Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  ProjektyCKZ
Kącik Przedsiębiorcy  Akcje pomocy
  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Media o nas 2019/2020

Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na temat Naszej Szkoły publikowanych w różnych mediach w roku szkolnym 2019/2020

Cavaliada
2 marca 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z udziału uczniów ZSRCKU w Czernichowie w Cavaliadzie.

Finał zbiórki dla Potrzebujących zorganizowanej w ZSRCKU w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z finału zbiórki dla Potrzebujących zorganizowanej w ZSRCKU w Czernichowie.

Akcja Krwiodawstwa w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z Akcji Krwiodawstwa w ZSRCKU w Czernichowie.

Wizyta pracowników Kas Stefczyka w ZSRCKU w Czernichowie
24 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z wizyty pracowników Kas Stefczyka w ZSRCKU w Czernichowie.

Goście z francuskiego Uniwersytetu Rolniczo – Weterynaryjnego w ZSRCKU w Czernichowie
19 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano relację z wizyty Gości z francuskiego Uniwersytetu Rolniczo – Weterynaryjnego w ZSRCKU w Czernichowie.

Podziękowanie Caritas Archidiecezji Krakowskiej dla ZSRCKU w Czernichowie oraz relacja z akcji dobroczynnej
12 lutego 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowano podziękowanie Caritas Archidiecezji Krakowskiej dla ZSRCKU w Czernichowie i relację z akcji dobroczynnej.

Studniówka 2020 Czernichów. Bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego
25 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Dziennika Polskiego zamieszczono relację z maturalnego uczniów ZSRCKU w Czernichowie.

Podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej za udział ZSRCKU w Czernichowie w akcji „Razem na Święta”
23 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie opublikowanie podziękowanie Ministra Edukacji Narodowej dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji "Razem na Święta".

Dając otrzymujemy! – świąteczne dzieło pomocy w ZSRCKU w Czernichowie
15 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze świątecznego dzieła pomocy zorganizowanego w ZSRCKU w Czernichowie.

FINAŁ AKCJI „WYLOSUJ ANIOŁA” w internacie ZSRCKU w Czernichowie
8 stycznia 2020 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z finału akcji „WYLOSUJ ANIOŁA” zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Finał akcji „Zbiórka dla Burka” w internacie ZSRCKU w Czernichowie
20 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z finału akcji "Zbiórka dla Burka" zorganizowanej w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

1 GRUDNIA – ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z działań profilaktycznych związanych ze Światowym Dniem AIDS zorganizowanych w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej, który 3 grudnia br. odbył się w ZSRCKU w Czernichowie.

Gala Kształcenia Zawodowego
13 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z Gali Kształcenia Zawodowego, w której uczestniczyły uczennice naszej szkoły: Kamila Morawska i Aleksandra Panek, zwyciężczynie konkurencji „Atrakcje turystyczne Zakopanego i Podhala”.

III miejsce dla uczennic ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych
10 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennic ZSRCKU w Czernichowie w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych.

Prelekcja pt. „Podziemie niepodległościowe 1939-1963” w ZSRCKU w Czernichowie
9 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację prelekcji pt. „Podziemie niepodległościowe 1939-1963”, która 5 grudnia br. odbyła się w ZSRCKU w Czernichowie.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych
9 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglo-i Niemieckojęzycznych, w którym uczennice ZSRCKU w Czernichowie zajęły III miejsce.

Podziękowanie dla ZSRCKU w Czernichowie
3 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o podziękowaniu od Prezydenta RP dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich.

Podziękowanie od Prezydenta RP za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich
2 grudnia 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o podziękowaniu od Prezydenta RP dla ZSRCKU w Czernichowie za udział w akcji Narodowe Czytanie Nowel polskich.

Internat Mazurkiem płynący…
29 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z upamiętnienia 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez mieszkańców internatu "Pod Kłosem".

XII Powiatowy Bieg Niepodległości
25 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z XII Powiatowego Biegu Niepodległości.

Szkoła pamięta
19 listopada 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację u udziale ZSRCKU w Czernichowie w akcji "Szkoła pamięta".

Spotkanie z Ekodoradcą w internacie ZSRCKU w Czernichowie i Akcja Sprzątania Świata
22 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację ze spotkania e ekodoradcą i z akcji sprzątania świata w internacie ZSRCKU w Czernichowie.

Czernichów. Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego mogą korzystać z kolejnego obiektu sportowego
13 października 2019 r. w Dzienniku Polskim zamieszczono wywiad na temat boiska przy ZSRCKU w Czernichowie.

Nowe boisko przy Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie
10 października 2019 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z otwarcia boiska przy ZSRCKU w Czernichowie.

Sukces uczennic ZSRCKU w Czernichowie w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono informację o sukcesie uczennic ZSRCKU w Czernichowie w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję”.

Światowy Dzień Zwierząt
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z realizacji w ZSRCKU w Czernichowie obchodów Światowego Dnia Zwierząt.

Narodowe Czytanie w Internacie ZSRCKU w Czernichowie
10 października 2019 r. na stronie internetowej Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie zamieszczono relację z realizacji w internacie ZSRCKU w Czernichowie akcji Narodowego Czytania.

  Dzisiaj
Piątek
29
Maja 2020

Imieniny obchodzą:
Magdalena, Bogumiła, Teodozja, Urszula, Benita
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Aleksandra Wolek
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa