weterynarii) 7 i 8 czerwca br. w Hańczowej brała udział w eliminacjach centralnych XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku weterynaria i uzyskała tytuł laureata.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Wakacyjne dyżury kadry kierowniczej
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram wakacyjnych dyżurów kadry kierowniczej ZSRCKU w Czernichowie
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>