Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Nagrody Starosty
Ogłoszenia i informacje bieżąceW dniu 19 października 2017r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie władz Powiatu Krakowskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych, na którym zaproszonym gościom wręczono Nagrody Starosty za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.
Trzy nauczycielki z naszej Szkoły zostały nagrodzone przez Pana Starostę: Zofia Boroń, Bożena Mrozicka i Joanna Wasilewska.
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
  Dzień Edukacji Narodowej
Ogłoszenia i informacje bieżące

Patetycznie, lirycznie, żywiołowo i entuzjastycznie –
Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU

Dzień Edukacji Narodowej uczniowie i nauczyciele ZSRCKU uczcili w piątek, 13 października br.
O godzinie 9.10 rozpoczęła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych, którzy deklarowali m. in. uczciwie wypełniać obowiązki zawarte w Statucie Szkoły, rzetelną nauką i pracą służyć prawdzie, sprawiedliwości i uczciwości.
Patetyczny nastrój spowodowany powagą chwili podtrzymali przedstawiciele Samorządu Szkolnego, składając życzenia wszystkim pedagogom.
Życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu złożył również p. dyrektor, Grzegorz Bylica: „Wielu sukcesów i pierwszych miejsc w konkursach, do których przygotowujecie Państwo swoich uczniów”. Pracę nauczycieli docenił p. dyrektor, wręczając pedagogom Nagrody Dyrektora Szkoły. ...więcej.Dzien_Edukacji_Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
13 października 2017r.
  Mały weterynarz w przedszkolu

4 października 2017 roku w Naszej Szkole, w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Mały weterynarz”, w którym uczestniczyły dzieci z Prywatnego Przedszkola Językowego „Mały Europejczyk” z Czernichowa.

Przedszkolaki uczyły się zasad prawidłowej opieki nad pupilami, pielęgnacji i żywienia. Poznały również przydatne akcesoria i miały okazję pogłaskać prawdziwego psa i dwa kotki. Oprócz prelekcji, przygotowano dla nich fragmenty bajek, piosenki i niespodziankę w postaci… możliwości nakarmienia dwóch kóz. Dodatkowo, dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie w profesjonalnym stroju weterynarza i ze stetoskopem. Na koniec, każde z nich otrzymało kolorowankę, zawierającą zasady prawidłowej pielęgnacji oraz figurkę zwierzątka, wykonaną w technice origami.

Serdecznie dziękujemy przedszkolakom za odwiedzenie Naszej Szkoły oraz zaangażowanym w projekt Uczniom: W. Ziębińskiej, W. Samburskiej, D. Łaciak, J. Kaim i M. Elsnerowi.

Koordynatorzy projektu:
Katarzyna Łach-Smółka
Agnieszka Michalik-Sroka
Renata Woźniak
Monika Chodacka
Teresa Żuchowska
Krzysztof Żuchowski

Maly_weterynarz_w_przedszkolu
Mały weterynarz w przedszkolu
4 października 2017r.
  Dzień Chłopaka w internacie
Ogłoszenia i informacje bieżące

Dzień Chłopaka

Młody czy „wyrośnięty”,
bądź nam zawsze uśmiechnięty:)Zgodnie z tradycją, także w tym roku obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Wychowanki Internatowej Filii Parkowej przy współpracy z Wychowawczyniami: p. K. Bylicą, p. M. Chodacką oraz p. P. Kowalik przygotowały słodką niespodziankę dla naszych Chłopców.
Pośród radosnych rozmów, żarcików oraz przyjaznej atmosfery w kuchni, jak grzyby po deszczu wyrastały czekoladowe babeczki, a zapach świeżo pieczonych smakołyków unosił się w całej filii. Nie brakowało rąk do pracy oraz pomysłów jak udekorować małe dzieła. Kolorowe dropsy, karmel oraz płynna czekolada układane, rozlewane i kształtowane w różne wzory nadawały oryginalności i charakteru każdej babeczce, a zaangażowanie i kreatywność Wychowanek sprzyjały wielości i niepowtarzalności słodkich form.
Gdy ostatnie z babeczek były już gotowe i ubrane w czekoladowe koraliki, Wychowanki entuzjastycznie i serdecznie obdarowywały nimi Chłopców, którzy nie kryli zadowolenia z przygotowanej niespodzianki. Babeczki rozpływały się w ustach, a ich rozkoszny smak malował szerokie uśmiechy na twarzach męskiej części internatowej społeczności.

Opracowała Paulina Kowalik


Dzien_Chlopaka_w_internacie
Dzień Chłopaka
2017r.
  Dzień Edukacji Narodowej.
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzanowni Państwo Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,
z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ składam serdeczne życzenia sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.
Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie
mgr inż. Grzegorz Bylica

  Prośba
Nauczycielka przedmiotów zawodowych w technikum weterynarii Pani Paulina Roczniak prosi uczniów klas weterynaryjnych o zwrot książek pożyczonych na okres wakacyjny.
  I i III miejsce sztafet ZSRCKU w Czernichowie w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego
Ogłoszenia i informacje bieżące

I i III miejsce sztafet ZSRCKU w Czernichowie w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w sztafetowych biegach przełajowych - Skawina 29.09.2017r.

Od miejsc na podium rozpoczęli sezon sportowy uczniowie naszej szkoły w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Skawinie 29 września br.
W rywalizacji sztafet dziewcząt 10 x 1000m uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce, wygrywając rywalizację z przewagą ponad pół okrążenia nad następną sztafetą.
W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się: Kamila Ślizowska, Anna Zając, Diana Horobets, Aleksandra Malinkiewicz, Olga Piotrowska, Joanna Pachura, Maria Michałek, Olha Khimichuk, Anna Milentyeva, Zuzanna Walczowska.
Sztafety chłopców rywalizowały na dystansie 10 x 1500m, niestety reprezentanci naszej szkoły w tej kategorii przegrali rywalizację z LO ze Skawiny i ZSTE ze Skawiny, ostatecznie zajmując III miejsce.
Skład drużyny stanowili: Rafał Frączek, Adrian Kudelski, Mikhaylo Bilov, Kamil Borowczyk, Vladysla Savchenko, Ilya Horban, Yevhenii Hryshchenko, Dimytro Karlinskyi, Ruslan Lonchynskyi, Maksym Savenko.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.
Podziękowania za zaangażowanie i życzenia dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018.

  III konferencja w ramach II edycji Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych
Ogłoszenia i informacje bieżąceDnia 28.09.2017 r. w świetlicy Internatu odbyła się trzecia konferencja w ramach II Czernichowskich Reminiscencji Kulturalnych, inaugurująca nowy cykl „Porozmawiajmy o…”. Tym razem tematem byli nasi pupile – koty. ...więcej.
  Odsłonięcie pamiątkowej tablicy.
Szanowni Państwo,

w dniu 14 października 2017 roku (sobota) o godzinie 9.00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowe poświęconej profesorowi Maksymilianowi Marciniakowi. Uroczystość rozpocznie się mszą święta w kaplicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Rolniczej w Czernichowie
  Stypendia
Ogłoszenia i informacje bieżąceNa stronie https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/regionalny-program-stypendialny/regionalny-program-stypendialny-20172018 można znaleźć informacje dotyczące stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole stypendium z Regionalnego Programu Stypendialnego otrzymała uczennica kl. III c Kamila Ślizowska oraz uczeń kl. IV c Mikhailo Bilov.
  Harmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego
Słuchacze szkół zaocznychHarmonogram pracy sekretariatu działu zaocznego w roku szkolnym 2017/2018
Strona 5 z 8 << < 2 3 4 5 6 7 8 >
  Dzisiaj
Sobota
16
Grudnia 2017

Imieniny obchodzą:
Albina, Zdzisława, Zdzisław, Alicja, Sebastian
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa