Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt

Uważaj co udostępniasz
  Co wie telefon
Ogłoszenia i informacje bieżąceCo wie o mnie mój telefon?
  Plan zamówień publicznych na rok 2017
PrzetargiPlan zamówień publicznych Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie na rok 2017
  Język polski dla obcokrajowców
Ogłoszenia i informacje bieżącePrzetestuj swoją wiedzę z zakresu języka polskiego na http://abc.wszia.opole.pl/.
  Kwalifikacje w zawodzie
Ogłoszenia i informacje bieżącePrzed egzaminem z kwalifikacji warto rozwiązać testy na stronie kwalifikacjewzawodzie.pl.
  Nowoczesna szkoła z tradycjami

ZSRCKU w Czernichowie -
nowoczesna szkoła z tradycjami

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie otrzymał dofinansowanie na realizację projektu „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej” pt. „Nowoczesna szkoła z tradycjami” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej” jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty. Udział w projekcie spowoduje wzrost umiejętności językowych i zawodowych nauczycieli.

Jest to pierwszy etap realizacji wizji tworzenia nowoczesnej szkoły opartej na wspaniałych tradycjach. Udział w projekcie pomoże przygotować nauczycieli do planowanej współpracy ze szkołami z innych krajów i udziału w międzynarodowych projektach.

W ramach projektu dziesięciu nauczycieli ZSRCKU weźmie udział w kursach językowych w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, które podniosą ich kompetencje w zakresie posługiwania się językami obcymi. Dzięki zaplanowanym wyjazdom nauczyciele poznają kulturę i zwyczaje odwiedzanych krajów. Kontakty interpersonalne z obcokrajowcami wynikające z naturalnych sytuacji w czasie pobytu w obcym kraju silnie wzmocnią poczucie pewności siebie w posługiwaniu się językami obcymi. Wiedza zdobyta podczas wyjazdów pozwoli poznać różnorodność kulturową i religijną innych krajów oraz możliwości jakie daje przynależność do Unii Europejskiej. Dzięki temu nauczyciele będą w stanie pomóc uczniom stać się pełnoprawnymi obywatelami UE.

Autor i koordynator projektu
Mariusz Wójcik
  Stop dopalaczom
Porady
Dopalacze
  ZSRCKU w Czernichowie na mapie szkół zawodowych
Ogłoszenia i informacje bieżąceNaszą szkołę można wyklikać na mapie szkół zawodowych (w kategorii techników): https://men.gov.pl/dodatki/mapazawodowe.
  Szkoła sprzed lat
Ogłoszenia i informacje bieżąceSzkoła na fotografiach sprzed lat
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Października 2017