Zbiórka odzieży dla Potrzebujących

Finał zbiórki dla Potrzebujących

W dniu 12 lutego zakończono zbiórkę odzieży (w tym odzieży wierzchniej zimowej), obuwia, zabawek oraz książek dla dzieci z Pieczy Zastępczej, wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka oraz osób potrzebujących - podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W akcję trwającą od listopada zaangażowała się zarówno młodzież, jak i pracownicy internatu, którzy systematycznie dostarczali dary organizatorom akcji. Wszystkim zaangażowanym w tę szczytną inicjatywę składają serdeczne podziękowania nauczyciele zaangażowani w akcję: Sylwia Morawiec, Grażyna Tajs - Zielińska, Katarzyna Bylica, Kinga Zając, Paulina Kowalik. Zapraszamy do wsparcia naszej corocznej zbiórki. Kolejną edycję rozpoczynamy już jesienią 2020r.

Opracowały Kinga Zając i Paulina Kowalik

Zbiorka_odziezy