Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Protokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę węgla ekogroszku do Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na sezon grzewczy 2017/2018

Akcja "Sprzątanie świata – nie ma śmieci, są surowce!"
Ogłoszenia i informacje bieżące18 września br. uczniowie internatu wraz z wychowawcami, zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawice, uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata – nie ma śmieci, są surowce!”.
Zanim młodzież przystąpiła do działania, została poinformowana o zasadach bezpieczeństwa oraz o tym jak ważna we współczesnym świecie są segregacja śmieci, recykling i czas jaki środowisko potrzebuje, aby różne typy odpadów uległy degradacji. ...więcej.

Akcja_sprzatania_swiata
Akcja sprzątania świata
18 września 2017r.
  II konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 19.09.2017r. w świetlicy Internatu odbyła się druga konferencja, inaugurująca cykl dotyczący wyboru różnych ścieżek zawodowych „Quo vadis?”. Tym razem zgromadzeni mieli możliwość poznać studenta I roku weterynarii i jednocześnie Absolwenta Naszej Szkoły, Oliwiera Leśniaka. ...więcej.
  I konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 14.09.2017 r. w świetlicy Internatu odbyła się pierwsza konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych. Tematem był autyzm i zespół Aspergera. Prelekcję wygłosiła Pani Barbara Barwacz-Mikuła, Prezes Stowarzyszenia „Jestem ZA”, które wspiera osoby z ZA i ich najbliższych. ...więcej.
  KKZ R.03 i R.16
Kwalifikacyjne Kursy ZawodoweSzanowni Państwo uczestnicy KKZ R.03 i R.16,

kolejny zjazd odbędzie się w dniach 30 IX - 1 X 2017 roku. Szczegółowy harmonogram zjazdów na cały kurs oraz plan zajęć otrzymacie Państwo drogą elektroniczną na początku przyszłego tygodnia.
Osoby nieobecne na pierwszym zjeździe proszę potwierdzenie woli dalszego uczestnictwa w kursie na adres czernichowszkola@poczta.fm.
Anna Mika
Kierownik Szkolenia Praktycznego
  Harmonogramy realizacji zajęć
Małopolska Chmura EdukacyjnaHarmonogram realizacji zajęć on-line
Harmonogram realizacji zajęć on-line z języka angielskiego
Harmonogram realizacji zajęć on-line z turystyki
  Projekt Centrum Kompetencji Zawodowych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDokumenty związane z rekrutacją do Projektu Centrum Kompetencji Zawodowych.
  Ubezpieczenie NNW
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacje o ubezpieczeniu NNW zamieszczono w zakładce Uczniowie->Ubezpieczenie.
  Matura 2018
Ogłoszenia i informacje bieżąceInformacje dla maturzystów zamieszczono w zakładce Matura 2018.
Uczniom klas maturalnych przypominamy, że wstępne deklaracje maturalne oraz dokumentację uprawniającą do dostosowania warunków i form egzaminu maturalnego należy złożyć do dyrektora szkoły do 30 września 2017r.
  Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego – 4 września – nie nastrajał optymistycznie ze względu na typowo jesienną pogodę. Mimo to zdecydowana większość uczniów, wbrew aurze, wykazywała się pogodą ducha: uśmiechy na twarzach, przyjazne gesty, wylewne powitania kolegów i koleżanek po wakacyjnej przerwie.
Zgromadzonych w hali gimnastycznej uczniów i nauczycieli powitał dyrektor ZSRCKU, p. Grzegorz Bylica, szczególną uwagę kierując ku licznie zgromadzonym uczniom klas pierwszych, których w bieżącym roku szkolnym 2017/2018 jest 114.
Utworzonych zostało 5 klas pierwszych: dwie klasy technikum weterynarii, dwie klasy technikum hotelarstwa i jedna klasa technikum hodowli koni.
Przedstawieni zostali nauczyciele, wśród których jest kilkoro rozpoczynających pracę w naszej placówce. Wszystkim pedagogom Zespołu Szkół RCKU p. dyrektor życzył owocnej i satysfakcjonującej pracy z młodzieżą w bieżącym roku szkolnym.

Kwestionariusz osobowy ucznia
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Rodzice,
uprzejmie prosimy o wypełnienie Kwestionariusza osobowego ucznia i przekazanie go przez swoje dziecko wychowawcy do poniedziałku, 11 września 2017r.
Pozostałe przydatne druki obowiązujące w szkole zamieszczono w zakładce Szkoła->Druki.
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Października 2017