Konkurs online dla młodzieży – Twój zawód przyszłości #Pracaw2030
Konkursy i olimpiadyKonkurs online dla młodzieży – Twój zawód przyszłości #Pracaw2030

Ruszyła II edycja konkursu organizowanego przez serwis Aplikuj.pl o nazwie „Twój zawód przyszłości” #Pracaw2030. To znakomita okazja dla uczniów szkół średnich, którzy mogą nie tylko poćwiczyć wyobraźnię, ale także zawalczyć o rozwój swojej przyszłej kariery.

Do udziału w konkursie wystarczy głowa pełna fantazji i ambicji oraz dostęp do internetu. To szansa na zgarnięcie atrakcyjnych nagród bez wychodzenia z domu (konkurs w całości odbywa się online). Dla uczestników przygotowano nagrody: semestralny kurs programowani (szkoła Giganci Programowania), kurs online Ścieżka kariery (strefakursow.pl), vouchery ze zniżką na szkolenia online oraz nagrody rzeczowe – gadżety elektroniczne.

W konkursie mogą wziąć uczniowie z województw małopolskiego i podkarpackiego. Zadanie dla uczestników polega na napisaniu tekstu na temat: jeden dzień w Twojej pracy przyszłości.

Wypełnij formularz konkursowy i prześlij zgłoszenie: https://www.aplikuj.pl/praca2030-zgloszenie

Powodzenia!