Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

W dniu 15 marca 2019 r. uczniowie klasy ID technikum rolnictwa oraz uczennice klasy IB technikum weterynaryjnego ZSRCKU w Czernichowie pod opieką p. Zofii Boroń oraz p. Marty Sabatowicz wzięli udział w XXV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH.

Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej oraz zwierzęcej.

Dodatkowo mieli możliwość osobiście zadać pytania dotyczące sytuacji na rynku rolnictwa Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu oraz Wicepremier, Przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beacie Szydło.

Opracowała Marta Sabatowicz

XXV_Miedzynarodowe_Targi_Techniki_Rolniczej_AGROTECH
XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH
15 marca 2019 r.
  Akcja Krwiodawstwa tuż tuż
Akcja_Krwiodawstwa
  Dzień Otwarty - 24 marca 2019 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceZapraszamy Gimnazjalistów i Uczniów szkół podstawowych do indywidualnego zwiedzania Szkoły w niedzielę, 24 marca 2019 r., w godz. 8.00 - 15.30.
  Dzień Otwarty - 23 marca 2019 r.
23.03.2019r.
  Dzień Kobiet w Internacie 2019

Podarki nie lada -
sernik i czekolada
czyli
Dzień Kobiet w Internacie 2019

Tegoroczny Dzień Kobiet w Internacie upłynął pod znakiem słodkości przygotowanych własnoręcznie przez męską reprezentację Naszej placówki.
Wykonania czekolad oraz serników podjął się duet w osobach Rafała Frączka oraz Jana Kity.
3 marca o godzinie 20:00 reprezentacje chłopców ruszyły na poszczególne piętra budynku głównego oraz filii, aby poczęstować dziewczęta kawałkami świeżutkiej czekolady. Z kolei Panie Wychowawczynie, Panie Kierownik, Panie Sprzątające, Kucharcie i Pani Intendentka cieszyły się możliwością skosztowania pysznego sernika.
Wypieki rozchodziły się wśród dziewcząt w tempie na tyle szybkim, że Nasi Chłopcy mają wszelkie powody podejrzewać, iż ich inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem.
Organizatorzy imprezy, Panowie Artur Cichoń oraz Piotr Żmigrodzki pragną szczególnie podziękować Janowi i Rafałowi jako głównym wykonawcom tego niezwykłego dzieła. Wielkie podziękowania należą się ponadto chłopakom tworzącym delegacje z życzeniami w osobach: Jakuba Wójcika, Mikołaja Dubiela, Maxa Vlasenki, Romana Kirdy, Maxa Savenki, Vovy Kryvokulskiego, Mikołaja Urbanowicza, Nikity Akhramieieva, Wojtka Kunickiego, Andrzeja Podvornyia oraz Saszy Zoriichuka.

opracował: Piotr Żmigrodzki

Dzien_Kobiet_w_Internacie
Dzień Kobiet w Internacie
marzec 2019 r.
  Plan KKZ
Kwalifikacyjne Kursy ZawodowePrzed kolejnym zjazdem publikujemy plan KKZ na 9 i 10 marca br.
  Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
Egzamin maturalnyHarmonogram pisemnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
  Harmonogram ustnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
Egzamin maturalnyHarmonogram ustnych egzaminów maturalnych w maju 2019 r.
PrzetargiZawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na dostawę nawozów mineralnych w roku 2019
  Protokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę nawozów mineralnych
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę nawozów mineralnych w roku 2019
  Konkurs historyczny
Konkursy i olimpiady

VI KONKURS HISTORYCZNY O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH

Tkwi w Tobie dusza artysty? Lubisz prace plastyczne? A może spełniasz się jako poeta? Zaprezentuj swój talent i weź udział w ogólnopolskim konkursie artystycznym o Żołnierzach Wyklętych.

Tematem pracy może być postać wybranego żołnierza, wydarzenia, konspiracji czy innych zagadnień historycznych lub społecznych dotyczących ideałów i postaw Żołnierzy Niezłomnych.

Wykonaj: - PLAKAT techniką dowolną w formacie od A3 do A2.
- PROJEKT MURALU PATRIOTYCZNEGO przedstawiającego historyczne postaci Żołnierzy Wyklętych lub „zapomnianych” lokalnych bohaterów.
- Napisz WIERSZ w dowolnej konwencji i długości, lub
- NAKRĘĆ 3-minutowy FILM „Raport Witolda Pileckiego bohatera niezłomnego więźnia w niemieckim obozie KL Auschwitz.

Więcej informacji znajdziesz u p. Klaudii Jeziorowskiej i p. Karola Filipiaka.

Plakat_VI_konkurs_historyczny_o_zolnierzach_wykletych
Strona 2 z 26 < 1 2 3 4 5 > >>