Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Outsider

Zespół muzyczny Outsider

W maju 2016 r., po ogłoszeniu naboru do sekcji muzycznej, utworzyliśmy rockowy zespół szkolny Outsider, w składzie: Martyna Porąbka i Gosia Więcek na gitarach elektrycznych, Aurelia Okońska – gitara elektryczna i basowa, Klaudia Szostek i Olek Topolski - wokal oraz Kuba Smaga – perkusja.

Zespół dał pierwszy występ w dniu zakończenia zakończeniu roku szkolnego, w czerwcu 2016, wykonując utwór Nirvany „Smells like teen spirit”. Swoim występem Outsider poderwał całe trybuny i dzięki temu uczniowie mogli rozpocząć wakacje mocnym, rockowym akcentem.

Po wakacjach, w roku szkolnym 2016/2017, zespół rozpoczął regularne próby tym razem przygotowując się do występu w szóstej już edycji Święta Kiełbasy Lisieckiej, które odbyło się 18 września na błoniach przy naszej Szkole. Zespół wykonał m.in. utwór Iry „Nadzieja”.

Niespełna miesiąc później grupa zagrała podczas Dnia Edukacji Narodowej, który obchodziliśmy 14 października. Oprócz nowego utworu z Orkiestry Męskiego Grania „Wataha”, zespół odegrał i zaśpiewał rockowe „Sto Lat” wszystkim pracownikom Szkoły!

Od listopada 2016 do kwietnia 2017 zespół brał udział w projekcie prowadzonym przez Fundację Oświatową im. Stanisława Konarskiego zatytułowanym „Szkoła częścią wspólnoty”. Celem głównym projektu było zwiększenie partycypacji społeczności w sprawy publiczne oraz funkcjonowanie wspólnot lokalnych. Częścią projektu były cykliczne warsztaty na których młodzież poznała m.in. kompetencje społeczne i obywatelskie, narzędzia dialogu społecznego, inicjatywy lokalne, współpracę placówek edukacyjnych ze społecznością i środowiskiem lokalnym, projekty społeczne - ich cele, przygotowanie oraz realizacja.

Końcowym etapem warsztatów było napisanie projektu inicjującego współpracę szkoły z jej środowiskiem lokalnym. Tak powstał scenariusz zajęć „Muzyka łączy pokolenia – czernichowskie warsztaty dla małych i dużych”, gdzie zaplanowano przeprowadzenie kilku warsztatów dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Czernichowie. 27 lutego 2017 roku zespół wziął udział w IV Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Skawina 2017 – wykonując dwa utwory w języku angielskim.

W marcu 2017 roku nasza grupa muzyczna wzięła udział w studyjnym nagraniu utworu pod tytułem „Seven nation army” z repertuaru zespołu The White Stripes. Nagranie to odbyło się w jednym z krakowskich, profesjonalnych studiów nagrań w Krakowie. Prezentowany w nagraniu utwór wziął udział w rekrutacji do XXXIII Przeglądu Talentów Muzycznych Małopolski. Zespół Outsider był jednym z osiemnastu uczestników imprezy „konfrontacje muzycznych młodych”. W finale Przeglądu, który odbył się 6 kwietnia 2017 w kinie "Marzenie" w Tarnowie uczniowie ZS RCKU w Czernichowie zdobyli zaszczytne wyróżnienie.

Martyna, Gosia i Klaudia to tegoroczne maturzystki, które z końcem kwietnia zakończyły edukację w naszej szkole. Czekamy zatem na zgłoszenia chętnych do muzykowania w Zespole nowych instrumentalistów i wokalistów. Serdecznie zapraszamy!

Przyjdź i zapisz się już dzisiaj, spędź z nami niezapomniane chwile, rozwiń swój talent:)

Opracowała Sylwia Gacek


Outsider
Outsider V 2016 - IV 2017
  Dzisiaj
Czwartek
9
Lipca 2020

Imieniny obchodzą:
Lukrecja, Weronika, Zenon, Sylwia, Hieronim, Paloma
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa