Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Wycieczka do Zakopanego i Doliny Chochołowskiej
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniach 7-8 lutego 2018r. uczniowie z klasy 1 B w niepełnym składzie wyruszyli na zimową wycieczkę. Do kompletu dobraliśmy po dwoje uczniów z klas: 1 A, 1 C i 2 D. Nad organizacją i bezpieczeństwem uczestników wycieczki czuwały Panie: Karolina Kwaśnica (wychowawca klasy 1 B) i Joanna Bożek. ...więcej.
Wycieczka_do_Zakopanego_i_Doliny_Chocholowskiej
Wycieczka do Zakopanego i Doliny Chochołowskiej
7-8 lutego 2018r.
  Sukces Uczennicy ZS RCKU w Czernichowie w V Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Skawina 2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceW piątek 2 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Skawinie odbył się V Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych – Skawina 2018 pod patronatem Starosty Krakowskiego pana Wojciecha Pałki. Naszą Szkołę w kategorii wiersza reprezentowała uczennica Mariana Oleksiienko (IVc). W kategorii piosenki obcojęzycznej wystąpiły uczennice z klasy Id: Beata Droździel, Elżbieta Garaś i Karolina Wieczorek.

Mariana Oleksiienko odniosła sukces zajmując III miejsce za recytację wiersza w języku rosyjskim.
...więcej.

V_Powiatowy_Obcojezyczny_Przeglad_Artystyczny
V Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny
2 lutego 2018r.
  "Wieści rolnicze" o ZSRCKU w Czernichowie
Media o nasNa str. 38-39 "Wieści rolniczych" artykuł o ZSRCKU w Czernichowie: http://wiescirolnicze.pl/media/pliki/3a/1f/3a1f8ab6ab1d7bf29a4fc083983ee48a.pdf/
  Wyniki drugiego etapu konkursu

Dnia 02.02.2018r. odbył się drugi etap konkursy „Życie Franciszka Stefczyka oraz działalność jego kas”. Poniżej znajdują się osoby, które zakwalifikowały się do finału konkursu:
Katarzyna Handzlik,
Olha Khimichuk,
Kucharczyk Gabriela,
Andrzej Podvornyi,
Kamila Ślizowska,
Kamila Morawska.

Przypominam, że do finału konkursu obowiązuje w całości pozycja Janusza Skodlarskiego: „Franciszek Stefczyk: pionier spółdzielczości kredytowej w Polsce” oraz Bohdan Cywiński „Idzie o dobro wspólne... Opowieść o Franciszku Stefczyku”.

Karol Filipiak

Konkurs fotograficzny "Aktywne ferie"
Konkursy i olimpiady
Konkurs_fotograficzny_2018
  Wyślij pączka do Afryki
spotkanie_informacyjne

Więcej o akcji Wyślij pączka do Afryki
  Korzyści i zagrożenia płynące z korzystania z Internetu
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniowie klas pierwszych wraz z nauczycielką informatyki zorganizowali w szkole wystawę plakatów pt. "Korzyści i zagrożenia płynące z korzystania z Internetu".
Plakaty zdobią szkolne korytarze.
Korzysci_i_zagrozenia_plynace_z_korzystania_z_Internetu
Korzyści i zagrożenia płynące z korzystania z Internetu
  Dzień Bezpiecznego Internetu - 6 lutego 2018r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceDzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci
  Przetarg na dostawę oleju napędowego, olejów i smaru na lata 2018-2019

Przetarg na dostawę oleju napędowego, olejów i smaru na lata 2018-2019

Ogłoszenie o przetargu

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia wraz z załącznikami

Studniówka 2018 - relacja w DP
Media o nas3 lutego 2018r. na stronie internetowej Dziennika Polskiego zamieszczono relację ze Studniówki uczniów klas maturalnych ZSRCKU w Czernichowie: Studniówki 2018. Bal maturzystów z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.
  Do 7 lutego 2018r. - przypomnienie o terminie
Egzamin maturalny
Do_7_lutego_2018r.

Więcej informacji w zakładce: Matura 2018.
Strona 13 z 23 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Czerwca 2018