Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2017/2018

Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na temat Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2017/2018

W sierpniowej "Orce":
- na str. 7 - "Tablica pamięci Wiesława Wody" - tekst redaktora "Orki",
- na str. 10 - "Cyberedukacja dla uczniów, nauczycieli i rodziców " - relacja p. Agnieszki Kołodziej z serii szkoleń, które odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie i "Rozmawiajmy o uchodźcach" - relacja Barbary Kajdy z realizacji projektu,
- na str. 11 - " Talk with puppets. Rozmawiając z kukiełkami" - relacja p. Agnieszki Gargas z wymiany krótkoterminowej w Hiszpanii.

„Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy”
1 sierpnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o programie „Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy”, który w roku szkolnym 2017/2018 był realizowany w ZSRCKU w Czernichowie.

W lipcowej "Orce":
- na str. 12 relacja p. Agnieszki Kołodziej z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w ZSRCKU w Czernichowie i tekst p. Agnieszki Gargas na temat wolontariatu europejskiego,
- na str. 13 relacja p. Sylwii Gacek z Festiwalu Szkoły z Klasą, w którym wzięli udział przedstawiciele ZSRCKU w Czernichowie i relacja p. Renaty Woźniak z zajęć w ramach Akademii Fact - Checkingu.

Rok szkolny 2017/2018 uroczyście zakończony
5 lipca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w ZSRCKU w Czernichowie.

Wymiana młodzieży ZSRCKU w Czernichowie w Hiszpanii Talk with puppets, pol. Rozmawiając z kukiełkami
5 lipca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z wymiany uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Hiszpanii.

W czerwcowej "Orce":
- na str. 8 relacja p. Renaty Woźniak z debaty "Tożsamość narodowa" w Urzędzie Gminy Czernichów,
- na str. 10 relacja p. Ewy Rakoczy z sukcesu Kamili Morawskiej - uczennicy ZSRCKU w Czernichowie, która zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekonomicznym „Żyj finansowo!, czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym” i relacja p. Anny Miki z sukcesu uczennic technikum hotelarstwa - II miejsce w I Powiatowym Konkursie „Twój wybór - Twój zawód - Twoja przyszłość”.

Gala Talent Powiatu 2018 – Stypendium Przewodniczącego Rady Powiatu
21 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Talent Powiatu 2018, podczas której 5 uczniów ZSRCKU w Czernichowie otrzymało wyróżnienia.

Spotkanie: Co to jest EVS? w ZSRCKU w Czernichowie
14 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania: Co to jest EVS?, które odbyło się w ZSRCKU w Czernichowie.

Udział uczniów ZSRCKU w Czernichowie w debacie „Tożsamość narodowa”
13 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z debaty „Tożsamość narodowa”, w której wzięli udział przedstawiciele ZSRCKU w Czernichowie.

Projekt Szkoła z Klasą – udział uczennic i nauczycieli z Czernichowa w VIII Ogólnopolskim Festiwalu
13 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Szkoły z Klasą, w którym wzięli udział przedstawiciele ZSRCKU w Czernichowie.

Sukces Kamili Morawskiej uczennicy Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
13 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z finału ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”, w którym uczennica ZSRCKU w Czernichowie zajęła II miejsce.

Akademia Fact-Checkingu
4 czerwca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z zajęć w ramach Akademii Fact-Checkingu, które 29 maja br. odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie.

W majowej "Orce":
- na str. 2 relacja p. Sylwii Gacek z uroczystych obchodów Święta Konstytucji 3 maja w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 6 relacja p. Krzysztofa Sury z ćwiczeń ewakuacyjnych zwierząt z budynku gospodarczego w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 11 relacja Anny Dziedzic z wycieczki klasy 2a technikum weterynarii do krakowskiego zoo,
- na str. 12 relacja p. Joanny Wasilewskiej z sukcesów uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „O Pióro Starosty”,
- na str. 13 relacja p. Pauliny Pytel z eliminacji okręgowych OWiUR, w których uczennica klasy 3a technikum weterynarii - Patrycja Piwowar zajęła II miejsce, relacja p. Agnieszki Kołodziej z pożegnania klas czwartych, wywiad p. Małgorzaty Krajewskiej z Przemysławem Góreckim - absolwentem ZSRCKU w Czernichowie, który w ciągu czterech lat nauki nie opuścił ani 1 godziny lekcyjnej.

Pożegnanie uczniów klas czwartych
14 maja 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z pożegnania uczniów klas czwartych w ZSRCKU w Czernichowie.

Ćwiczenia w Czernichowie
8 maja 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z ćwiczeń ewakuacyjnych zwierząt z budynku gospodarczego w ZSRCKU w Czernichowie.

Ćwiczenie taktyczno-bojowe pod kryptonimem "ZAGRODA 2018"
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z ćwiczeń ewakuacyjnych zwierząt z budynku gospodarczego w ZSRCKU w Czernichowie.

Wiwat Maj, 3 Maj!
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono relację z uroczystych obchodów Święta Konstytucji 3 maja w ZSRCKU w Czernichowie.

W kwietniowej "Orce":
- na str. 11 relacja p. Agnieszki Kołodziej „Twoje życie dzieje się online. Chroń je” dotycząca prelekcji Funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie w ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 11 relacja p. Pauliny Racułt „Pierwsza pomoc – naucz się ratować życie” na temat szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonego przez Strażaków z OSP Czernichów w internacie ZSRCKU w Czernichowie,
- na str. 14 tekst p. Renaty Woźniak „Podsumowanie akcji „Wyślij pączka do Afryki” w ZSRCKU w Czernichowie”,
- na str. 15 relacja p. Karoliny Kwaśnicy „Szkolne Koło PCK przy ZSRCKU w Czernichowie”.

Uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 maja w ZSRCKU w Czernichowie
30 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystych obchodów Święta Konstytucji 3 maja w ZSRCKU w Czernichowie.

Sukces uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w elimin. okr. XLII edycji Olimpiady Rolniczej
30 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Kijanach.

Wiwat Maj, 3 Maj!
27 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z uroczystych obchodów Święta Konstytucji 3 maja w ZSRCKU w Czernichowie.

Sukces uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie „Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym”
23 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennicy ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie „Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym”.

Konkurs ortograficzny o “Pióro Starosty”
20 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z konkursu ortograficznego "O pióro Starosty", w którym uczennica ZSRCKU w Czernichowie zajęła I miejsce.

Akcja Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie
19 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Akcji Krwiodawstwa, która 12 kwietnia 2018r. odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

Konkurs ortograficzny "O pióro Starosty"
19 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z konkursu ortograficznego "O pióro Starosty", w którym uczennica ZSRCKU w Czernichowie zajęła I miejsce.

Podsumowanie akcji „Wyślij pączka do Afryki” w ZSRCKU w Czernichowie
19 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o podsumowaniu akcji „Wyślij pączka do Afryki”, która miała miejsce w ZSRCKU w Czernichowie.

Wyślij pączka do Afryki
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono informację o Akcji "Wyślij pączka do Afryki", która odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

Akcja Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono informację o Akcji Krwiodawstwa, która 12 kwietnia 2018r. odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

Obchody Światowego Dnia Zdrowia
12 kwietnia 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację obchodach Światowego Dnia Zdrowia, które 7 kwietnia odbyły się w ZSRCKU w Czernichowie.

W marcowej "Orce":
- na str. 12 relacja p. Barbary Kajdy i p. Agnieszki Kołodziej „Solidarność. Podaj dalej!” dotycząca przystąpienia ZSRCKU w Czernichowie do międzynarodowego projektu,
- na str. 12 relacja p. Karola Filipiaka „Wiedza na miarę finału” z finału konkursu dotyczącego życia Franciszka Stefczyka (patrona ZSRCKU w Czernichowie) oraz działalności jego kas.

Pierwsza pomoc - naucz się ratować życie
Na stronie internetowej Gminy Czernichów zamieszczono informację o szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które dla uczniów mieszkających w internacie ZSRCKU w Czernichowie, przeprowadzili Strażacy z OSP w Czernichowie.

Lekcja pierwszej pomocy
26 marca 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które dla uczniów mieszkających w internacie ZSRCKU w Czernichowie, przeprowadzili Strażacy z OSP Czernichów.

PIERWSZA POMOC - NAUCZ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE!!!
26 marca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które dla uczniów mieszkających w internacie ZSRCKU w Czernichowie, przeprowadzili Strażacy z OSP Czernichów.

Prelekcja Policji w ZSRCKU w Czernichowie
23 marca 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o prelekcji Policji w ZSRCKU w Czernichowie.

Prelekcja Policji w ZSRCKU
23 marca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o prelekcji Policji w ZSRCKU w Czernichowie.

„Solidarność. Podaj dalej!” w ZSRCKU w Czernichowie
6 marca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o tym, że ZSRCKU w Czernichowie realizuje program „Solidarność. Podaj dalej!”.

VIII Finał Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”
2 marca 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z VII Finału Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”, który 28 lutego br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Wiedza na miarę finału
2 marca 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z VII Finału Konkursu „Życie Franciszka Stefczyka i działalność jego kas”, który 28 lutego br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

W lutowej "Orce":
- na str. 11 relacja p. Agnieszki Kołodziej „Technika w ZSRCKU wśród najlepszych techników w Polsce”,
- na str. 11 tekst p. Sylwii Gacek „Wolontariusze z internatu ZS RCKU – akcje godne naśladowania!”.

Technika w ZSRCKU w Czernichowie wśród najlepszych techników w Polsce
13 lutego 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez technika w ZSRCKU w Czernichowie tytułu Brązowej Szkoły 2018.

Technika w ZSRCKU z tytułem Brązowej Szkoły 2018
12 lutego 2018r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uzyskaniu przez technika w ZSRCKU w Czernichowie tytułu Brązowej Szkoły 2018.

Szkoła rolnicza? Bardzo chętnie! Wieś i rolnictwo? Już ... niekoniecznie
Na str. 38-39 "Wieści rolniczych" artykuł o ZSRCKU w Czernichowie.

V Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych Skawina 2018
6 lutego 2018r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z V Powiatowego Obcojęzycznego Przeglądu Artystycznego Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych – Skawina 2018, w którym uczennica naszej Szkoły - Mariana Oleksiienko zajęła III miejsce.

Studniówki 2018. Bal maturzystów z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
3 lutego 2018r. na stronie internetowej Dziennika Polskiego zamieszczono relację ze Studniówki uczniów klas maturalnych ZSRCKU w Czernichowie.

W styczniowej "Orce":
- na str. 10 tekst p. Mariusza Wójcika „Nauczyciele ZSRCKU w Czernichowie rozwijali kompetencje za granicą”.

W grudniowej "Orce":
- na str. 5 relacja p. Karoliny Kwaśnicy „Mikołajkowa zbiórka dla Schroniska”, - na str. 14 relacja p. Małgorzaty Downar-Zapolskiej „Bieg Niepodległości rozegrany już po raz dziesiąty” – z Powiatowego Biegu Niepodległości, który 10 listopada odbył się na terenie ZSRCKU w Czernichowie.

ARiMR szkoli młodzież
14 grudnia 2017r. na stronie internetowej ARiMR zamieszczono informację o szkoleniu, które pracownicy Biura Rejestracji Zwierząt przeprowadzili dla uczniów klas czwartych Technikum o profilu technik weterynarii w ZSRCKU w Czernichowie.

Finał „Mikołajkowej zbiórki dla Schroniska”
14 grudnia 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o finale „Mikołajkowej zbiórki dla Schroniska”, którą zorganizowano w ZSRCKU w Czernichowie.

W listopadowej "Orce":
- na str. 10 relacja p. Sylwii Gacek „Projekt społeczny „Szkoła częścią wspólnoty”,
- na str. 10 relacja p. Agnieszki Kołodziej „Tablica upamiętniająca inicjatywę utworzenia Izby Pamięci Szkoły”.

Bieg Niepodległości rozegrany już po raz dziesiąty
24 listopada 2017r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o X Powiatowym Biegu Niepodległości, który 10 listopada br. odbył się na terenie ZSRCKU w Czernichowie.

Bieg Niepodległości rozegrany już po raz dziesiąty
23 listopada 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o X Powiatowym Biegu Niepodległości, który 10 listopada br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Wizyta studyjna ZSRCKU z Czernichowa w Pradze
21 listopada 2017r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wizycie studyjnej nauczycieli ZSRCKU w Czernichowie.

Wizyta studyjna w ramach projektu „Innowacyjne rozwiązania w praktycznej nauce jeździectwa
21 listopada 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o wizycie studyjnej nauczycieli ZSRCKU w Czernichowie.

Światowe dni rzucania palenia w ZSRCKU w Czernichowie
20 listopada 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o "Światowym dniu rzucania palenia" 16 listopada br. obchodzonym w ZSRCKU w Czernichowie.

Projekt społeczny „Szkoła częścią wspólnoty”
6 listopada 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o udziale ZSRCKU w Czernichowie w projekcie „Szkoła częścią wspólnoty”.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie
30 października 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uroczystości, która z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie
26 października 2017r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o Dniu Edukacji Narodowej w ZSRCKU w Czernichowie.

Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej inicjatywę utworzenia Izby Pamięci Szkoły
24 października 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej inicjatorowi utworzenia Izby Pamięci Szkoły Rolniczej w Czernichowie – Maksymilianowi Marciniakowi, która odbyła się 14 października br. w naszej Szkole.

Uroczyste wręczenie Nagród Starosty
W dniu 20 października 2017r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej władz Powiatu Krakowskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych, na którym zaproszonym gościom wręczono Nagrody Starosty za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, za zaangażowanie w codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.
Trzy nauczycielki z naszej Szkoły zostały nagrodzone przez Pana Starostę: Zofia Boroń, Bożena Mrozicka i Joanna Wasilewska.
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Dzisiaj
Niedziela
7
Czerwca 2020

Imieniny obchodzą:
Robert, Wiesław, Antoni, Jarosław, Ariadna
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa