Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty  Akcje pomocy  Partnerzy
Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Witamy
Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Życzenia
Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy zdrowych, radosnych, pełnych dobroci i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele pomyślności w nadchodzącym 2015 roku.
  Trwa rekrutacja na kursy kwalifikacyjne
Rekrutacja na bezpłatne kursy kwalifikacyjne zawodowe dla dorosłych

Oferta Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych
  1% na Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
Przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
KRS – 0000143111


Profil Stowarzyszenia Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie w bazie ngo.pl

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014
  Oferta zatrudnienia
Oferty zatrudnienia w ZSRCKU w CzernichowieZespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie poszukuje pracownika na stanowisko rolnik - hodowca - oborowy w pełnym wymiarze czasu pracy. Osoby zainteresowane podjęciem tej pracy proszone są o kontakt telefoniczny: 501-711-778.
Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  „Jaszczurze Kolędy 2014”
Media o nasInformację o koncercie „Jaszczurze Kolędy 2014”, w którym uczestniczyli słuchacze Policealnej Szkoły Opiekun Osoby Starszej ZSRCKU w Czernichowie, zamieszczono 19 grudnia 2014r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie: Jaszczurze Kolędy 2014 oraz na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie: „Jaszczurze Kolędy 2014” z udziałem Joanny Mądry, słuchaczki Szkoły Policealnej w Czernichowie.
  1 SW - dostęp do platformy
Słuchacze szkół dla dorosłychSzanowni Państwo
Wysłałam dzisiaj do Państwa grupy (1 SW) dane dostępowe do Platformy Edukacyjnej ZSRCKU w Czernichowie: http://moodle.kno-czernichow.edu.pl.
W razie jakiś problemów z użytkowaniem platformy bądź braku na Państwa skrzynce maila z danymi dostępowymi proszę o kontakt mailowy barbara.kajda@wp.pl.
  Wigilia w internacie
Informacje bieżącePrzedświąteczny wieczór Dobrych Życzeń połączony z prezentacją polskich i ukraińskich tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia nazwaliśmy Kolacją z Gwiazdami.
Gwiazdami jesteśmy MY wszyscy, mieszkańcy internatu wraz z wychowawcami oraz Dyrekcją Szkoły. Uznaliśmy, że skoro swoją obecnością, nauką i pracą tworzymy historię naszej prastarej Szkoły należy nam się to zaszczytne miano Gwiazd.
Widocznym tego symbolem były wykonane samodzielnie przez wszystkich gwiazdy papierowe wykonane w ramach akcji „I TY jesteś naszą Gwiazdą”. Zawieszone pod sufitem jadalni tworzyły symbol jedności i współuczestniczenia w przeżywaniu szkolnych dni. Centralne miejsce na naszym niebie oraz największe gwiazdy otrzymali Pani oraz Pan Dyrektor. Gwiazdy zawiesili Strażnicy Gwiazd, wszyscy zapaliliśmy indywidualne światełka na znak pokoju i przyjaźni i w efekcie 146 świeczek oświetliło i zjednoczyło te nasze gwiazdy....więcej
Wigilia_w_internacie
Wigilia w internacie
16 grudnia 2014r.
  Materiały pomocnicze dla III LO
Słuchacze szkół dla dorosłych
Chemia - III LO

Informatyka - III LO
  Jaszczurze Kolędy 2014
Informacje bieżąceWieczorem 17 grudnia 2014 roku, w krakowskim Klubie pod Jaszczurami słuchacze Policealnej Szkoły Opiekun Osoby Starszej uczestniczyli w koncercie „Jaszczurze Kolędy 2014”. Jedną z wokalistek śpiewających kolędy była uczennica tego kierunku Joanna Mądry. Joanna ma już za sobą wiele koncertów. Jej pseudonim artystyczny to Azzja. W roku ubiegłym śpiewała też na imprezie plenerowej „Noc Kupały” zorganizowanej przez Akademię Młodego Florysty, działającą w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Asia jest też półfinalistką programu Must Be the Music. ...więcej
Jaszczurze_Koledy
„Jaszczurze Kolędy 2014” z udziałem Joanny Mądry, słuchaczki Szkoły Policealnej Opiekun Osoby Starszej w ZSRCKU w Czernichowie
17 grudnia 2014r.
  Lekcja chemii on-line - 18 grudnia 2014r.
Małopolska Chmura EdukacyjnaW dniu 18 grudnia br., podczas połączenia on-line z Wydziałem Inżynierii i Technologii Politechniki Krakowskiej w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczennice klasy 3b (technikum weterynarii) miały okazję poznać zagadnienia zawiązane ze ściekami, odpadami komunalnymi oraz zanieczyszczeniami gazowymi i pyłowymi.
MChE-PK-18.12.2014r
Lekcja chemii on-line w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna
18 grudnia 2014r.
Więcej zdjęć...
Kronika MChE
  Media o nas
Media o nas18 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację na temat szopki zaprojektowanej i wykonanej przez Dominika Wilka, ucznia klasy 1b (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie: „Szopka na młodej polskiej dłoni”, a także relację z wizyty "Zdrowetek" z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego im. G. Narutowicza w Krakowie: „Zdrowetki” z Czernichowa w Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego im. G. Narutowicza w Krakowie.
  Góra grosza 2014
Informacje bieżąceGłówna zbiórka w ramach tegorocznej Akcji "Góra Grosza" odbyła się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 16 grudnia 2014r.
Gora_grosza
Góra grosza
16 grudnia 2014r.
Zdjęcia wykonała: Katarzyna Wrona
  „Szopka na młodej polskiej dłoni” autorstwa Dominika Wilka
Informacje bieżąceTradycja budowania szopek związana jest ze Świętym Franciszkiem z Asyżu, który był autorem szopki w Greccio w 1223 roku, a współcześnie plastyczne przedstawianie motywów Bożego Narodzenia stanowi element kultury europejskiej.
W tradycji Polskiej czas adwentu od dawna jest przeżywany jako oczekiwanie na powtórne narodzenie Dzieciątka Jezus. Przygotowania do obchodzenia tych właśnie świąt obejmują różne działania, spośród których ważne jest zrobienie Szopki Bożonarodzeniowej. Pomysłów na jej tworzenie, podobnie jak samych sposobów jej tworzenia zwykle jest bardzo dużo. Ciekawy, oryginalny pomysł na wykonanie szopki Bożonarodzeniowej powstał w czasie warsztatów w ramach Akademii Młodego Florysty, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie....więcej
Szopka_autorstwa_Dominika_Wilka
„Szopka na młodej polskiej dłoni”
Autor: Dominik Wilk
Zdjęcia wykonał: Mariusz Wójcik
  „Szpitalne czytanie”
Informacje bieżącePomysłodawcą akcji są uczennice działające w zespole „Zdrowetki” Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Czernichowie. Starają się one zachęcać młodsze koleżanki i kolegów z innych szkół do przekazywania niepotrzebnych już książek z bajami i opowiadaniami dla dzieci przebywających w szpitalu....więcej
Szpitalne_czytanie
„Szpitalne czytanie”
grudzień 2014r.
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
  Dzisiaj
Niedziela
21
Grudnia 2014

Imieniny obchodzą:
Tomasz, Tomisław, Anastazy, Piotr, Jan, Seweryn, Honorata
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 374
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: xoptymalniex
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Technik Rolnik
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Technik Rolnik [7]
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
13/10/2014 20:35
Mikrus06, plan pracy w roku szkolnym 2014/2015 znajdziesz w zakładce "Rok 2014/2015" oraz w informacjach bieżących.

mikrus06
12/10/2014 14:45
Witam! Gdzie można znaleźć plan roku szkolnego 2014/2015 ? Wolne dni, zebrania itp.

Beata Orlowska
26/08/2014 17:39
twety19, 10 każdego miesiąca to ostateczny i ostatni termin wpłat za bieżący miesiąc. Najlepiej dokonać wpłaty w pierwszym dniu pobytu a w kolejnych miesiącach zaraz po otrzymaniu faktury.

twety19
26/08/2014 15:25
Kiedy płaci się pierwsze pieniądze za pierwszy miesiąc? Przy przyjęciu do Internatu czy normalnie 10?

  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
Poczta

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa