Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Dyżury pedagoga szkolnego
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram dyżurów pedagoga szkolnego obowiązujący od 15 stycznia 2018r.
  Dyżury kadry kierowniczej
Harmonogram dyżurów kadry kierowniczej ZSRCKU w Czernichowie obowiązujący od 15 stycznia 2018r.
  Zmiany w planie lekcji klasy 3a
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
nastąpiły zmiany w obowiązującym od poniedziałku, 15 stycznia 2018r., planie lekcji.
Dotyczą one klasy 3a i nauczycieli uczących tę klasę.
  Nowy plan lekcji od 15 stycznia 2018r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo,
od poniedziałku, 15 stycznia 2018r., będzie obowiązywał nowy plan lekcji, nowy plan nauczania indywidualnego dla ucznia klasy 4c oraz nowy plan dyżurów.
  Wigilia w internacie
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniu 14.12.2017r. w internacie o godzinie 17:00 pierwsze 2 grupy – czyli prawie 120 mieszkańców internatu- zasiadły do wieczerzy wigilijnej. Na początku pani kierownik Sylwia Gacek wespół w zespół z prowadzącym uroczystość – Kacprem Macudą przywitali przybyłych gości, w tym Pana Dyrektora Grzegorza Bylicę, Panią wicedyrektor Annę Mikę, Panią Beatę Szeligiewicz-Orłowską – wieloletniego pracownika szkoły i kierownika internatu oraz Wychowawców. ...więcej.
Wigilia_w_internacie
Wigilia w internacie
14 grudnia 2017r.
  Informacja o opłatach za egzamin maturalny
Egzamin maturalnyInformacja o opłatach za egzamin maturalny dla absolwentów z terenu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie

Filmy o opłatach za egzamin maturalny
  Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe - styczeń i luty 2018r.
  Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Konkursy i olimpiady
Konkurs_Wypozycz_sobie_prezent_rozstrzygniety
  I miejsce dla uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w etapie powiatowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce dla naszej uczennicy
w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia
(etap powiatowy i rejonowy)

15 grudnia br. w siedzibie małopolskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża odbył się etap rejonowy i powiatowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.
To ogólnopolski konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich. Młodzież odpowiadając na pytania testowe, musi wykazać się wiedzą na temat zdrowego odżywiania, aktywnego stylu życia, ekologii, wiedzy z zakresu uzależnień i udzielania pierwszej pomocy. Finalista w kategorii szkół średnich otrzymuje indeks na wybrany kierunek Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. ...więcej.

I_miejsce_dla_uczennicy_ZSRCKU_w_Czernichowie_w_etapie_powiatowym_Olimpiady_Promocji_Zdrowego_Stylu_Zycia_PCK
15 grudnia 2017r.
  ARiMR szkoli młodzież w ZSRCKU w Czernichowie
Ogłoszenia i informacje bieżące11 grudnia, w Czernichowie, w powiecie krakowskim, w najstarszej szkole rolniczej w Polsce, pracownicy Biura Rejestracji Zwierząt szkolili uczniów klas czwartych Technikum o profilu technik weterynarii.
Więcej na ten temat na stronie ARiMR: http://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/malopolska-arimr-szkoli-mlodziez.html.
  Skawina Cup Futsal

Czwarte miejsce w skawińskim futsalu

8 grudnia br. uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki nożnej „Skawina Cup Futsal” rozgrywanym w systemie 2x8 minut każdy z każdym w grupie. Uczestnikami turnieju były szkoły powiatu krakowskiego: LO w Skawinie (organizator), ZSTE w Skawinie, ZSP w Giebułtowie, ZSiPO w Skale, LO w Piekarach oraz ZSRCKU w Czernichowie. ...więcej.

Skawina_Cup_Futsal
Czwarte miejsce w skawińskim futsalu