Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2012/2013

Poniżej znajdują się odnośniki do artykułów i filmów dotyczących Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2012/2013

Kursy zawodowe
W sierpniowej Orce na stronie 10 ideę kursów kwalifikacyjnych, wprowadzanych od września 2013r. przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, przybliża Anna Mika.

Kursy, które dają zawód
W Dzienniku Polskim z dnia 12 lipca br. zamieszczono informację na temat kursów kwalifikacyjnych wprowadzanych od września 2013r. przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Szczegóły oferty przybliża Pani Wicedyrektor Dorota Kucharz.

Zakończenie roku szkolnego w ZSRCKU w Czernichowie
5 lipca 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z zakończenia roku w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Daniel Kocoł - Najlepszy w Polsce!
27 czerwca 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zajęciu przez Daniela Kocoła I miejsca w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.

Dobrze zaprojektowana szkoła
21 czerwca 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o przyznaniu Zespołowi Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie certyfikatu Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2013.

Finał konkursu „Żyj finansowo!”
20 czerwca 2013r. Tygodnik Podlaski opublikował relację z finału konkursu „Żyj finansowo!”, w którym Daniel Kocoł (uczeń klasy IIIa w ZSRCKU w Czernichowie) zajął I miejsce.

Finał konkursu „Żyj finansowo!”
13 czerwca 2013r. na stronie internetowej SKOK-u zamieszczono relację z finału V edycji konkursu „Żyj finansowo czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”, w którym Daniel Kocoł (uczeń klasy IIIa w ZSRCKU w Czernichowie) zajął I miejsce.

V edycja konkursu biologicznego dla gimnazjalistów
12 czerwca 2013r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z przebiegu V edycji konkursu biologicznego dla gimnazjalistów, którego III etap odbył się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 7 czerwca br.

V edycja konkursu biologicznego dla gimnazjalistów
10 czerwca 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z przebiegu V edycji konkursu biologicznego dla gimnazjalistów, którego III etap odbył się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 7 czerwca br.

„Żyj finansowo!” w 2013
Na stronie stronie www.czasnafinanse.pl zamieszczono relację z finału konkursu „Żyj finansowo!”, w którym Daniel Kocoł (uczeń klasy IIIa w ZSRCKU w Czernichowie) zajął I miejsce.

Finał i lista laureatów konkursu „Żyj finansowo!”
Na stronie internetowej Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej zamieszczono relację z finału konkursu „Żyj finansowo!”, w którym Daniel Kocoł (uczeń klasy IIIa w ZSRCKU w Czernichowie) zajął I miejsce.

ZSRCKU w Czernichowie – 150 lat tradycji i nowoczesna baza dydaktyczna
20 maja 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o bogatej ofercie edukacyjnej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, osiągnięciach uczniów, tradycjach szkoły, dobrych praktykach...

ZSRCKU w Czernichowie na łamach "Orki"
W majowym numerze Orki na str. 8 zamieszczono artykuły dotyczące ZSRCKU - "Wiedza, która się opłaca" i "Czas pożegnań".

Wiedza, która się opłaca
20 maja 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie Daniela Kocoła, który zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego konkursu w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym” .

Pożegnanie abiturientów ZSRCKU w Czernichowie
2 maja 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z pożegnania tegorocznych abiturientów, które 26 kwietnia br. odbyło się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Niezwykłe przygody absolwenta Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
W kwietniowym wydaniu Orki na str. 8 zamieszczono artykuł "Magia Indii…w szkole".

Targi Edukacyjne: Festiwal Zawodów w Małopolsce
W Dzienniku Polskim z 23 marca 2013r. zamieszczono relację z Festiwalu Zawodów w Małopolsce, na którym ZSRCKU w Czernichowie prezentował zawód technika weterynarii.

Zdrowetki znów ruszyły do akcji
W Orce kolejny artykuł o Zdrowetkach i ich działalności.

Dni Otwarte dla gimnazjalistów w Czernichowie
7 marca 2013r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Dni Otwartych w ZSRCKU w Czernichowie.

Dni Otwarte dla gimnazjalistów w Czernichowie
7 marca 2013r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Dni Otwartych w ZSRCKU w Czernichowie.

W kawiarni dla gimnazjalistów sprawdzali kelnerskie umiejętności
W Dzienniku Polskim z 4 marca 2013r. zamieszczono relację z Dni Otwartych w ZSRCKU w Czernichowie.

Czernichów: Dni Otwarte z atrakcjami
W Dzienniku Polskim z 28 lutego 2013r. zamieszczono informację o Dniach Otwartych, które właśnie tego dnia rozpoczęły się w ZSRCKU w Czernichowie.

I KONKURS RECYTATORSKI „ZŁOTA STRUNA”
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z I Konkursu Recytatorskiego „Złota Struna”, który 13 lutego 2013r. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Uczniowski protest przeciw rakowi: czerniak skóry, to nie bzdury
W Dzienniku Polskim z 5 lutego 2013r. zamieszczono artykuł o happeningu zorganizowanym przez Zdrowetki.

Zdrowetki uczą jak walczyć z czerniakiem
W Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono przedruk artykułu o Zdrowetkach, zamieszczonego w Dzienniku Polskim.

Zdrowetki uczą, jak walczyć z czerniakiem
W Dzienniku Polskim z 18 stycznia 2013r. zamieszczono artykuł o Zdrowetkach i ich bieżącej działalności.

Pasje nauczyciela inspiracją dla ucznia
Artykuł o konferencji "Nauczycielskie pasje inspiracją dla ucznia", na której jedną z prelegentek była Agnieszka Marzęcka - opiekunka "Akademii Młodego Florysty", nauczycielka biologii w ZSRCKU w Czernichowie.

Jedyna taka wystawa
W grudniowej Orce ukazał się artykuł o wystawie w Bibliotece Wojewódzkiej, a tym samym o pokazie florystycznym przygotowanym przez Agnieszkę Marzęcką nauczycielkę biologii w ZSRCKU w Czernichowie w ramach projektu "Akademia Młodego Florysty".

Akcja " Szlachetna Paczka" w ZSRCKU w Czernichowie
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zaangażowaniu uczniów ZSRCKU w Czernichowie w akcję "Szlachetna paczka".

Pokaz florystyczny uczniów ze Szkoły Rolniczej w Czernichowie był atrakcją podczas wystawy gminnej
W "Dzienniku Polskim" artykuł o udziale uczniów ZSRCKU w Czernichowie w pokazie florystycznym podczas otwarcia wystawy o Gminie Czernichów w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Otwarcie wystawy o Gminie Czernichów w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z otwarcia wystawy o Gminie Czernichów w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W organizację wystawy włączył się ZSRCKU w Czernichowie. Szkoła "nie tylko przekazała eksponaty, ale i zadbała o uświetnienie otwarcia wystawy. Uczestnicy zajęć „Akademii Młodego Florysty” przygotowali niezwykły pokaz." Warta obejrzenia jest również fotogaleria z wystawy.

Powiatowy Bieg Niepodległości
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z V Powiatowego Biegu Niepodległości, który w dniu 12 listopada 2012r. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

V Powiatowy Bieg Niepodległości
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z V Powiatowego Biegu Niepodległości, który w dniu 12 listopada 2012r. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Spotkanie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z udziału 3c z ZSRCKU w Czernichowie w spotkaniu informacyjno-promocyjnym na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Spotkanie informacyjno-promocyjne na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z udziału 3c z ZSRCKU w Czernichowie w spotkaniu informacyjno-promocyjnym w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Kampania promocyjna na rzecz kierunków matematycznych, przyrodniczych, technicznych", które 13 listopada 2012r. odbyło się w Auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Zwycięstwo w konkursie
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł o zwycięstwie ZSRCKU w Czernichowie w VII konkursie profilaktycznym „Żyj zdrowo bez nałogów”.

I miejsce dla ZSRCKU w Czernichowie w konkurencji baristów
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł o zwycięstwie Dominiki Morys z ZSRCKU w Czernichowie w konkursie „Mam Zawód. Mam fantazję” w konkurencji baristów.

Hubertus 2012
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł o czernichowskim Hubertusie.

Hubertus 2012 – relacja
Kolejna relacja z Hubertusa na nieoficjalnej stronie miejscowości Dąbrowa Szlachecka.

Hubertus 2012
O czernichowskim Hubertusie można przeczytać także w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów.

W sobotę gonili lisa, za rok sami będą uciekać
W Dzienniku Polskim z 22 października 2012r. relacja z Hubertusa zorganizowanego przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie i Stajnię "U Gniadego".

Nagrody dla nauczycieli
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wręczenia Nagród Starosty przyznanych za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w 2012r. Do grona nagrodzonych należą następujący nauczyciele Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie: Dyrektor Grzegorz Bylica i Dominika Gala. Gratulujemy!

Wycieczka uczniów ZSRCKU w Czernichowie
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł oraz zdjęcia będące relacją z wycieczki programowej uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, która odbyła się do Wrocławia w dniach 25-26 września 2012r.

Wycieczka uczniów z ZSRCKU w Czernichowie do Wrocławia
Na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł o wycieczce programowej uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, która odbyła się do Wrocławia w dniach 25-26 września 2012r.

Wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono artykuł o wręczeniu stypendiów dla najzdolniejszych uczniów. Stypendia Starosty Krakowskiego otrzymało 9 uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

  Dzisiaj
Niedziela
7
Czerwca 2020

Imieniny obchodzą:
Robert, Wiesław, Antoni, Jarosław, Ariadna
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa