Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty
CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Zaczytani - Finał Wielkiej Zbiórki Książek
Ogłoszenia i informacje bieżące

Finał Wielkiej Zbiórki Książek

26 maja zakończyliśmy zbiórkę książek w ramach ogólnopolskiej akcji Zaczytanych. Wspólnie zebraliśmy 80 książek oraz 9 gier edukacyjnych, które przekazane zostały podopiecznym placówek medycznych i socjalnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to szczytne przedsięwzięcie, wykazując się bezinteresownością i wrażliwością na drugiego człowieka. Liczymy, że dzięki tej postawie w przyszłorocznej zbiórce uda nam się zgromadzić jeszcze większą liczbę książek, które wzbogacą biblioteki dla najbardziej potrzebujących.

„Tam, gdzie otwierały się serca – pudła napełniały się książkami”.

Organizatorzy:
- K. Zając
- K. Bylica
- P. Kowalik
- R. Woźniak

zaczytani.dyplom
  Akcja dobroczynna „podziel się cukierkiem”
Internat

Mały gest duża radość, czyli Dzień Dziecka w naszym wydaniu!

Akcja dobroczynna „podziel się cukierkiem” zakończyła się wielkim sukcesem. Młodzież z internatu stanęła na wysokości zadania i dla podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka w Sułoszowej został przekazany cały karton słodyczy. Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, chcąc osłodzić maluchom ten ważny dzień i wywołać uśmiech na ich twarzach, przekazaliśmy zebrane dary pracownikowi PCPR, który przekazał słodycze dzieciom w dniu 3.06.2019r.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki.

Mały gest może dawać dużą radość, dlatego z inicjatywy p. Kierownik nasze internatowe DZIECI z okazji ich święta również zostały w dniu 5.06. obdarowane słodyczą! Podczas ostatniej fali upałów – pyszne lody dla ochłody z pewnością sprawiły małe wytchnienie :)

Opracowała
Paulina Racułt

Podziel_sie_cukierkiem
Akcja dobroczynna „podziel się cukierkiem”
3 czerwca 2019 r.
  Kurs groomingu
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w MałopolsceOgłaszam nabór na bezpłatny kurs groomingu organizowany w okresie wakacyjnym w ilości 150 godz. w Krakowie w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie".
Wnioski można składać do wtorku (11. 06. 2019r) w sali nr 10.
Ogłoszenie wyników naboru nastąpi dnia 14.06. 2019r. Lista osób zakwalifikowanych zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym. Liczba miejsc ograniczona.

Anna Mika
  Festiwal Szkoły z Klasą 2019
Ogłoszenia i informacje bieżące

Festiwal Szkoły z Klasą 2019

IX Finał Programu Szkoła z Klasą już za nami, w tym już 2. raz uczniowie i nauczyciele ZS RCKU z Czernichowa mieli możliwość zaprezentowania dokonań Szkoły w dobiegającym końca roku szkolnym 2018/2019.

W tym roku nasza Szkoła po wstępnie przeprowadzonych badaniach, wraz z młodzieżą postawiła na BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE. To właśnie ten temat przewijał się w prowadzonych przez nauczycieli i wychowawców zajęciach. Na bezpieczeństwo na terenie szkoły, programy profilaktyczne oraz zajęcia pozaszkolne podnoszące świadomość młodzieży oraz współtworzenie „bezpiecznej przestrzeni” nauczyciele nie szczędzili czasu ani pomysłów.

W dniach 27. i 28. maja w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie uczniowie: Łucja Dyjach, Klaudia Przebinda oraz Jan Kita pod opieką p. Sylwii Morawiec i p. Marty Zyś, dzielnie prezentowali na przygotowanych wcześniej plakatach szereg dokonań szkoły w programie. Uczniowie i nauczyciele z innych szkół odwiedzający nasze stanowisko oprócz realizacji działań programu mieli okazję usłyszeć o najstarszej szkole rolniczej, o naszym przyszkolnym gospodarstwie, o pasji weterynaryjnej oraz konnej naszych uczniów. Pod koniec prezentacji Łucja, Klaudia i Jan przeprowadzili mały quiz o naszej szkole. Uczestnicy festiwalu mieli nie mały problem z odpowiedzią na pytania.

Drugi dzień przebiegał pod hasłem WARSZTATY! Rozpoczęliśmy dzień huczną debatą nt. wiedzy o Unii Europejskiej. Debatę tuż po wyborach do UE zorganizowano w ramach międzynarodowego programu R-EU-connected. Na pytania uczestników z dużym entuzjazmem odpowiadali eksperci: Bartłomiej Balcerzyk, szef działu informacji i komunikacji społecznej z Przedstawicielstwa KE w Polsce oraz Alicja Pacewicz, przewodnicząca Rady Fundacji SZK. Kończyliśmy debatę odśpiewaniem hymnu Unii Europejskiej. W drugiej części dnia młodzież wzięła udział w warsztatach dzięki którym odkrywała zasady fake newsów czyli jak odróżniać w internecie fałszywe informacje od prawdziwych a także sama tworzyła prawdziwe i te „naciągane” informacje. Nauczyciele zaś mili okazję poznać głębiej Popkulturę w języku młodzieży oraz spróbować wpleść jej bogactwo w prowadzone zajęcia dydaktyczne.

Kolejny finał, zdobyte doświadczenie, zawarte znajomości oraz satysfakcja z udziału w świetnym przedsięwzięciu. Chce się rzec: szkoda, że tak krótko, a także do zobaczenia po wakacjach!

Opracowała Sylwia Morawiec


Festiwal_Szkoly_z_Klasa_2019
Festiwal Szkoły z Klasą 2019
27-28 maja 2019 r.
  Sojusz Dziennikarski
Internat
Sojusz Dziennikarski wiosna 2018/2019

  Sukces w VI ogólnopolskim Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych
Ogłoszenia i informacje bieżące

Młodzież naszej szkoły wyróżniona w VI Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 24 maja dwoje uczniów naszej szkoły - Volodymyr Kryvokulski oraz Wiktoria Ziębińska pod opieką Pani Klaudii Jeziorowskiej wzięło udział w uroczystej gali wręczenia nagród w VI ogólnopolskim Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych, którego organizatorem był Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. W uroczystości oprócz nagrodzonych wzięli udział m. in. Córka Rotmistrza Zofii Pileckiej – Optułowicz, posłów, przedstawicieli administracji rządowej oraz ośrodków edukacyjnych za granicą. Na miejsce gali wybrano Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów PRL znajdującym się przy ulicy Rakowieckiej 37 w Warszawie - a więc w miejscu symbolicznym.

Volodymyr został wyróżniony w kategorii poezja, natomiast Wiktoria - tegoroczna maturzystka, w kategorii plakat. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Protokół z otwarcia ofert na dostawę artykułów żywnościowych
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu
  Zwrot książek do biblioteki
Ogłoszenia i informacje bieżące

Szanowni Uczniowie,
przypominamy o konieczności zwrotu wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej przed zakończeniem roku szkolnego.

  Procedury
Ogłoszenia i informacje bieżąceProcedury obowiązujące w ZSRCKU w Czernichowie
  Nakręć się i pomagaj!
Ogłoszenia i informacje bieżące

Nakręć się i pomagaj!

Kolejna edycja zbiórki plastikowych nakrętek dla Fundacji im. Brata Alberta zakończona.

Codziennie odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. W skupie tona nakrętek kosztuje kilkaset złotych. Taka kwota wystarczy już, żeby na przykład ufundować podopiecznym Fundacji potrzebny sprzęt rehabilitacyjny.

W dniu 20.05.2019r. po raz kolejny wychowankowie internatu ZS RCKU przekazali Warsztatom Terapii Zajęciowej w Radwanowicach – Czernichowie plastikowe nakrętki zbierane w ostatnim półroczu. Tym samym rozpoczynamy kolejną zbiórkę, którą przekażemy jesienią.

Opracowała Sylwia Morawiec


Nakrec_sie_i_pomagaj
Nakręć się i pomagaj!
20 maja 2019 r.
  Przetarg na dostawę artykułów żywnościowych
PrzetargiPrzetarg na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki internatu
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>
  Dzisiaj
Poniedziałek
15
Lipca 2019

Imieniny obchodzą:
Dawid, Henryk, Włodzimierz, Iga
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa