w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Zawody w siatkówce - 18 lutego 2016r.

Zawody w siatkówce

W zawodach w Krzeszowicach udział wzięło 8 drużyn. W losowaniu trafiliśmy do grupy B, gdzie były 4 drużyny: My, LO Skawina, Szkoła Słomniki i Szkoła z Piekar.
10. Rozalia Święch.
Rozgrywano mecz każdy z każdym w grupie, set graliśmy do 25 punktów, do 2 wygranych setów. Pierwszy mecz graliśmy ze szkołą z Piekar, wygraliśmy 2:1 w setach:) Następny z LO Skawina 2:0 wygrana oraz ze szkołą z Słomnik też 2:0:)
Wygraliśmy swoją grupę i wyszliśmy z 1 miejsca, gdzie trafiliśmy na mecz o finał z LO z Krzeszowic. Tutaj po bardzo zaciętym meczu, przegraliśmy 1:2 i to przegrywając w tie break 14 do 13. Niestety pozostał nam mecz o 3 miejsce, gdzie znów spotkaliśmy się ze Szkołą z Piekar i tym razem przegraliśmy 2:1 w setach. I tym sposobem zajęliśmy 4 (najgorsze dla sportowca) miejsce:(