VII Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny
Wydarzenia

W piątek, 28 lutego 2020 w Zespole Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie odbył się VII Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Średnich – Skawina 2020. Uczennice: Łucja Dyjach, Anna Klęp oraz Taisiia Panchenko reprezentowały naszą szkołę w kategorii piosenka obcojęzyczna wykonując popularne utwory w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Ideą konkursu było nie tylko umożliwienie uczniom skonfrontowania swoich umiejętności językowych i artystycznych, ale przede wszystkim integracja młodzieży wokół tematyki szeroko rozumianego międzynarodowego dziedzictwa kultury. Wszyscy wykonawcy dostarczyli bez wątpienia zarówno Jurorom jak i widowni niesamowitych wrażeń.

Opracowała Katarzyna Wrona

28.02.2020r.