Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Czytam do ostatniej kropli krwi
Ogłoszenia i informacje bieżące

Czytam do ostatniej kropli krwi

Do szkolnej biblioteki trafi ponad 20 pozycji książek z działu fantastyki. Książki od wydawnictwa Fabryka Słów zostały przekazane do szkoły w ramach akcji "czytam do ostatniej kropli krwi", w której nasza szkoła brała udział w połączeniu z akcją krwiodawstwa w dniu 12 kwietnia br.
Podczas akcji krwiodawstwa należało zrobić zdjęcie krwiodawcy i przesłać na wskazany adres mailowy do wydawnictwa, łącznie z zaświadczeniem z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie o oddaniu krwi. Takim sposobem udało się połączyć dwa szczytne cele w jednym dniu: oddawanie krwi i zasilenie o ciekawe pozycje biblioteczne półki!
Dziękujemy wydawnictwu i prosimy o więcej takich akcji:)

Opracowała Karolina Kwaśnica


Czytam_do_ostatniej_kropli_krwi
"Czytam do ostatniej kropli krwi"
maj 2018r.
  Bezpłatne kursy
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniów zainteresowanych uczestnictwem w bezpłatnych kursach: 1. kelnerskim, 2. animatora czasu wolnego, 3. barmańskim (osoby pełnoletnie), 4. baristy organizowanych w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie" po szczegółowe informacje zapraszam w dniu jutrzejszym (wtorek 22 V 2018) do sali nr 10. Anna Mika
  Urodzinowa godzina wychowawcza
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Urodzinowa godzina wychowawcza w klasie 1 B”

11 maja, w piątek, klasa 1 B, jak co tydzień miała swoją lekcję wychowawczą. Zajęcia obrały w tym dniu charakter uroczysty. Z rana „pocztą tortową” został przywieziony tort niespodzianka dla solenizantki – Olgi Mikuły, która dzień później kończyła swoje 17-naste urodziny. Dla przyszłej Pani Technik Weterynarii, na torcie nie mogło zabraknąć figurek zwierząt czy niezbędnego przyrządu weterynarza – stetoskopu. Po wcześniejszych ustaleniach z mamą i wychowawczynią uczennicy udało się do samego końca dotrzymać tajemnicy:) Tort był prezentem od krakowskiego schroniska, w którym uczennica klasy 1 B jest wieloletnią wolontariuszką i każdą wolną chwilę spędza pomagając bezdomnym zwierzętom. Pracownicy schroniska chcieli w ten sposób podziękować Oldze za Jej bezinteresowną pomoc. Klasa 1 B zaświeciła na torcie świeczki, zaśpiewała gromkie „sto lat” i we wspaniałej, pysznej atmosferze kolejna lekcja wychowawcza przebiegła:)

Opracowała Karolina Kwaśnica


Urodzinowa_godzina_wychowawcza_w_klasie_1_B
Urodzinowa godzina wychowawcza w klasie 1 B
11 maja 2018r.
  Konkurs
Konkursy i olimpiady

KONKURS!!!

Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa zorganizowano akcję plakatową "rzuć palenie". W ramach promocji zdrowia oraz profilaktyki uzależnień wśród młodzieży, zapraszamy do udziału w konkursie. Wszystkich mieszkańców internatu zachęcamy do zrobienia plakatu edukacyjnego, promującego życie bez papierosa.

Plakaty należy oddać do 24.05.2018r. do P. Pauliny Racułt (pokój nr 201)

Wyniki konkursu oraz rozdanie nagród 30.05.2018r.

Zainspiruj się:

niespalsienastarcie.pl
  Wiosenne Sprzątanie Świata
Ogłoszenia i informacje bieżące

Wielkie sprzątanie naszego małego czernichowskiego świata

18 kwietnia w godzinach popołudniowych przeprowadzono akcję Sprzątania Świata. Tym razem podjęto inicjatywę z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Młodzież z Internatu wraz z wychowawcą p. K. Bylicą oraz p. A. Gargas zbierała odpady pozostające na terenie szkoły oraz wokół obiektu. Młodzież wykazała się dużą aktywnością a całej akcji sprzyjała piękna wiosenna pogoda.
Drugą część akcji zorganizowano podczas zajęć gospodarczych, w sobotę 21 kwietnia pod opieką wychowawcy p. B. Wierzbowską.
Sprzątanie Świata to już nasza cykliczna inicjatywa. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej przestrzeni, do współpracy.Wiosenne_Sprzatanie_Swiata
Wiosenne Sprzątanie Świata
18 i 21 kwietnia 2018r.
  NOC MUZEÓW w Krakowie
Ogłoszenia i informacje bieżące

NOC MUZEÓW w Krakowie – 18/19 maja 2018

Krakowskie Muzea, po raz kolejny otwierają swoje drzwi. Już w nocy z 18/19 maja będzie można zobaczyć najpiękniejsze dzieła sztuki oraz eksponaty stanowiące spuściznę polskiej historii, kultury i tradycji. W związku z setną rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę, tegoroczna Noc Muzeów będzie się odbywać pod hasłem: „Muzea w Niepodległej Rzeczpospolitej”.
Aby ukazać różnorodność tematyczną Krakowskich Muzeów oraz bogactwo gromadzonych przez nie zbiorów, p. K. Bylica – zaaranżowała w Internacie ekspozycję zawierającą konkretne informacje dotyczące atrakcji przygotowanych na Noc Muzeów; ulotki, foldery, programy oraz mapy Krakowa z punktami, w które koniecznie trzeba zajrzeć.
Magiczny Kraków zaprasza Wszystkich, aby pod osłoną majowej nocy zakosztowali niepowtarzalnej atmosfery, nasyconej królewskim i artystycznym duchem.

Opracowała Paulina Kowalik


Noc_Muzeow
Noc Muzeów
18/19 maja 2018r.
  Przypominamy o konkursie
Konkursy i olimpiady

Regulamin_konkursu_Rodzina
  Drużynowe Biegi Przełajowe
Ogłoszenia i informacje bieżące

Drużynowe Biegi Przełajowe

W Skawinie 24 kwietnia zostały rozegrane w ramach Licealiady, Drużynowe biegi przełajowe. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie:
Anna Zając
Kamila Ślizowska
Anna Milentyeva
Anna Ukrainets
zajęła I miejsce w powiecie, co premiuje ją do zawodów na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 16 maja w Nowym Targu.
Dodatkowo Anna Zając w kategorii indywidualnej również zajęła I miejsce.
Gratulacje i powodzenia w dalszej rywalizacji.

Opracowała Małgorzata Downar-Zapolska


Druzynowe_biegi_przelajowe
Drużynowe biegi przełajowe
24 kwietnia 2018r.
  Prośba
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniowie pochodzenia ukraińskiego (z kl. I, II i III) proszenie są o jak najszybsze dostarczenie do Pani Anny Miki decyzji o nadaniu nr PESEL otrzymanej z UG Czernichów. Dokument konieczny jest do wprowadzenia nr PESEL do systemu SMOK obsługującego egzaminy zawodowe.
  Przypomnienie dla Maturzystów
Egzamin maturalnySzanowni Maturzyści,
przypominamy, że na salę egzaminacyjną (na pisemny egzamin maturalny) Zdający mogą wnieść jedynie przybory określone w komunikacie Dyrektora CKE, przybory do pisania (długopisy z czarnym wkładem lub pióra z czarnym atramentem) oraz małą butelkę wody.
Uprzejmie prosimy o zostawienie w domu "pikających" zegarków oraz wszystkich urządzeń telekomunikacyjnych.
Odzież wierzchnią, torebki, telefony, sprzęt medyczny (w przypadku osób, które mogą z niego korzystać) należy zostawić w wyznaczonej do tego celu szatni.
  "Orka" o nas
Media o nasW kwietniowej "Orce":
- na str. 11 relacja p. Agnieszki Kołodziej „Twoje życie dzieje się online. Chroń je” dotycząca prelekcji Funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 11 relacja p. Pauliny Racułt „Pierwsza pomoc – naucz się ratować życie” na temat szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonego przez Strażaków z OSP Czernichów w internacie ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 14 tekst p. Renaty Woźniak „Podsumowanie akcji „Wyślij pączka do Afryki” w ZSRCKU w Czernichowie”,
- na str. 15 relacja p. Karoliny Kwaśnicy „Szkolne Koło PCK przy ZSRCKU w Czernichowie”.
Strona 13 z 20 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
  Dzisiaj
Środa
19
Grudnia 2018

Imieniny obchodzą:
Gabriela, Grzegorz, Eleonora, Dariusz, Beniamin, Cobretti
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Gargas
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa