Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Serdecznie witamy na naszej stronie
Jesteśmy najstarszą szkołą rolniczą w Polsce
  Dni Otwarte Szkoły
Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły:
- grupy zorganizowane 13 marca (piątek) i 16 marca (poniedziałek),
- gości indywidualnych 14 marca (w sobotę) i 15 marca (w niedzielę),
w godzinach 8:30 - 15:00 (w każdy z wyżej wymienionych dni).
Zapraszamy również w innych terminach (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).
  Trwa rekrutacja na kursy kwalifikacyjne
Rekrutacja na bezpłatne kursy kwalifikacyjne zawodowe dla dorosłych

Oferta Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych
  1% na Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
Przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
KRS – 0000143111

Profil Stowarzyszenia Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie w bazie ngo.pl

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014
  Nowy plan lekcji
Informacje bieżącePlan lekcji obowiązujący od 2 lutego br.
  MChE - kolejne zajęcia on-line z chemii
Małopolska Chmura EdukacyjnaKolejne zajęcia on-line z chemii dla uczennic z klasy 3b odbędą się 12 lutego br. (czwartek) w sali nr 13. Początek tradycyjnie o godzinie 7:30.
  MChE - zajęcia z chemii na WIiTCh PK
Małopolska Chmura EdukacyjnaW dniu 13 lutego br. (piątek) w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczennice klasy 3b będą uczestniczyły w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.
  Lekcja chemii on-line - 29 stycznia 2015r.
Małopolska Chmura Edukacyjna29 stycznia br., podczas połączenia on-line z Wydziałem Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczennice klasy 3b (technikum weterynarii) dowiedziały się dlaczego olej nie miesza się z wodą, poznały zagadnienia związane z lipofilowością i hydrofilowością związków organicznych, a także miały okazję zobaczyć rozdział mieszanin metodą chromatografii cienkowarstwowej i kolumnowej. Ponadto dziewczęta miały okazję sprawdzić swoją (świeżo zdobytą) wiedzę - odpowiadając na pytania zadawane przez prowadzącą. Podobnie jak poprzednio - uczennice dzielnie walczyły o pierwszeństwo odpowiedzi z uczniami I LO w Krakowie.
MChE-PK-15.01.2015r
  Spotkanie słuchaczy Szkoły Policealnej kierunku Opiekun Osoby Starszej z seniorami w ZSRCKU w Czernichowie
Informacje bieżąceW dniu 25 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie aktywizujące seniorów przygotowane przez słuchaczy szkoły policealnej kierunku opiekun osoby starszej, która prowadzona jest w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie od września 2014 roku. Wśród słuchaczy są osoby, które potrafią w sposób profesjonalny przygotować niektóre z zalecanych form aktywizujących osoby starsze. Pomysł zorganizowania spotkania z lokalnymi seniorami powstał w czasie zajęć dydaktycznych i wynikał z chęci osobistego ich poznania oraz zaproponowania im różnorodnych form aktywizacji. W grupie seniorów przybyłych na spotkanie było wielu emerytowanych pracowników tutejszej szkoły. Głównym celem spotkania było promowanie zdrowia wśród seniorów, aktywizacja oraz rozpoznawanie ich potrzeb, oczekiwań, problemów i możliwości włączania seniorów w życie szkoły. ...więcej.
Spotkanie_z_seniorami
  Doświadczenia chemiczne
Wykrywanie_skladnikow_zywnosci
Wykrywanie składników żywności
14 i 19 stycznia 2015r.
  R.20 - dostęp do platformy edukacyjnej
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo, Uczestnicy KKZ R.20 - szkolenie i użytkowanie koni, macie już założone konta na platformie edukacyjnej ZSRCKU w Czernichowie i jesteście dopisani do odpowiednich kursów. Szczegóły w e-mailu. Przyjemnej nauki!
  Pierwsza pomoc dla R.03
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweUczestnicy KKZ R.03 otrzymali dzisiaj dostęp do kursu z pierwszej pomocy. Owocnej nauki.
  Lekcja chemii on-line - 15 stycznia 2015r.
Małopolska Chmura EdukacyjnaW dniu 15 stycznia br., podczas połączenia on-line z Wydziałem Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczennice klasy 3b (technikum weterynarii) poznały różne rodzaje emulsji oraz technologię wytwarzania emulsji kosmetycznych. Ponadto dziewczęta miały okazję sprawdzić swoją wiedzę - wykonując zadania zlecone przez prowadzącą. Podczas realizacji pierwszego z dwóch zadań (podział surowców na składniki fazy wodnej i olejowej) uczennice 3b okazały się lepsze i szybsze od uczniów z pozostałych szkół biorących udział w projekcie. Z wykonaniem drugiego zadania (określenie działania poszczególnych składników) nieznacznie wyprzedzili je uczniowie z I LO w Krakowie. Dodatkowym urozmaiceniem zajęć była możliwość skorzystania przez uczennice z telefonów i laptopa w trakcie realizacji zadania numer 2.
MChE-PK-15.01.2015r
  Szkoła sprzed lat
Informacje bieżąceSzkoła na fotografiach sprzed lat
  Egzamin zawodowy 2015
Informacje bieżąceInformacje dotyczące egzaminu zawodowego 2015
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Stycznia 2015

Marcela, Marcelina, Ludwika, Ludwik, Jan, Joanna, Luiza, Ksawery

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Najnowszy Użytkownik: tomaszjan

Technik Rolnik
Technik Rolnik [7]

13/10/2014 20:35
Mikrus06, plan pracy w roku szkolnym 2014/2015 znajdziesz w zakładce "Rok 2014/2015" oraz w informacjach bieżących.

mikrus06
12/10/2014 14:45
Witam! Gdzie można znaleźć plan roku szkolnego 2014/2015 ? Wolne dni, zebrania itp.

Beata Orlowska
26/08/2014 17:39
twety19, 10 każdego miesiąca to ostateczny i ostatni termin wpłat za bieżący miesiąc. Najlepiej dokonać wpłaty w pierwszym dniu pobytu a w kolejnych miesiącach zaraz po otrzymaniu faktury.

26/08/2014 15:25
Kiedy płaci się pierwsze pieniądze za pierwszy miesiąc? Przy przyjęciu do Internatu czy normalnie 10?