Strona Główna    Aktualności    Zobacz    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty

CKZ








Kącik Przedsiębiorcy







  Akcje pomocy




  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Osiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia konkursowe uczniów Szkoły Rolniczej w Czernichowie

Rok szkolny 2017/2018

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo i Niemieckojęzycznychpowiatowy
Łucja Dyjach, Apolonia Przybylska i Zofia Wójcik II miejsce
VII Skawińska Probówka Artystycznapowiatowy
Michał Tomczykwyróżnienie w kategorii proza za opowiadanie Przeznaczeni piekłu

Rok szkolny 2016/2017

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCKrejonowy
ZSRCKU w CzernichowieIV miejsce
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiegomiędzyszkolny
ZSRCKU w CzernichowieIII miejsce
Zofia WójcikIII miejsce
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty”powiatowy
Aleksandra BętkowskaI miejsce
Adrian Poniedziałekwyróżnienie
Wyróżnienie w X Małopolskim Konkursie Pięknego Czytaniamiędzyszkolny
Mykhailo Bilovwyróżnienie
IV Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystycznypowiatowy
Mariana OleksiienkoIII miejsce w kategorii wiersz obcojęzyczny
Konkurs historyczny „Bój o czapkę kpt. Antoniego Stawarza”ogólnopolski
Mykhailo Bilov I miejsce, indeks na studia historyczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach
Konkurs plastyczny „Tłumacz”międzyszkolny
Ewa Zawiła wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
Skawińska Probówka Artystycznapowiatowy
Aleksandra Krasnywyróżnienie za tekst publicystyczny
Weronika Jasicawyróżnienie za opowiadanie
„Junior Demokracji 2016”powiatowy
ZSRCKU w CzernichowieII miejsce
I Powiatowy Konkurs Naukowy Omnibuspowiatowy
Mykhailo Bilov, Aleksandra Hodorowska, Urszula TrytekI miejsce

Rok szkolny 2015/2016

„Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości” powiatowy
Mykhailo Bilov, Ilya Horban, Mikołaj ŚwiecaI miejsce
Oliwier Leśniak, Maciej Siciarski, Konrad ZiemianinIII miejsce
Ogólnopolski konkurs „Patron naszej szkoły”ogólnopolski
Darya Chuyko, Kateryna Sychova, Katarzyna Fajto, Jakub Bukowski, Karol Kumala, Kacper MacudaI miejsce
Międzyszkolny konkurs języka angielskiegomiędzyszkolny
Martyna Porąbkaklasa IIIbI miejsce
zespołowoklasa IIa i IIIbII miejsce
III Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystycznypowiatowy
Mariana Oleksiienkoklasa IIcII miejsce w kategorii wiersz obcojęzyczny
Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy „Poznaj swoje prawa w pracy”regionalny
Mykhailo Bilov
Oliwier Leśniak
klasa IIc
klasa IIIa
udział
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznychpowiatowy
Maciej Siciarskiklasa IIIbII miejsce
Konkurs wiedzy ekologicznejmiędzyszkolny
Paweł Cyranklasa IcI miejsce
Kamila Ślizowskaklasa IcII miejsce
Daniel Filipakklasa IcV miejsce
Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”etap szkolny
III Powiatowy Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznychetap szkolny
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNEogólnopolski
Michał Tomczykklasa IIbII miejsce

Rok szkolny 2014/2015

Konkurs „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”powiatowy
Oliwier Leśniak
Maciej Siciarski
Konrad Ziemianin
klasa IIa
klasa IIb
klasa IIb
I miejsce
Karolina Piszczek, Katarzyna Pitek, Paulina Wrzesień klasa IIIbII miejsce
Olga Piotrowska, Mikołaj Świeca, Dominik Wilk klasa IbIII miejsce
XV Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnychogólnopolski
Olga Piotrowska klasa IbWyróżnienie II stopnia
Turniej Jednego Wiersza o laur jubilata
Aleksander Topolski klasa IIbzakwalifikowany do finału
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty”powiatowy
Adrian Poniedziałek klasa IcI miejsce
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty”szkolny
Adrian Poniedziałek klasa Ic
Marlena Susuł klasa IVc
Oliwier Leśniakklasa II a
XV Turniej Wiedzy o Europie
Kamila Mytyk, Karolina Gągalska, Ilona Hajdugaklasa IIaII miejsce
„MOJA OJCZYZNA W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE XXI WIEKU”
Skawińska Probówka Artystycznapowiatowy
Aleksander Topolski klasa IIbIII miejsce - proza
wyróżnienie - poezja
wyróżnienie - osobowość sceniczna
II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznychpowiatowy
język angielski:
Martyna Porąbka
Maciej Siciarski
Anita Gosztyła
język niemiecki: Carmen Maurer
klasa IIb
klasa IIb
klasa IIc
klasa IIc
II miejsce

Rok szkolny 2013/2014

„Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…”powiatowy
Klaudia Szostekklasa Ibwyróżnienie
"Meet English in Czernichów"międzyszkolny
Martyna Porąbkaklasa IbI miejsce
Maciej Siciarskiklasa IbII miejsce
Natalia Szczepanikklasa IIIbV miejsce
I etap konkursu "Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości"szkolny
Ewa Duranklasa Ia
Joanna Gajecklasa IIb
Natalia Magieraklasa Ia
Paulina Maślonaklasa Ic
Zuzanna Oleksyklasa Ia
Katarzyna Pitekklasa IIb
Katarzyna Wolfklasa Iib
Monika Wolakklasa IIb
Paulian Wrzesieńklasa IIb
Konrad Ziemianinklasa Ib
XIV Powiatowy Turniej Wiedzy o Europiepowiatowy
Daniel Kocołklasa IVaIV miejsce
Kamila Mytykklasa IaVIII miejsce
drużynowoIV miejsce
"Moja tożsamość regionalna"powiatowy
drużynowoI miejsce
"Życie Franciszka Stefczyka i działalność Kas Stefczyka"szkolny
Justyna Panekklasa IIIcI miejsce
Agnieszka Gawędaklasa IIIcII miejsce
Marcin Morawskiklasa IIIcIII miejsce
Paulina Maślonaklasa IcIV miejsce
Agnieszka Mikaklasa IIIcV miejsce
Emilia Kmitoklasa IIaVI miejsce
Małgorzata Więcekklasa IbVII miejsce
Marcin Starowiczklasa IIIcVIII miejsce
Piotr Królikowskiklasa IIIcIX miejsce
Paweł Starowiczklasa IIIcX miejsce
„Poznaj swoje prawa w pracy”regionalny
Barbara Mydlarzklasa IVaVII miejsce
"Polska i Świat XXI wieku"
Paulina Bieniekklasa IaI miejsce
Katarzyna Kwiatkowskaklasa IaI miejsce
Natalia Magieraklasa IaI miejsce
Karolina Koniecznaklasa IaI miejsce
Aleksandra Dudekklasa IbI miejsce
Angelika Filipowskaklasa IIaI miejsce
Paulina Wrzesieńklasa IIbI miejsce
Elżbieta Rakoczyklasa IIcI miejsce
Agnieszka Styczyńskaklasa IIcI miejsce
Natalia Pieczonkaklasa IIcI miejsce
Aleksandra Scąberklasa IIcI miejsce
Aleksandra Rubikklasa IIcI miejsce
Agata Wiśniewskaklasa IIcI miejsce
Małgorzata Krężołekklasa IVcI miejsce
Kinga Koziołklasa IVcI miejsce
Konkurs z języka angielskiegopowiatowy
Martyna Porąbkaklasa IbI miejsce
Maciej Siciarskiklasa IbIII miejsce

Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolski konkurs ekonomiczny w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”
Daniel Kocołklasa III aI miejsce

XIII Powiatowy Turniej Wiedzy o Europie
Daniel Kocołklasa III aII miejsce

Konkurs „Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości”I etap

VII konkurs profilaktyczny „Żyj zdrowo bez nałogów”powiatowy
ZespołowoI miejsce
Angelina Bujas
Patrycja Gumuła
Elżbieta Mikoda
klasa IV b
klasa IV b
klasa IV b
II miejsce
w kategorii quiz wiedzy o zasadach zdrowego odżywiania
Daria Łąkaklasa IV bII miejsce
w kategorii plakat promujący zasady zdrowego odżywiania
Edyta Mosurklasa IV bIII miejsce
w kategorii plakat promujący zasady zdrowego odżywiania
Konkurs „Mam Zawód. Mam fantazję”
Dominika Morysklasa IV cI miejsce
konkurencja Barista

Rok szkolny 2011/2012

XII Sesja Informatycznapowiatowy
Aleksandra Feluś
Barbara Malczyk
Joanna Trojanek
klasa I b
klasa I b
klasa I b
III miejsce
XII Powiatowy Turniej Wiedzy o Europie powiatowy
Daniel Kocoł
Jacek Rosek
klasa II a
klasa II c
IV miejsce
"Bądź trendy - nie pal" - konkurs na plakat
Edyta Mosurklasa III bI miejsce
Konkurs z Rachunkowości Jednostek Gospodarczych szkolny
Aneta Trojan klasa III aI miejsce
Alicja Bylicaklasa III aII miejsce
Monika Kapusta klasa IV aIII miejsce

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs fotograficznyszkolny
Paulina Kraj klasa III aI miejsce
Klaudia Baściukklasa I bII miejsce
Daria Łąka klasa II bIII miejsce
Konkurs ekologicznyszkolny
Michał Świadek klasa I bI miejsce
Kamil Pająkklasa II aII miejsce
Mateusz Suchan klasa II bIII miejsce
Konkurs wiedzy z rachunkowości i finansówszkolny
Karolina Sroka klasa IV bI miejsce
Andrzej Klajaklasa IV bII miejsce
Marta Lis klasa IV bIII miejsce
Konkurs "Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa"powiatowy
Agnieszka Sieprawskaklasa II awyróżnienie
Konkurs "Życie Franciszka Stefczyka oraz działalność jego Kas"szkolny
Magdalena Kowalik, Elżbieta Mikoda klasa II bI miejsce
Beata Mrowiec, Magdalena Nastali klasa I cII miejsce
Paulina Mlostek, Marta Nartowska klasa II cIII miejsce
Mini Konkursu na temat Giełdy Papierów Wartościowychszkolny
Zwycięzcy

Konkurs New Matura Funmiędzyszkolny
Konkurs plastyczny
Alicja Bylicaklasa II aI miejsce

Rok szkolny 2009/2010

X Jubileuszowa Sesja Informatycznej "Arkusz kalkulacyjny - niedoceniana pomoc edukacyjna"powiatowy
I miejsce
Konkurs Wiedzy z Rachunkowości jednostek gospodarczychszkolny
Marta Gawin kl. IV TEI miejsce
Kamila Ziarkowska kl. IV TEII miejsce
Kamil Blitek kl. IV TE, Andrzej Klaja kl. III TEIII miejsce

Rok szkolny 2008/2009

Sesja informatyczna w Giebułtowiepowiatowy
udział
Zagadki matematyczno - logiczneszkolny
Mariusz KosekI miejsce
Andrzej KlajaII miejsce
Ilona NoworytaIII miejsce
II Powiatowy Konkurs Ekonomicznypowiatowy
Kamila Ziarkowska, Ilona Noworyta, Paulina GibekI miejsce zespołowo
Monika Siuda, Adam OrlikII miejsce zespołowo
Ilona NoworytaI miejsce indywidualnie
Paulina GibekIII miejsce indywidualnie
VI Konkurs Języka Angielskiego przygotowany przez NKJO w Zakopanemszkolny
Hubert Bugaj IV TRI miejsce
Adam Lipiarz III LOII miejsce
Adrian Maczek III LO, Paulina Piórkowska III TAIII miejsce
Sesja popularno-naukowa „Rzeczpospolita Polska w demokracji XXI w.” wojewódzki
I i II miejsce
Konkurs historyczny „Losy Polaków XXw. – Polska odrodzona 1918-1926”powiatowy
Kamila Ziarkowska
Mariusz Jarosz
wyróżnienie
Konkurs "Matematyka plus 2008"ogólnopolski
udział
VIII Powiatowa Debata Historycznapowiatowy
udział
Konkurs na prezentację multimedialną dot. Franciszka Stefczykaszkolny
Marta LisI miejsce
Konkurs "10 lat powiatu krakowskiego"powiatowy
udział
Konkurs "10 lat powiatu krakowskiego"szkolny
Magdalena Bałuszek, Aleksandra Drzałą
IX Powiatowy Turniej Wiedzy o Europiepowiatowy
V miejsce drużynowo
Konkurs Wiedzy z Rachunkowości i Finansówwojewódzki
udział
Konkurs Wiedzy z Rachunkowości i Finansówszkolny
III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznegoszkolny
Zawody pierwszej pomocyrejonowy
VI miejsce

Rok szkolny 2007/2008

Konkurs ortograficzny “o pióro Starosty”powiatowy
udział
Powiatowy konkurs matematycznypowiatowy
udział
VIII turniej wiedzy o Europiepowiatowy
udział
”MM – Młoda Polska” – edukacja obywatelska regionalna i kulturalnapowiatowy
udział
”Moja miejscowość w latach 1945 – 1989” - debata
udział

Rok szkolny 2006/2007

"Pielgrzymki Kalwaryjskie" - konkurs szkół ponadgimnazjalnych w ramach cyklu "Polski rok obrzędowy"powiatowy
I miejsce
Konkurs wiedzy o międzynarodowym prawie humanitarnym
udział
"Etapy zakładania firmy i wybór form opodatkowania działalności gospodarczej" - konkurs ekonomiczny
udział
"Z klasy do kasy"
udział
"Podstawowe pojęcia ekonomiczne"
udział
VI powiatowa debata historyczna
udział

Rok szkolny 2005/2006

Konkurs PCK „Młoda Krew Ratuje Życie”ogólnopolski
III miejsce
małopolski
I miejsce
„Moja Ojczyzna w zjednoczonej Europie XXI w.” - sesja popularno-naukowa dla szkół ponadgimnazjalnych - org. Towarzystwo Opieki Nad Majdankiemmałopolski
I nagroda
„Giełda przedsiębiorczości”
I miejsce
VI sesja informatyczna – animacje komputerowe - konkurs szkół ponadgimnazjalnychpowiatowy
II miejsce
Konkurs recytatorski (fragmenty Pana Tadeusza) - org. Towarzystwo Przyjaciół Kultury Ludowej
III miejsce
„Zielone Świątki” z cyklu Polski Rok Obrzędowy
III miejsce
Plener malarski w Mnikowie
III miejsce
Turniej Wiedzy o Europiepowiatowy
IV miejsce
Konkurs wiedzy o międzynarodowym prawie humanitarnym
- dla szkół
małopolski
udział
Konkurs „z klasy do klasy” - org. Gazeta Krakowska
udział

Rok szkolny 2004/2005

Konkurs PCK „Młoda Krew Ratuje Życie”
     
ogólnopolski
I miejsce
     
małopolski
I miejsce
„Informatyczna Sesja Naukowa" szkół
     
powiatowy
film „Z życia szkoły”II miejsce

Rok szkolny 2003/2004

Turniej Matematyczny w Skalepowiatowy
Magdalena FreibergII miejsce
Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejpowiatowy
Adela Kępińska, Michał Martyna, Magdalena FreibergV miejsce drużynowo
"Od zrękowin do narodzin"
I miejsce

Rok szkolny 2002/2003

Prezentacja dorobku szkół w Interneciepowiatowy
II miejsce
"Od zapustów do Zmartwychwstania Pana"
I miejsce
"Rabka - miasto dzieci - marzeń" - konkurs plastycznymałopolski
wyróżnienie i nagroda
Sesja popularno-naukowa w ramach Festiwalu Kultury Polskiej - org. Towarzystwo Opieki nad Majdankiem
I i II nagroda

Przed rokiem 2002

Konkurs prac dyplomowych "Dyplom'98"
Autorzy prac:Daniel Kuciel, Ireneusz Tekieli, Grzegorz Grela, Piotr PietruszkaIII miejsce, indeksy na Politechnikę Krakowską
Grzegorz Kasprzyk, Grzegorz Majkut, Janusz Sroka, Wojciech Górskiwyróżnienie
Dagmara Kania, Małgorzata Rospondwyróżnienie, indeksy na Politechnikę Krakowską
Przegląd Filmów Edukacyjnychogólnopolski
1997Autorzy:
Halina Baran, Renata Wesołowska, Aneta Bugajska, Sylwia Wolarek
wyróżnienie
Konkurs Potraw Regionalnychwojewódzki
1997 Agata Ślusarczyk, Katarzyna Freiberg, Ewelina Klocek, Monika Korzun, Andrzej KosekI miejsce

Wiedzy o Unii Europejskiej:

Małopolski Turniej Europejskifinał
1998Monika Koczwara, Joanna ZaczyńskaVI miejsce
1997Monika Koczwara, Joanna Zaczyńskaudział

Konkursy historyczne:

"Miejsce Solidarności w powojennej Polsce"finał Małopolski
1999Justyna Fidelus, Katarzyna Konikudział
Międzyszkolny konkurs "Polska i Polacy w latach 1944 -56"finał wojewódzki
1997Beata Kamińska, Monika Koczwara, Katarzyna PodgórskaII miejsce
"Wojsko Polskie w II wojnie światowej"finał wojewódzki
1996Aleksandra Głazudział
Międzyszkolny konkurs "Armia Krajowa" (wrzesień 1939 -sierpień 1945)finał wojewódzki
1994Ewa Tynor, Magdalena Wędzicha, Paweł BartyzelIII miejsce
Międzyszkolny konkurs "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"finał wojewódzki
1993Magdalena Jasiołek, Katarzyna Wsołek, Krzysztof PawlakIV miejsce
  Dzisiaj
Poniedziałek
11
Grudnia 2017

Imieniny obchodzą:
Damazy, Waldemar, Daniel, Stefan
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 601
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Pedagog szkolny
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa