Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Staże wakacyjne.
Ogłoszenia i informacje bieżąceUczniów zakwalifikowanych na płatne staże wakacyjne zapraszam dzisiaj (22 VI 2018) o godz . 8.30 do gabinetu nr 10 celem uzupełnienia dokumentacji. Anna Mika
  Talk with puppets - part 2
Ogłoszenia i informacje bieżącePodczas realizacji projektu "Talk with puppets", 20 czerwca 2018r. wieczorem, wystawiono trzy przedstawienia dla mieszkańców miasteczka, adresowane głównie do dzieci. Uczennice z ZSRCKU w Czernichowie przedstawiały poprzez teatr kukiełek temat dyskryminacji i braku poszanowania wolności słowa.
Talk_with_puppets_part_2
"Talk with puppets" - part 2
  Klub Dobrej Rozmowy
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy”

W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół RCKU w Czernichowie był realizowany program „Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy”.
10 marca 2018r. dwie nauczycielki ze szkoły wzięły udział w szkoleniu stacjonarnym w Warszawie. W kolejnych miesiącach p. Barbara Kajda uczestniczyła w kursie internetowym, podczas którego otrzymała materiały merytoryczne oraz metodyczne porządkujące wiedzę o migracjach oraz wspierające w rozwijaniu umiejętności przydatnych w prowadzeniu rozmów z młodzieżą w formule Klubu Dobrej Rozmowy.
Uczniowie klas pierwszych (1a, 1b i 1d) uczestniczyli w spotkaniach Klubu Dobrej Rozmowy. Podczas spotkań korzystano ze scenariuszy i innych materiałów (m.in. z „Przewodnika dla młodzieży”).
Spotkania w ramach Klubu Dobrej Rozmowy rozwijały u młodzieży wrażliwość społeczną, umiejętność krytycznego myślenia i wyrażania opinii w oparciu o fakty. Młodzież wspólnie się uczyła tego, jak ze sobą rozmawiać, jak się słuchać i otwierać na poglądy innych ludzi.
Mam nadzieję, że rozmowa na różne tematy przygotowała młodych ludzi do świadomych wyborów, dała im szansę na zastanowienie się, co jest dla nich ważne oraz nauczyła to wyrażać.
Cytując organizatorów: „Dzięki słuchaniu co jest istotne dla innych, często możemy dostrzec, co nas łączy, i poczuć wspólnotę wartości. Wysłuchanie z szacunkiem drugiej strony jest podstawą do zrozumienia wyborów rozmówcy i buduje możliwość dalszego porozumienia. Celem dobrej rozmowy nie musi być przekonanie drugiej strony do własnych racji – młodym ludziom także jest potrzebne, aby zostali wysłuchani.".

Opracowała Barbara Kajda


Klub_Dobrej_Rozmowy-podsumowanie
Klub Dobrej Rozmowy - podsumowanie
5 czerwca 2018r.
  XXVI PIELGRZYMKA LEKARZY WETERYNARII I SŁUŻB WETERYNARYJNYCH NA JASNĄ GÓRĘ
Ogłoszenia i informacje bieżąceJak co roku, również i w tym, w drugą niedzielę czerwca lekarze weterynarii oraz służby weterynaryjne spotkały się na wspólnej modlitwie w domu Królowej narodu polskiego.
Wśród wyżej wymienionych nie mogło zabraknąć także adeptów sztuki weterynaryjnej z naszego technikum. ...więcej.
XXVI_PIELGRZYMKA_LEKARZY_WETERYNARII_I_SLUZB_WETERYNARYJNYCH_NA_JASNA_GORE
XXVI PIELGRZYMKA LEKARZY WETERYNARII I SŁUŻB WETERYNARYJNYCH NA JASNĄ GÓRĘ
9-10 czerwca 2018r.
  Cyberedukacja dla uczniów, nauczycieli i rodziców
Ogłoszenia i informacje bieżąceCzy można bez konsekwencji prawnych bezpłatnie oglądać filmy zamieszczone w internecie lub za darmo „ściągać” muzykę z różnych portali, które ją udostępniają? Czy można nagrać i umieścić w „sieci” własną wersję utworu innego wykonawcy?
Na te i inne pytania związane z prawem autorskim odpowiedź otrzymali uczniowie klas pierwszych ZSRCKU podczas szkolenia „O prawie autorskim i wolnych licencjach” zorganizowanego 8 i 15 czerwca br. w ramach projektu „Cybernauci” finansowanego ze środków unijnych, który wspierają również takie instytucje jak: MEN czy ORE. Projekt realizuje Fundacja Nowoczesna Polska, której emisariuszem jest p. Iwona Choncia, prowadząca szkolenie dla uczniów naszej szkoły. ...więcej.
  Talent Powiatu 2018
Ogłoszenia i informacje bieżące

„Talent Powiatu 2018”

Pięcioro uczniów ZSRCKU w Czernichowie zostało nominowanych do Stypendium „Talent Powiatu”. Troje uczniów nominowano za wybitne osiągnięcia w dziedzinie społecznej, a dwie uczennice za wybitne osiągnięcia w dziedzinie przedmiotów zawodowych.
Podczas uroczystej Gali Stypendialnej Powiatu Krakowskiego „Talent Powiatu 2018”, która 19 czerwca 2018r. odbyła się w LO w Skawinie, okazało się, że wszyscy nominowani uczniowie z naszej Szkoły otrzymali wyróżnienia. ...więcej.Gala_Stypendialna_Powiatu_Krakowskiego_Talent_Powiatu_2018
Gala Stypendialna Powiatu Krakowskiego „Talent Powiatu 2018”
19 czerwca 2018r.
  Wybitne wyniki w nauce
Ogłoszenia i informacje bieżące

Uczniowie ZSRCKU w Czernichowie osiągają coraz wyższe wyniki w nauce.

W roku szkolnym 2017/2018 aż 49 uczniów z klas I-III uzyskało średnią dydaktyczną 4,75 lub wyższą, co oznacza, że właśnie tylu uczniów otrzyma świadectwa z wyróżnieniem.

Uczennica, która uzyskała najwyższą średnią w Szkole (5,67) jest nominowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a 50 uczniów jest nominowanych do Stypendium Starosty Krakowskiego.

Jedna uczennica ZSRCKU w Czernichowie została nominowana do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018.

Opracowała Barbara Kajda
  Podziękowanie
Ogłoszenia i informacje bieżące
Podziekowanie_ZF
  Rajd Turystyczny "Skarby Powiatu"
Ogłoszenia i informacje bieżące

RAJD TURYSTYCZNY „SKARBY POWIATU - w 100-lecie odzyskania niepodległości - z szacunku dla dziedzictwa z myślą o przyszłości”

W piątek, 15 czerwca 2018r., młodzież ZSRCKU w Czernichowie mieszkająca w Internacie „Pod Kłosem” wzięła udział w pieszym rajdzie po Dolinkach Podkrakowskich. ...więcej.
Rajd_turystyczny
Rajd turystyczny
15 czerwca 2018r.
  Harmonogram egzaminów poprawkowych dla uczniów klas I - III - sierpień 2018 r.
Ogłoszenia i informacje bieżąceHarmonogram egzaminów poprawkowych dla uczniów klas I - III - sierpień 2018 r.
  Baza wypoczynku
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa stronie www.wypoczynek.men.gov.pl znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.
Strona 4 z 25 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
  Dzisiaj
Wtorek
25
Września 2018

Imieniny obchodzą:
Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Gargas
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa