Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Odsłonięcie pamiątkowej tablicy.
Szanowni Państwo,

w dniu 14 października 2017 roku (sobota) o godzinie 9.00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowe poświęconej profesorowi Maksymilianowi Marciniakowi. Uroczystość rozpocznie się mszą święta w kaplicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
  Szkoły dla dorosłych
Słuchacze szkół zaocznychSzanowni Państwo,
wszystkie informacje dotyczące organizacji zajęć w szkołach dla dorosłych zamieszczane są na stronie internetowej szkoły w zakładce Słuchacze w panelu po lewej stronie.
Znajdą tam Państwo harmonogramy zjazdów w roku szkolnym 2017/2018, aktualne plany zajęć dla słuchaczy LO i szkoły policealnej kształcącej w zawodzie opiekun medyczny, a także harmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego.
  KKZ
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo,
wszystkie informacje dotyczące Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych zamieszczane są na stronie internetowej szkoły w zakładce KKZ w panelu po lewej stronie.
Znajdą tam Państwo harmonogramy zjazdów w roku szkolnym 2017/2018, a także aktualne plany zajęć dla słuchaczy KKZ: R.03, R.16 i R.19.
  II CZERNICHOWSKIE REMINISCENCJE KULTURALNE
Ogłoszenia i informacje bieżąceZapraszamy serdecznie na piątą konferencję w ramach cyklu "Porozmawiajmy o... ". Tym razem poznamy zwyczaje gryzoni: szczurów, chomików i nie tylko.

Termin: 19.10.2017, godz. 16.00

Miejsce: Świetlica Internatu

Zapraszamy!

Komitet Organizacyjny CRK
  Konkurs NBP na pracę pisemną
KonkursyNarodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji „Konkursu na pracę pisemną”.
Do udziału w konkursie NBP zaprasza uczniów klas VII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych (z wyłączeniem szkół dla dorosłych), uczęszczających do publicznych i niepublicznych placówek w roku szkolnym 2017/2018.
Temat konkursowy dla szkół ponadpodstawowych (z wyłączeniem gimnazjów):
Czy wzrost PKB w danym kraju oznacza wzrost dobrobytu i poprawę jakości życia obywateli?

Termin przesłania prac (wraz z niezbędnymi załącznikami) upływa 17 października 2017 r.
Autorom najlepszych prac Kapituła „Konkursu na pracę pisemną” przyzna nagrody:
- za zajęcie pierwszego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 4000 zł brutto,
- za zajęcie drugiego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 3500 zł brutto,
- za zajęcie trzeciego miejsca: nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł brutto,
- trzy wyróżnienia: nagrodę pieniężną w wysokości po 1500 zł brutto.
Więcej szczegółów na stronie: http://www.mojestypendium.pl/konkurs/konkurs-nbp-na-prace-pisemna/.
  Stypendia
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa stronie https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/regionalny-program-stypendialny/regionalny-program-stypendialny-20172018 można znaleźć informacje dotyczące stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole stypendium z Regionalnego Programu Stypendialnego otrzymała uczennica kl. III c Kamila Ślizowska oraz uczeń kl. IV c Mikhailo Bilov.
  Plan lekcji od 2 października 2017r. z modyfikacją od 3 października 2017r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
od poniedziałku (2 października 2017r.) obowiązuje nowy plan lekcji z modyfikacją dla klasy 3c od 3 października br. oraz z modyfikacją planu nauczania indywidualnego dla ucznia klasy 4c.
W planach lekcji kilku innych klas zmianie uległy jedynie numery sal lekcyjnych.
Plan dyżurów pozostaje bez zmian.
  Harmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego
Słuchacze szkół zaocznychHarmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego w roku szkolnym 2017/2018
  Szkoły zaoczne
Słuchacze szkół zaocznychSzanowni Państwo słuchacze LO dla Dorosłych i Szkoły Policealnej w zawodzie opiekun medyczny,

uroczyste rozpoczęcie zajęć odbędzie się w sobotę 30 IX 2017 roku o godzinie 8.00 w auli szkolnej. Harmonogram zjazdów na cały rok szkolny znajdziecie Państwo tutaj.
Szczegółowe informacje możecie otrzymać pisząc na adres: czernichowszkola@poczta.fm.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  KKZ R.19
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo uczestnicy KKZ R.19,

uroczyste rozpoczęcie KKZ R.19 odbędzie się w sobotę 30 IX 2017 roku o godzinie 8.00 w auli szkolnej.
Szczegółowy harmonogram zjazdów na cały kurs znajdziecie Państwo tutaj.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
PrzetargiOgłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na dostawę węgla ekogroszku do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na sezon grzewczy 2017/2018
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >