Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja

Nabór na kurs
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w MałopolsceOgłaszam nabór na bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B organizowany w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie". Wnioski można składać do czwartku (28. 02. 2019r) w sali nr 10.Ogłoszenie wyników naboru nastąpi dnia 01.03. 2019 r. Lista osób zakwalifikowanych zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym. Liczba miejsc ograniczona. Anna Mika
  Protokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę pasz
PrzetargiProtokół z otwarcia ofert w przetargu na dostawę pasz i dodatków paszowych
  Stypendia ze środków własnych Województwa Małopolskiego
Ogłoszenia i informacje bieżąceWojewództwo Małopolskie – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego, os. Teatralne 4a, 31-945 Kraków informuje o naborze wniosków o przyznanie stypendium w roku szkolnym/akademickim 2018/2019 w ramach projektu pn. Regionalny Program Stypendialny finansowanym ze środków własnych Województwa Małopolskiego.
Szczegóły: https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/regionalny-program-stypendialny
Konkursy i olimpiady
ZMALUJ 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH & weź udział w konkursie!

Jak namalować gniew, chciwość, lenistwo? Masz pomysł na wyrażenie swojego zdania językiem sztuki? Jeśli tak, to weź udział w spotkaniu świetlicowym! Możesz zaprezentować jeden grzech, wybrane lub wszystkie siedem. Zapraszam do wspólnego malowania!

Zajęcia plastyczne DATA: 27.02.2019r. środa - GODZ. 16.30 - ŚWIETLICA INTERNATU!

Materiały plastyczne będą dostępne na świetlicy.

Wychowawca - Paulina Racułt

7_grzechow
  Wyślij pączka do Afryki
PACZKUJEMY_2019_miniatura
  VI Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny

VI Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny – Skawina 2019

W piątek, tj. 22 lutego 2019 r. odbył się VI Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny – Skawina 2019 pod patronatem Starosty Krakowskiego. Uczennice: Beata Droździel (klasa II D), Taisiia Panchenko (klasa I C) oraz Łucja Dyjach (klasa III A) reprezentowały Szkołę w kategorii piosenka obcojęzyczna, wykonując utwory w języku niemieckim, rosyjskim oraz angielskim. W wyniku obrad Jury przyznano III miejsce uczennicy Łucji Dyjach za wykonanie piosenki Whitney Houston I have nothing. Jak co roku przyznana została także nagroda Starosty Krakowskiego, a tytuł laureata otrzymała uczennica Taisiia Panchenko, prezentując piosenkę Sevary Tam net menya.
Z kolei opiekunowie uczestników: mgr Dominika Gala oraz mgr Katarzyna Wrona otrzymali podziękowanie za pracę włożoną w przygotowanie młodzieży oraz za twórczy wkład w realizację przedsięwzięcia promującego w powiecie krakowskim uczniów uzdolnionych artystycznie i językowo.
Wszyscy wykonawcy dostarczyli bez wątpienia zarówno Jurorom jak i widowni niesamowitych wrażeń.
Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała Katarzyna Wrona

VI_Obcojezyczny_Przeglad_Artystyczny-Skawina_2019
VI Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny – Skawina 2019
22 lutego 2019 r.
  Drugi etap konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalności kas Stefczyka”
Konkursy i olimpiady

Drugi etap konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalności kas Stefczyka”

Dnia 19.02.2019 r. odbył się drugi etap konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalności kas Stefczyka”.
Finał konkursu odbędzie się 28.02.2019 r.
Poniżej znajdują się nazwiska osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu:
Olha Khimichuk,
Gabriela Kucharczyk,
Urszula Garbień,
Joanna Sałaciak,
Barbara Nowak.
Przypominam, że do finału konkursu obowiązuje w całości pozycja Janusza Skodlarskiego: „Franciszek Stefczyk: pionier spółdzielczości kredytowej w Polsce” oraz Bohdana Cywińskiego „Idzie o dobro wspólne...Opowieść o Franciszku Stefczyku”.

Karol Filipiak
  Przetarg na dostawę nawozów mineralnych
PrzetargiPrzetarg na dostawę nawozów mineralnych dla Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w 2019 roku
  Piszą o nas