Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Finał Konkursu Czystości w internacie

Finał Konkursu Czystości
Super błysk-szafa gra
(edycja zimowa 2016)

Generalne porządki pokoi wychowanków to żelazny punkt internatowego życia. Mieszkańcy internatu muszą się wykazać nie lada konsekwencją, by tydzień po tygodniu móc sobie zapewnić najwyższe noty za utrzymanie czystości w swych pokojach. Dla tych z nich, wykazujących się największą starannością w wykonywaniu obowiązkowego sprzątania przyszedł czas nagrody za wielotygodniowy trud i konsekwencję w działaniu. To Ci nieliczni spośród wielu stali się bohaterami Finału Konkursu Super błysk-szafa gra, który miał miejsce 23 lutego 2016 r. w internatowej stołówce.
O godzinie 18.00 do internatowej jadalni przybyli mieszkańcy zwycięskich pokoi wraz ze swymi wychowawcami. Z radia płynęły włoskie szlagiery, a w kuchni na zwycięzców niecierpliwie czekały 4 wielkie pizze specjalnie na to niezwykłe spotkanie z pobliskiej pizzerii zakupione.
Po krótkim przywitaniu wszystkich przez organizatorów spotkania, wychowawców: Małgorzatę Gabryszak-Dziędziel i Piotra Żmigrodzkiego została, przez tego ostatniego, równie krótko przedstawiona historia wspomnianego wyżej smakołyku.
Po odebraniu nagród zwycięskie grupy (o których sukcesie informuje wielki plakat na parterze internatu) odeszły w miejsca odosobnienia, by tam oddać się wiadomym rozkoszom podniebienia.
Godzinę później spotykało się na korytarzach internatu błogie uśmiechy zadowolonych laureatów. Miejmy nadzieję, że dla ich kolegów i koleżanek stały się one zachętą do zawalczenia z nimi o zmianę miejsc na podium.


Opracował: Piotr Żmigrodzki
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook