Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Mikołajkowa zbiórka dla schroniska
Mikolajki_dla_schroniska

W naszej szkole trwa mikołajkowa zbiórka dla schroniska

Dyplom dla ZSRCKU
Dyplom_konkurs_plastyczny_na_projekt_znaczka_pocztowego_miniatura
  Co zrobić z panną Julią? – spektakl profilaktyczny i warsztaty
Ogłoszenia i informacje bieżące14 listopada uczniowie klas pierwszych obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Słodka” zaprezentowany przez Teatr Moralitet z Krakowa.
„Żaba”, czyli Anna Żabińska to uczennica szkoły średniej, pracuje w szkolnym sklepiku, w wolnym czasie tworzy projekty ubrań. Ziemowit to kolega „Żaby”, chłopak zakochany w Julce, przed którą Anna próbuje go ostrzec (Julka w obiegowej opinii szkolnej jest szefową dziewczęcego gangu). ...więcej.

Spektakl_profilaktyczny
Spektakl profilaktyczny pt. „Słodka”
14 listopada 2017r.
  Oferta zatrudnienia - produkcja zwierzęca
Oferty zatrudnienia w ZSRCKU w Czernichowie

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zatrudni na pełny etat pracowników do produkcji zwierzęcej - obsługa bydła i koni. Mile widziane uprawnienia inseminatora. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Panem Kierownikiem Juliuszem Boroniem, tel. 501 711 778.

Czernichów, dnia 21.11.2017r.
Dyrektor ZS RCKU w Czernichowie
Grzegorz Bylica
  Wizyta studyjna w Pradze
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniach od 12 do 16 listopada br. w ramach projektu „Innowacyjne rozwiązania w praktycznej nauce jeździectwa” został zorganizowany wyjazd do Pragi w Czechach. Jest to projekt Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W wizycie szkoleniowej brali udział dyrektorzy szkół, instruktorzy jazdy konnej, trenerzy oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych w technikum hodowcy koni oraz w zawodzie jeździec.

Nasza szkoła była reprezentowana przez Pana Dyrektora Grzegorza Bylicę, nauczycieli przedmiotów zawodowych: Panią Annę Niedziółkę, Panią Karolinę Kwaśnicę oraz Panią Dagmarę Czerw - instruktorkę jazdy konnej. ...więcej.

Wyjazd_studyjny_do_Pragi
Wyjazd studyjny do Pragi
12 - 16 listopada 2017r.
  Projekty Unijne - rekrutacja
Ogłoszenia i informacje bieżąceOgłaszam rekrutację na bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii B realizowany w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10. Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów – ZIT
Dokumenty rekrutacyjne można pobrać u Pani Anny Miki w gabinecie nr 10. Rekrutacja prowadzona jest w dniach 21 - 22 XI 2017 roku.
Liczba miejsc ograniczona (10).
  Światowy Dzień Rzucania Palenia
Ogłoszenia i informacje bieżącePodobnie jak w latach poprzednich Nasza Szkoła wzięła udział w "Światowym dniu rzucania palenia". W tym roku to klasa IV c pod opieką Pani Anny Miki przygotowała akcję informacyjną i wzięła czynny udział w rozwieszaniu plakatów zachęcających do rzucania palenia.
Swiatowy_Dzien_Rzucania_Palenia
Światowy Dzień Rzucania Palenia
16 listopada 2017r.
  X Powiatowy Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości rozegrany już po raz dziesiąty

10 listopada reprezentanci sześciu szkół z powiatu krakowskiego: ZSTE Skawina, LO Skawina, ZSP Krzeszowice, LO Krzeszowice, ZSP Giebułtów, ZSRCKU Czernichów na sportowo uczciło 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, biorąc udział w X Powiatowym Biegu Niepodległości.
Uczestnicy, zaproszeni goście, uczniowie i nauczyciele przeszli do parku szkolnego w uroczystym orszaku, który rozpoczynała jazda honorowa (uczniowie ZSRCKU wraz z instruktorem, p. A. Niedziółką na koniach) oraz młodzież niosąca sztandar szkoły. ...więcej.

X_Powiatowy_Bieg_Niepodleglosci
X Powiatowy Bieg Niepodleglosci
10 listopada 2017r.
  Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w Czernichowie

W dniu 11 listopada nasza szkoła włączyła się w obchody Święta Niepodległości zorganizowanie przez władze gminy Czernichów. Przedstawiciele naszej szkoły, wśród których, oprócz dyrekcji, byli nauczyciele i uczniowie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Czernichowie, a następnie przeszli pod pomnik upamiętniający 10-lecie odzyskania niepodległości – 1918–1928, gdzie odśpiewany został hymn Polski.
Dyrektor ZSRCKU, p. Grzegorz Bylica, kierownik kształcenia praktycznego, p. Anna Mika oraz kierownik Warsztatów Szkolnych ZSRCKU p. Juliusz Boroń złożyli pod pomnikiem kwiaty.
Reprezentacja młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości, niosąc sztandar szkoły i sztandar kombatantów.

Opracowała: Agnieszka Kołodziej
  Światowy dzień rzucania palenia.
PoradyW dniu 16 listopada obchodzony jest "Światowy dzień rzucania palenia". Mając świadomość problemu zachęcamy do refleksji i podjęcia działań, które mogą pomóc w pozbyciu się nałogu.
Wsparcie możecie znaleźć także tu:
  Zdrowie
PoradyW dniu dzisiejszym (16 listopada 2017 roku), który od kilkudziesięciu lat jest "Światowym dniem rzucania palenia" w naszej szkole oficjalnie rozpoczynamy program edukacyjny pt. "ARS, czyli jak dbać o miłość". Krajowym koordynatorem projektu jest Państwowa Inspekcja Pracy a szkolnym Pani Anna Mika. Program kierowany jest do uczniów, rodziców i nauczycieli. Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie www.zdrowiewciazy.pl. Zachęcamy wszystkich aktywnego do udziału w projekcie i dokonywania mądrych wyborów.
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
Grudnia 2017