Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy


  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Internatowy konkurs z wiedzy ogólnej

Internatowy konkurs z wiedzy ogólnej
„I Ty możesz zostać omnibusem!”

1 czerwca, w internatowej jadalni, odbył się konkurs z wiedzy ogólnej „I ty możesz zostać omnibusem”. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny. Odpowiedzi na pytania oceniało jury w składzie: p. Dorota Kucharz, p. Agnieszka Michalik-Sroka, p. Piotr Żmigrodzki oraz przedstawicielka wychowanków: Anna Rduch.
Po przywitaniu wszystkich przez prowadzącego konkurs, Dominika Wilka, drużyny musiały wykazać się wiedzą z przedmiotów takich jak: język polski, historia, biologia oraz matematyka. Na zakończenie rywalizacji, by dać zmęczonym głowom trochę wytchnienia od czysto intelektualnych zmagań, wychowankowie konkurowali w kategorii specjalnej. Tutaj musieli np. wykazać się precyzją w odbijaniu piłki czy też skutecznością w zbijaniu kręgli.
Do zabawy została ponadto włączona publiczność. Każda prawidłowo udzielona odpowiedź ochotnika była nagradzana.
Właściwie aż do ostatniej konkurencji miejsca poszczególnych drużyn na podium były sprawą otwartą. Ostatecznie, największa nagroda złożona z zestawu słodyczy i owoców trafiła w ręce chłopców: Michała Tomczyka, Aleksandra Topolskiego oraz Jakuba Smagi. Drugie miejsce przypadło w udziale: Dorocie Słomian, Alicji Fuglewicz i Paulinie Protaś. Podium uzupełniła drużyna w składzie: Karolina Gągalska, Ilona Hajduga, Iwona Iwańciów.

  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook