Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Wycieczka do Wiednia
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice, Szanowni Uczniowie,
są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do Wiednia.
Szczegóły wyjazdu na plakacie poniżej.
Zainteresowane Osoby proszone są o kontakt mailowy z Panią Karoliną Kwaśnicą: kwasnicakarolina@interia.pl

Wycieczka_do_Wiednia
  Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice,
jeśli chcecie zapewnić swoim Dzieciom właściwe wsparcie procesu edukacyjnego, to pamiętajcie o dostarczeniu do Szkoły wszystkich niezbędnych dokumentów potwierdzających Ich specjalne potrzeby edukacyjne.

edukacja-wlaczajaca
  Zawody w klasach pierwszych 2018/2019
Ogłoszenia i informacje bieżąceOd 1 września 2018r. w dziale dziennym uczniowie klas pierwszych będą się u nas kształcić w zawodach: technik hodowca koni, technik hotelarstwa, technik rolnik i technik weterynarii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!
  Dyplom - Klub Dobrej Rozmowy
Dyplom_Klub_Dobrej_Rozmowy
  Internat - formularze
InternatFormularze obowiązujące w internacie ZSRCKU w Czernichowie
  Wymiana młodzieży w Hiszpanii
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniach 13-23 czerwca trzy uczennice klasy 3a – Klaudia Pocielej, Gabriela Rożnawska i Patrycja Piwowar pod opieką pani Agnieszki Gargas wzięły udział w międzynarodowej wymianie młodzieży w Lucenie położonej w słonecznej Andaluzji. ...więcej.
Wymiana_krotkoterminowa_Talk_with_puppets
Wymiana krótkoterminowa „Talk with puppets”
14-22 czerwca 2018r.
  Listy podręczników na rok szkolny 2018/2019
Listy podręczników
na rok szkolny 2017/2018

Listy podręczników do klas pierwszych

Listy podręczników do klas drugich

Listy podręczników do klas trzecich

Listy podręczników do klas czwartych

Na początku września zostanie zorganizowany w Szkole kiermasz podręczników używanych.
  Wyniki rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że do pierwszych klas na rok szkolny 2018/2019 w Zespole Szkół RCKU w Czernichowie zostali przyjęci wszyscy kandydaci, którzy złożyli podania o przyjęcie do technikum w zawodach:
- technik hodowca koni,
- technik hotelarstwa,
- technik rolnik,
- technik weterynarii.
Listy przyjętych wywieszono na tablicy ogłoszeń w Szkole.

Komisja Rekrutacyjna
Ogłoszenia i informacje bieżąceDodatkowy harmonogram egzaminów poprawkowych dla uczniów klas I - III - sierpień 2018 r. (wyznaczonych po egzaminach klasyfikacyjnych)
  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa ten dzień większość uczniów czekała z utęsknieniem, wypatrując już od pierwszych dni września oznak szybkiego upływu czasu. A czas rzeczywiście mijał szybko, zwłaszcza tym uczniom, którzy włożyli sporo wysiłku w edukację i we własny rozwój. Takich uczniów w ZSRCKU było wielu, o czym świadczą wyniki wyszczególnione na świadectwach. Kamila Ślizowska, uczennica klasy 3C (technikum hotelarskiego), która uzyskała najwyższą średnią dydaktyczną w szkole (5,67) została nominowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Pięćdziesięcioro uczniów naszej szkoły uzyskało średnią dydaktyczną 4, 75 i wyższą, o czym wspomniał dyrektor szkoły, p. Grzegorz Bylica podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. ...więcej.
Uroczyste_zakonczenie_roku_szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
22 czerwca 2018r.
  Stypendium "Efekt Motyla"
Ogłoszenia i informacje bieżąceStypendium "Efekt Motyla" przeznaczone jest dla uczniów zdolnych i zmotywowanych do nauki, których trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy.
Stypendia w wysokości 300 zł na miesiąc przyznawane są przez kolejne 10 miesięcy roku szkolnego.
Raz w roku dla stypendystów organizowany jest także wyjazd motywacyjny połączony z warsztatami rozwojowymi.
Strona 3 z 25 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Września 2018