Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Srebrne technikum 2019

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2019.

Zwiedzanie ZSRCKU w Czernichowie

Nauka na wszystkich kierunkach dziennych i zaocznych
w ZSRCKU w Czernichowie jest bezpłatna

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

Najpopularniejsze kierunki w szkole
w systemie dziennym:
technik hodowca koni technik hotelarstwa technik rolnik technik weterynarii

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną.

Pozostałe informacje w zakładce Rekrutacja.

Jeśli zamierzasz podjąć naukę w Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, a masz jakieś pytania odnośnie nauki w naszej Szkole, to zadaj je za pomocą tego formularza, a odpowiedź podamy na stronie internetowej Szkoły i na Facebooku.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką pracę chciałabyś/chciałbyś wykonywać w przyszłości i w jakim kierunku się kształcić, aby wykorzystać swoje predyspozycje i osiągnąć spełnienie zawodowe, to zachęcamy do przetestowania się i zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w zakładce Doradztwo zawodowe.

W ramach działań promocyjno-rekrutacyjnych zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11.50 do 12.50 pod numerem 12 270 20 16 wew. 41.

KKZ

Trwa rekrutacja na bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
na rok szkolny 2020/2021

Formularz zgłoszeniowy do wydruku

Formularz elektroniczny

Dyżury w Internacie

Szanowni Państwo, Drodzy Wychowankowie!

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wychowawcy Internatu pełnią dyżury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:12 270 28 84 lub na adres mailowy: czernichow_internat@wp.pl

Podania do internatu na rok szkolny 2020/21 razem z oświadczeniem o stanie zdrowia można dostarczyć osobiście lub wysłać skan na adres: kierownik-internatu@wp.pl. Dotyczy to osób, które mieszkały do tej pory w internacie lub osób, które się o niego po raz pierwszy starają.

Kierownictwo i Wychowawcy Internatu

Ogłoszenia i informacje bieżąceMEN: Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca br. – rozporządzenie podpisane
  Plan KKZ RL.03
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 8 maja 2020 roku zostały wznowione zajęcia KKZ RL.03 Prowadzenie produkcji roślinnej. Szczegółowe informacje otrzymaliście Państwo na swoje adresy e-mail oraz w rozmowach telefonicznych. Osoby, które nie otrzymały informacji proszone są o niezwłoczny kontakt: czernichowszkola@poczta.fm

Plan zajęć 5 -7 VI 2020 - zajęcia zdalne i stacjonarne

piątek 5 VI 2020 zajęcia zdalne - 16.00 - 19.00 - Język angielski zawodowy - Mariusz Wójcik

sobota 6 VI 2020 zajęcia stacjonarne - 7.20 - 12.10 - Prowadzenie produkcji roślinnej - Zofia Boroń (zajęcia terenowe)
12.20 - 17.00 - Elementy rachunkowości rolnej - Barbara Ryś

niedziela 6 VI 2020 zajęcia stacjonarne - 7.20 - 12.10 - Prowadzenie produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek
12.20 - 17.00 - Organizacja pracy sprzętu rolniczego - Artur Cichoń

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się w sali nr 8 na parterze, wejście nr 3.

Szczegółowe informację dotyczące zasad uczestnictwa w zajęciach i wymaganych zabezpieczeń znajdziecie Państwo w poczcie e-mail.

Anna Mika
  Matura 2020 - informacje dla zdających egzaminy maturalne w 2020 roku
Egzamin maturalnyUprzejmie przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu egzaminów maturalnych w 2020 roku są zamieszczone w zakładce Matura 2020.
  Komunikat CKE o przyborach
Egzamin maturalny

Komunikat CKE o przyborach (egzamin maturalny od str. 2).

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa podczas egzaminów
Ogłoszenia i informacje bieżąceProcedura zapewnienia bezpieczeństwa podczas egzaminów
  Protokół z otwarcia ofert - 02.06.2020 r.
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert - przetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
  Informacje dla zdających egzaminy maturalne
Egzamin maturalnyZdający egzaminy maturalne w ZSRCKU w Czernichowie przynoszą własne materiały i przybory pomocnicze (w tym proste kalkulatory matematyczne) na poszczególne egzaminy maturalne.
Szkoła zapewnia tylko te materiały, które w komunikacie Dyrektora CKE są opisane: „zapewnia szkoła”.

Słowniki (w tym słowniki polsko-ukraińskie i ukraińsko-polskie) zapewnia Szkoła.

MEN: Informacja CKE o egzaminie maturalnym przeprowadzanym w terminie głównym
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacja CKE o egzaminie maturalnym przeprowadzanym w terminie głównym
  MEN: Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Ogłoszenia i informacje bieżąceMEN: Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek