Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2014/2015

Poniżej znajdują się odnośniki do artykułów i filmów dotyczących Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2014/2015

Orka o nas
W sierpniowej "Orce":
- na str. 11-12 - „Noc Kupały” na powitanie lat - relacja Agnieszki Marzęckiej,
- na str. 14 - Z radością zakończyli kolejny projekt - relacja Barbary Kajdy o realizacji projektu IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie.

Orka o nas
W lipcowej "Orce":
- na str. 8 - "I Olimpiada wiedzy dla Opiekunów Medycznych" - relacja Agnieszki Marzęckiej,
- na str. 12 - "Bezkonkurencyjni i uskrzydleni sukcesem" - tekst Agnieszki Kołodziej o sukcesie uczniów ZSRCKU w Czernichowie w trzeciej edycji konkursu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”,
- na str. 13 - "Talent Powiatu 2015" - relacja Joanny Wasilewskiej z Gali Stypendialnej „Talent Powiatu” 2015,
- na str. 14 - "Uczniowie zbudowali mikroskopy sił atomowych" - notatka Barbary Kajdy o kolejnym etapie realizacji projektu IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 14 - Finał konkursu „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie” - relacja Agnieszki Marzęckiej.

Orka o nas
W czerwcowej "Orce" na str. 14 zamieszczono relację ze Spotkania uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie z naukowcami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zorganizowanego w ramach projektu IRRESISTIBLE.

„Nano wkracza do Czernichowa” – wystawa interaktywna podsumowująca projekt IRRESISTIBLE
9 lipca 2015r. w Serwisie Informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację o wystawie interaktywnej podsumowującej projekt IRRESISTIBLE w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Witamy w...: Czernichów odc. 2
Od 00:05:33 relacji pojawiają się informacje o Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Źródło: TVP Kraków.

„Nano wkracza do Czernichowa” – wystawa interaktywna podsumowująca projekt IRRESISTIBLE
1 lipca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wystawie interaktywnej podsumowującej projekt IRRESISTIBLE, która odbyła się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 24 czerwca br.

GALA MŁODEGO BIZNESU
25 czerwca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali będącej zwieńczeniem III edycji programu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”, która odbyła się 22 czerwca br. w siedzibie Akademickich Inkubatorów w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajęli w konkursie „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości” trzy pierwsze miejsca.

Gala Młodego Biznesu
25 czerwca 2015r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie napisano o Finale konkursu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości” III EDYCJA 2015, w którym uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajęli trzy pierwsze miejsca.

Gala Talent Powiatu 2015
25 czerwca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Stypendialnej Powiatu Krakowskiego Talent Powiatu 2015, która odbyła się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 18 czerwca br.

Gala Talent Powiatu 2015
25 czerwca 2015r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Stypendialnej Powiatu Krakowskiego Talent Powiatu 2015, która odbyła się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 18 czerwca br.

"Hejnał Oświatowy" o nas
W "Hejnale Oświatowym" Nr 6-7/144 z 2015 roku zamieszczono:
- na str. 21 tekst Barbary Kajdy "Młodzież z ZSRCKU w Czernichowie realizuje projekty" - informację o realizacji projektu IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie oraz relację z zajęć laboratoryjnych koła naukowego z chemii na Politechnice Krakowskiej, które zostały zrealizowane w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna,
- na str. 21-23 artykuł Agnieszki Marzęckiej - "Aktywizacja seniorów z udziałem słuchaczy szkoły policealnej opiekun osoby starszej w ZSRCKU w Czernichowie".

Finał konkursu „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”
11 czerwca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o finałowym etapie konkursu dla gimnazjalistów przebiegającego pod hasłem „Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”. Finał konkursu odbył się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie 29 maja br.

Uczniowie z ZSRCKU w Czernichowie zbudowali mikroskopy sił atomowych
3 czerwca 2015r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono informację o tym, że 25 maja 2015r., uczniowie z trzech klas technikum weterynarii w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, podczas zajęć pozalekcyjnych zorganizowanych w ramach projektu IRRESISTIBLE, samodzielnie zbudowali mikroskopy sił atomowych (Atomie Force Microscope, AFM).

Uczniowie z ZSRCKU w Czernichowie zbudowali mikroskopy sił atomowych
3 czerwca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o warsztatach, które 25 maja 2015r. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie przeprowadził dr Maciej Kluza, kierownik Działów Muzealnych Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius w Krakowie. Uczniowie podczas tych zajęć pozalekcyjnych zorganizowanych w ramach projektu IRRESISTIBLE, samodzielnie zbudowali mikroskopy sił atomowych (Atomie Force Microscope, AFM).

Orka o nas
W majowej "Orce":
- na str. 10 - Uczeń z Czernichowa zdobył „Pióro Starosty” - artykuł Joanny Wasilewskiej,
- na str. 14 - Kronika wydarzeń z ZSRCKU w Czernichowie - relacje Barbary Kajdy, Agnieszki Marzęckiej, Joanny Wasilewskiej.

Spotkanie uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie z naukowcami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
20 maja 2015r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację ze spotkania uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie uczestniczących w projekcie IRRESISTIBLE z naukowcami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Spotkanie uczniów ZSRCKU w Czernichowie z naukowcami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
18 maja 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania uczniów z klas 1a, 1b i 2a (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie uczestniczących w projekcie IRRESISTIBLE z naukowcami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Orka o nas
W kwietniowej "Orce":
- na str. 10 - "Wielkopostne spotkanie seniorów" - artykuł Agnieszki Marzęckiej,
- na str. 14 -"Dni Otwarte w szkole rolniczej" - relacja Anny Miki.

Powiatowe eliminacje Konkursu Ortograficznego „O Pióro Starosty”
22 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o powiatowych eliminacjach Konkursu Ortograficznego „O Pióro Starosty”, w którym Adrian Poniedziałek - uczeń klasy 1c (technikum hotelarstwa) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajął I miejsce.

Konkurs Ortograficzny " O Pióro Starosty Krakowskiego"
22 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Konkursie Ortograficznym "O Pióro Starosty Krakowskiego", w którym Adrian Poniedziałek - uczeń klasy 1c (technikum hotelarstwa) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie zajął I miejsce.

Projekt IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie
22 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wyjazdu do Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius w Krakowie uczestniczących w projekcie IRRESISTIBLE uczniów z klas 1a, 1b i 2a (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Projekt IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie
15 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wyjazdu do Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius w Krakowie uczestniczących w projekcie IRRESISTIBLE uczniów z klas 1a, 1b i 2a (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie otrzymali aspirynę podczas zajęć laboratoryjnych na Politechnice Krakowskiej
14 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z zajęć laboratoryjnych na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, podczas których uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie (uczestnicy zajęć koła naukowego z chemii w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna) otrzymali aspirynę.

Zajęcia w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej
13 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, w których 11 kwietnia br. wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie (uczestnicy zajęć koła naukowego z chemii w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna).

Projekt IRRESISTIBLE w ZSRCKU w Czernichowie
10 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z wyjazdu do Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius w Krakowie uczestniczących w projekcie IRRESISTIBLE uczniów z klas 1a, 1b i 2a (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Orka o nas
W marcowej "Orce":
- na str. 11 - "Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Krakowskiej" - relacja Barbary Kajdy,
- na str. 11-12 -"Wyprawa do Berlina" - relacja Anny Miki.

Wielkopostne spotkanie słuchaczy szkoły policealnej kierunku opiekun osoby starszej w Czernichowie
1 kwietnia 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wielkopostnym spotkaniu słuchaczy szkoły policealnej o kierunku opiekun osoby starszej w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie z seniorami.

ZSRCKU w Czernichowie - dni otwarte
19 marca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Dniach Otwartych, które odbyły się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

"Hejnał Oświatowy" o nas
W "Hejnale Oświatowym" Nr 3/141 z 2015 roku zamieszczono:
- na okładce zdjęcie uczniów z klasy 3a TW (technikum weterynarii),
- na str. 22-23 artykuł Agnieszki Kołodziej - "Czas na szkolnictwo zawodowe",
- na str. 29 relację Barbary Kajdy z zajęć laboratoryjnych na Politechnice Krakowskiej, które zostały zrealizowane w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna,
- na str. 30-31 artykuł Agnieszki Marzęckiej - "Apetyt na zdrowie z Zespole Szkół w Czernichowie".

ZSRCKU w Czernichowie - Targi hotelarskie w Berlinie
18 marca 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Berlinie.

Orka o nas
W lutowej "Orce" na str. 11 zamieszczono artykuł Agnieszki Marzęckiej: "Spotkanie słuchaczy Szkoły Policealnej kierunku Opiekun Osoby Starszej z seniorami w ZSRCKU w Czernichowie".

Zajęcia laboratoryjne w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej
16 lutego 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Krakowskiej, w których 13 lutego 2015r. brały udział uczennice klasy 3b (technikum weterynarii) w ZSRCKU w Czernichowie.

Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Krakowskiej w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna
16 lutego 2015r. na stronie internetowej gminy Czernichów zamieszczono informację o zajęciach laboratoryjnych na PK, w których w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna brały udział uczennice klasy 3b w ZSRCKU w Czernichowie.

Orka o nas
W styczniowej "Orce" zamieszono kilka informacji na temat naszej Szkoły:
- na str. 8 - widnieje artykuł Agnieszki Marzęckiej: "Szopka na młodej polskiej dłoni",
- na str. 14-15 - opublikowano "Wiadomości z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego", czyli kalendarium najważniejszych wydarzeń w Szkole opracowane przez nauczycieli ZSRCKU w Czernichowie.

Młodzi ludzie poznają oczekiwania i odkrywają talenty osób starszych - wersja pdf
W "Dzienniku Polskim" ukazał się artykuł "Młodzi ludzie poznają oczekiwania i odkrywają talenty osób starszych", w którym przedstawione są działania słuchaczy szkoły policealnej ZSRCKU w Czernichowie kształcącej w zawodzie opiekun osoby starszej.

Młodzi ludzie poznają oczekiwania i odkrywają talenty osób starszych - wersja on-line
W "Dzienniku Polskim" ukazał się artykuł "Młodzi ludzie poznają oczekiwania i odkrywają talenty osób starszych", w którym przedstawione są działania słuchaczy szkoły policealnej ZSRCKU w Czernichowie kształcącej w zawodzie opiekun osoby starszej.

Szopka na młodej polskiej dłoni
W "Hejnale Oświatowym" ukazał się artykuł Agnieszki Marzęckiej nt. "Szopki na młodej polskiej dłoni", która powstała w ZSRCKU w Czernichowie.

Spotkanie słuchaczy Szkoły Policealnej kierunku Opiekun Osoby Starszej z seniorami w ZSRCKU w Czernichowie
6 lutego 2015r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spotkaniu aktywizującym seniorów, które 25 stycznia 2015r. odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie.

Warsztaty biblioterapeutyczne - spotkanie z seniorkami w ZSRCKU w Czernichowie
31 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o warsztatach biblioterapeutycznych, które 20 grudnia 2014r. odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie.

Jaszczurze Kolędy 2014
19 grudnia 2014r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o koncercie „Jaszczurze Kolędy 2014”, w którym uczestniczyli słuchacze Policealnej Szkoły Opiekun Osoby Starszej ZSRCKU w Czernichowie. Jedną z wokalistek śpiewających kolędy była uczennica tego kierunku Joanna Mądry.

„Jaszczurze Kolędy 2014” z udziałem Joanny Mądry, słuchaczki Szkoły Policealnej w Czernichowie
19 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o koncercie „Jaszczurze Kolędy 2014”, w którym uczestniczyli słuchacze Policealnej Szkoły Opiekun Osoby Starszej ZSRCKU w Czernichowie. Jedną z wokalistek śpiewających kolędy była uczennica tego kierunku Joanna Mądry.

„Zdrowetki” z Czernichowa w Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego im. G. Narutowicza w Krakowie
18 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wizyty "Zdrowetek" z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie w Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego im. G. Narutowicza w Krakowie.

„Szopka na młodej polskiej dłoni”
18 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację na temat szopki zaprojektowanej i wykonanej przez Dominika Wilka, ucznia klasy 1b (technikum weterynarii) w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

Od współczesnej wiązanki funeralnej do „Dziadów” Adama Mickiewicza
10 grudnia 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację na temat otwartych warsztatów z florystyki, które odbyły się wieczorem 24 listopada 2014 roku, w stołówce internatu Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie.

V POWIATOWA OLIMPIADA PSZCZELARSKA "Pszczoła miodna w ekosystemie"
5 grudnia 2014r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z V Powiatowej Olimpiady Pszczelarskiej "Pszczoła miodna w ekosystemie", w której 28 listopada br. nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy w Czernichowie
28 listopada 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację na temat szkolenia z zakresu sposobu zachowania się i zasad udzielania pierwszej pomocy w najczęściej spotykanych wypadkach, które w dniach 20-21 listopada 2014r. zostało zorganizowane dla uczniów klasy IIc przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w ramach projektu "Wiedza na wagę życia" współfinansowanego ze środków Powiatu Krakowskiego.

Wręczenie nagród Starosty Krakowskiego
15 października 2014r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystości wręczenia Nagród Starosty Krakowskiego, która odbyła się w poniedziałek, 13 października br. Nagrody Starosty wręczono za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek. W gronie nagrodzonych są p. Kinga Rysz = nauczycielka fizyki, informatyki i matematyki i p. Grzegorz Bylica - Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie.

Wręczenie nagród Starosty Krakowskiego
14 października 2014r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystości wręczenia Nagród Starosty Krakowskiego. Nagrody Starosty wręczono za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek. W gronie nagrodzonych są p. Kinga Rysz - nauczycielka fizyki, informatyki i matematyki i p. Grzegorz Bylica - Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie.

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendysty
13 października br. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystości wręczenia stypendiów Starosty Krakowskiego, która odbyła się w czwartek, 25 września br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie. Komisja Stypendialna przyznała na rok szkolny 2014/2015 Stypendium Starosty Krakowskiego 113 uczniom. Wśród najlepszych są nasi uczniowie: Magdalena Hajto, Oliwia Orlik, Aleksandra Dudek, Agnieszka Gawęda, Justyna Panek, Marlena Susuł, Joanna Kapusta, Aleksandra Mytnik, Grzegorz Doległo, Justyna Witalec, Joanna Trojanek, Aleksandra Rubik, Natalia Pieczonka, Paulina Wrzesień, Joanna Gajec, Kamila Mytyk, Zuzanna Oleksy, Joanna Furgał, Natalia Magiera, Ewa Duran, Maria Kabionek.

Orka o nas
We wrześniowej Orce nazwa naszej Szkoły pojawia się w kilku artykułach:
- na str. 9 - "Radość z plonów i odpoczynek po znoju" - relacja z Dożynek Gminnych, których Starostą był Dyrektor ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 13 - "Uczniowie z Czernichowa dopingowali mistrzów" - informacja o tym, że uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie jako jedni z pierwszych kibicowali 4 września podczas meczów rozgrywanych w Arenie Kraków,
- również na str. 13 - "Finał konkursu „Przepis na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie”- relacja z finału konkursu dla gimnazjalistów, który 30 maja br. odbył się w naszej Szkole.

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendysty
Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystości wręczenia stypendiów Starosty Krakowskiego, która odbyła się w czwartek, 25 września br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie. Komisja Stypendialna przyznała na rok szkolny 2014/2015 Stypendium Starosty Krakowskiego 113 uczniom. Wśród najlepszych są nasi uczniowie: Magdalena Hajto, Oliwia Orlik, Aleksandra Dudek, Agnieszka Gawęda, Justyna Panek, Marlena Susuł, Joanna Kapusta, Aleksandra Mytnik, Grzegorz Doległo, Justyna Witalec, Joanna Trojanek, Aleksandra Rubik, Natalia Pieczonka, Paulina Wrzesień, Joanna Gajec, Kamila Mytyk, Zuzanna Oleksy, Joanna Furgał, Natalia Magiera, Ewa Duran, Maria Kabionek.

Szkoły dopingują mistrzów
W serwisie informacyjnym Gminy Czernichów zamieszczono informację na temat akcji społecznej „Szkoły dopingują mistrzów”, w której wzięli udział uczniowie naszej Szkoły.

  Dzisiaj
Piątek
29
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Magdalena, Bogumiła, Teodozja, Urszula, Benita
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa