Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Do pobrania    Artykuły    Linki    Forum    Dojazd    Kontakt    Promocja
  Menu
  Projekty




CKZ








Kącik Przedsiębiorcy







  Akcje pomocy




  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Nauczyciele ZSRCKU 1859 - 2016

Nauczyciele ZSRCKU w Czernichowie
w latach 1859 - 2015

Roman Gąsiorowski (1859 - 1870) - teoria i praktyka rolna

Ignacy Szmyciński (1859 -1870) - ogrodnictwo

***
Ksiądz Józef Judziński (1860 - 1861) - religia

Seweryn Korzeliński (1860 - 1866) - mechanizacja rolnictwa, miernictwo, budownictwo i weterynaria

***
Ksiądz Stanisław Giebułtowski (1861 - 1863) - religia

Ludwik Zgórek (1861 - 1870) - nauki przyrodnicze, leśnictwo i pszczelarstwo

***
Drozdowski (1863 - 1864)

Ksiądz Stanisław Przybyłowicz(1863 - 1867) - religia

***
Edmund Matejko (1864 - 1865) - hodowla i administracja

***
Władysław Rittermann (1865 - 1869) - hodowla

Antoni Śniegocki (1865 - 1866) - hodowla i administracja

***
Tadeusz Niewiadomski (1866 - 1868) - mechanizacja rolnictwa, miernictwo i budownictwo

***
Szczęsny Kudelka (1867 - 1870) - chemia i fizyka

Ksiądz Piotr Rylski (1867 - 1874) - religia

***
Karol Rasp (1868-1869) - weterynaria

***
Aleksander Littich (1869 - 1875) - hodowla i weterynaria

***
Józef Bittner (1870 - 1873) - chemia i fizyka

Teofil Górski (1870 - 1873) - leśnictwo

Konstanty Przeciszewski (1870 - 1872) - teoria rolnictwa

Jan Strzemski (1870 - 1873) - botanika, zoologia i matematyka

Felicjan Szybalski (1870 - 1874) - praktyka rolna

***
Ferdynand Jasieński (1871 - 1875) - język polski

***
Edmund Bielski (1872 - 1882) - teoria i praktyka rolna

***
Wiktor Gwiazdowski (1873 - 1876) - leśnictwo

Jan Łuszczewski (1873 - 1875) - nauki przyrodnicze

***
Władysław Sołecki (1874 - 1876) - mechanizacja rolnictwa, miernictwo, matematyka, wychowawca internatu

Ksiądz Jacek Stopka (1874 - 1876) - religia

***
Piotr Germański (1875 - 1888) - chemia, fizyka i technologia rolna

Władysław Wójcik (1875 - 1880) - hodowla, weterynaria, botanika i zoologia

***
Ksiądz Wawrzyniec Centt (1876 - 1879) - religia

Mieczysław Chwalibóg (1876 - 1882) - hodowla

Antoni Iwański (1876 - 1878) - matematyka, miernictwo i budownictwo wiejskie

Emil Jastrzębski (1876 - 1878) - leśnictwo

Wincenty Kowalczyk (1876 - 1879) - mechanizacja rolnictwa i miernictwo

***
Alojzy Rużyczka (1877 - 1905) - ogrodnictwo

***
Ludwik Birkenmajer (1878 - 1909) - matematyka i fizyka

Teofil Drelinkiewicz (1878 - 1880) - leśnictwo

Michał Kordasiewicz (1878 - 1880) - ekonomia polityczna

***
Marceli Białobrzeski (1879 - 1883) - język polski, niemiecki, geografia i historia

Ksiądz Ludwik Wendland (1879-1882) - religia

***
Edmund Bielski (1880 - 1882) - rolnictwo

Teofil Drelinkiewicz (1880 - 1882) - instruktor rolnictwa i leśnictwa, kierownik gospodarstwa i leśniczy

Piotr Germański (1880 - 1888) - chemia, technologia rolna, mineralogia, gleboznawstwo, kierownik stacji meteorologicznej

Franciszek Skowron (1880 - 1883) - budownictwo, rysunek techniczny, miernictwo, melioracja i mechanika

Jakub Stanowski (1880 - 1883) - hodowla, anatomia zwierząt, weterynaria, zoologia i botanika

***
Ksiądz Andrzej Rudnicki (1881 - 1883) - religia, kierownik internatu

***
Władysław Komornicki (1882 - 1883) - instruktor rolnictwa i leśnictwa, kierownik gospodarstwa, leśniczy

Hipolit Kuśnierski (1882 - 1884) - rolnictwo, ustawy agrarne, administracja, rachunkowość i statystyka rolna

Adam Prażmowski (1882 - 1892) - rolnictwo, botanika, fizjologia roślin

***
Jan Bujak (1883 - 1885) - instruktor rolnictwa, kierownik gospodarstwa

Ksiądz Tadeusz Chromecki (1883 - 1888) - kapelan, religia, język polski, kierownik internatu

Karol Graff(1883 - 1885, 1911 - 1914) - zoologia, anatomia, hodowla, weterynaria

Konrad Kuhl (1883 - 1913) - mechanika, miernictwo, rysunek techniczny, melioracja, budownictwo

***
Franciszek Stefczyk (1884 - 1898) - historia, geografia, język niemiecki, ekonomia i statystyka rolna

Zygmunt Strusiewicz (1884 - 1888) - rolnictwo, ustawy agrarne, administracja, rachunkowość i statystyka rolna

***
Ludwik Kowalski (1885 - 1888) - instruktor rolnictwa, kierownik gospodarstwa

Stanisław Kruszyński (1885 - 1887) - hodowla

Andrzej Walentowicz (1885 - 1897) - zoologia i weterynaria

Bolesław Żakowski (1885 - 1892) - wychowawca internatu

***
Stanisław Remin (1886 - 1920) - leśnictwo, leśniczy

***
Mieczysław Piotrowski (1887 - 1898) - hodowla

***
Władysław Ancuta (1888 - 1902) - inspektor rolnictwa i kierownik gospodarstwa

Mateusz Jeż (1888 - 1892) - religia, język polski, kierownik internatu

Stanisław Szalay (1888 - 1891) - rolnictwo, administracja i rachunkowość

Karol Trochanowski (1888 - 1895) - chemia, technologia rolna i kierownik stacji chemicznej

***
Leon Nowakowski (1889 - 1916) - botanika, zoologia, mineralogia, geologia

***
Franciszek Michalik (1890 - 1892) - higiena, lekarz szkolny

Zygmunt Stasiniewicz (1890 - 1892) - instruktor rolnictwa i kierownik gospodarstwa

***
Mikołaj Wojciechowski (1891 - 1909) - ekonomia, ustawy agrarne, administracja i rachunkowość

***
Ksiądz Władysław Jelonek (1892 - 1916) - religia, język polski

Gustaw Malinowski (1892 - 1926) - higiena, lekarz szkolny

Mieczysław Różański (1892 - 1909) - wychowawca internatu

***
Józef Froń (1894 - 1901) - instruktor ogrodnictwa

***
Kornel Radziewanowski (1895 - 1905) - chemia i technologia rolna

***
Karol Malsburg (1897 - 1905) - hodowla

Teofil Sochaniewicz (1897 - 1899) - weterynaria

***
Aleksander Dziama (1899 - 1909) - język polski, język niemiecki, historia i geografia

Kazimierz Rudkowski (1899 - 1920) - weterynaria

Stefan Surzycki (1899 - 1913) - rolnictwo, administracja rolna, statystyka i rachunkowość

***
Jan Piętka (1900 - 1907) - wychowawca internatu

***
Edward Kuschee (1902 - 1909) - instruktor rolnictwa, kierownik gospodarstwa

***
Jan Białobok (1905 - 1919) - ogrodnik i instruktor ogrodnictwa

Witold Obrąpalski (1905 - 1907) - hodowla

Józef Zawadzki (1905 - 1920) - chemia i technologia

***
Karol Klich (1907 - 1908) - hodowla

***
Kazimierz Kumaniecki (1908 - 1913) - ekonomia, statystyka, rachunkowość

Tadeusz Rozwadowski (1908 - 1909)

hodowla

***
Kazimierz Biliński (1909 - 1920) - instruktor rolnictwa, ustawy agrarne i kierownik gospodarstwa

Józef Kowalski (1909 - 1914) - matematyka, fizyka, botanika, zoologia, geologia, mineralogia, sadownictwo, kierownik chóru i orkiestry, wychowawca internatu

Tadeusz Mendrys (1909 - 1919) - język polski, historia, geografia

Zygmunt Moczarski (1909 - 1911) - hodowla

Bolesław Rugiewicz (1909 - 1911) - ekonomia, administracja i rachunkowość

Witold Staniszkis (1909 - 1911) - rolnictwo, ustawy agrarne

Bronisław Trepka (1909 - 1919) - język niemiecki i wychowawca internatu

***
Zygmunt Jaworski (1911 - 1914, 1920 - 1923, 1926 - 1931) - hodowla, anatomia zwierząt

Henryk Maciejewski (1911 - 1919) - rolnictwo, botanika, ustawy agrarne, administracja, rachunkowość, statystyka, ekonomia

***
Tadeusz Gołogórski (1913 - 1919) - mechanika, miernictwo, rysunek techniczny, melioracja, mineralogia i budownictwo

Wiktor Schramm (1913 - 1918) - ekonomia, administracja, statystyka rolna

***
Ksiądz Jan Sadowski (1916 - 1927) - religia, język polski, kierownik internatu

***
Kazimierz Simm (1918 - 1920) - botanika, zoologia, mineralogia, geologia, fizyka

***
Tadeusz Olbrycht (1919 - 1920) - hodowla

Tadeusz Rodkiewicz (1919 - 1920) - rolnictwo, ekonomia

***
Kazimierz Biliński (1920 - 1930) - administracja, ekonomia, rachunkowość, ustawy agrarne, instruktor praktyki rolnej

Władysław Guzek (1920 - 1926) - weterynaria

Gustaw Malinowski (1920 - 1930) - higiena, lekarz szkolny

Stanisław Przybylski (1920 - 1930) - miernictwo, melioracja, budownictwo, rysunek techniczny i mechanika

Stanisław Sokołowski (1920 - 1928) - leśnictwo

Józef Wawak (1920 - 1926) - język polski, historia, geografia i nauka o Polsce

***
Bronisława Kordecka (1922 - 1928) - matematyka, fizyka

***
Stanisław Rogoziński (1923 - 1926) - hodowla i ekonomia

***
Jerzy Jedliński (1926 - 1951) - język polski, historia, geografia, nauka o Polsce i świecie współczesnym, ustrój administracyjny państwa, śpiew, wychowawca internatu, kierownik chóru i teatru amatorskiego

Aleksander Krassowski (1926 - 1928) - spółdzielczość, ekonomia, język rosyjski

Stanisław Swiba (1926 - 1931) - weterynaria

***
Tadeusz Janikowski (1928 - 1931) - matematyka, fizyka, spółdzielczość i leśnictwo

Józef Kubień (1928 - 1930) - śpiew, muzyka

Ksiądz Stefan Piotrowski (1928 - 1931) - religia

***
Kazimierz Kuczyński (1929 - 1950) - chemia

Karol Laskoś (1929 - 1933) - fizyka, matematyka, botanika, zoologia, geologia, mineralogia

Stanisław Rokita (1929 - 1933) - ogrodnictwo

Teodor Spiczakow (1929 - 1930) - rybactwo

***
Roman Janikowski (1930 - 1932) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

Teodozy Marcinkiewicz (1930 - 1946) - rolnictwo, ekonomia, administracja, ustawy agrarne, spółdzielczość

Maksymilian Suchecki (1930 - 1939) - śpiew i muzyka

Stanisław Żarnecki (1930 - 1932) - rybactwo

***
Ksiądz Franciszek Gabryl (1931 - 1936) - religia

Leon Kempiński (1931 -1939) - higiena, lekarz szkolny

Jan Krill (1931 - 1932) - weterynaria

Walenty Wesołowski (1931 - 1969) - hodowla

***
Zdzisław Budzyński (1932 - 1934) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

Ludwik Mulak (1932 - 1948) - weterynaria, hodowla

***
Marian Lityński (1933 - 1938) - ogrodnictwo, botanika, zoologia

Ferdynand Pietsch (1933 - 1945) - fizyka, matematyka, miernictwo, budownictwo, rysunek techniczny, melioracja

***
Józef Dobija (1934 - 1937) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

Tadeusz Sychora (1934 - 1939) - rolnictwo

Ksiądz Władysław Grohs (1936 - 1939) - religia

***
Kazimierz Budzyński (1937 - 1945) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

Józef Rubiś (1937 - 1948) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

Stefan Zdebski (1937 - 1945) - instruktor praktyki rolnej i kierownik gospodarstwa

***
Dominik Wanic (1938 - 1945) - botanika, zoologia i ogrodnictwo

***
Teodozy Marcinkiewicz (1939 - 1946) - rolnictwo, ekonomia i spółdzielczość

***
Ksiądz Władysław Galus (1940 - 1952) - religia

Wiktor Niemczyk (1940 - 1945) - język niemiecki

Tadeusz Rajewski (1940 - 1945) - higiena i lekarz szkolny

Ksiądz Jan Sadowski (1940 - 1947) - religia

Józef Siuta (1940 - 1942) - rolnictwo

***
Józef Krajewski (1942 - 1945) - ekonomia i organizacja gospodarstw rolnych

***
Jadwiga Kostecka (1945 - 1960) - język rosyjski

Władysław Janda (1945 - 1949) - botanika, zoologia, spółdzielczość i ekonomia

***
Leon Kempiński (1946 - 1948) - higiena, lekarz szkolny

Władysław Olszyński (1946 - 1947) - rolnictwo, mechanizacja rolnictwa i melioracji

Leon Pithardt (1946 - 1954) - higiena, lekarz szkolny

Hubert Stiebal (1946 - 1951) - ogrodnictwo

***
Kazimierz Pogonowski (1947 - 1952) - uprawa roli i roślin oraz inżynieria rolna

Witold Schmidt (1947 - 1952) - matematyka, fizyka, chemia

***
Stefan Madeyski (1948 - 1951) - weterynaria

Wacław Waligóra (1948 - 1953) - uprawa roli i roślin, kierownik gospodarstwa szkolnego

***
Władysław Bajdor (1949 - 1952) - historia, geografia, organizacja gospodarstwa rolnego

Władysław Tync (1949 - 1962) - botanika, zoologia

***
Kazimierz Bieniek (1950 - 1957) - uprawa roli i roślin oraz mechanizacja rolnictwa

Jan Buraczek (1950 - 1954) - organizacja gospodarstw rolnych

Stefania Jaworska (1950 - 1960) - język polski, fizyka, chemia i wychowanie fizyczne

***
Mieczysław Kotłowski (1951 - 1962) - miernictwo, chemia, bezpieczeństwo i higiena pracy

Zofia Król (1951 - 1971) - hodowla, ogrodnictwo

Jan Łysak (1951 - 1971) - hodowla, kierownik działu kształcenia korespondencyjnego

Maksymilian Marciniak (1951 - 1973) - historia, geografia, nauka o Polsce i świecie współczesnym, przysposobienie obronne

***
Lidia Gogut-Bielecka (1952 - 1957) - matematyka, fizyka

Stanisław Łoś (1952 - 1970) - uprawa i organizacja gospodarstw rolnych

***
Józef Chwalibogowski (1953 - 1954) - kierownik gospodarstwa szkolnego i instruktor praktyk rolnych

Stanisław Mazurek (1953 - 1968) - mechanizacja rolnictwa i ekonomia

Leokadia Potęga (1953 - 1962) - uprawa roli i roślin, ogrodnictwo, ochrona roślin, geografia

***
Stanisław Gala (1954 - 1962) - przysposobienie wojskowe, wychowanie fizyczne i chemia

Antoni Kamiński (1954 - 1969) - język polski i kierownik internatu

Franciszek Kosek (1954 - 1975) - lekarz szkolny

Jan Łysak (1954-1962) - hodowla, matematyka, mechanizacja rolnictwa, szkolenie korespondencyjne (kierownik)

Hilary Rysiewicz (1954 - 1959) - kierownik gospodarstwa rolnego i instruktor praktyk rolnych

Mirosława Strzałkowska (1954 - 1955) - język polski

Władysław Tyrała (1954 - 1971) - organizacja gospodarstw rolnych i uprawa roślin

***
Stanisław Moździeż (1955 - 1956) - przysposobienie obronne

Genowefa Pawlik (1955 - 1956) - jeżyk polski

***
Michał Curzydło (1956 - 1961) - chemia

Józef Gościej (1956 - 1957) - język polski

***
Ksiądz Marian Stawarz (1957 - 1960) - religia

Mieczysław Śliwa (1957 - 1988) - język polski i język rosyjski

Antonina Tyrała (1957 - 1970) - wychowawczyni internatu

Aleksandra Goik (1958 - 1966) - matematyka

Adam Młocek (1958 - 1961) - organizacja gospodarstw rolnych

***
Janusz Krzyształowski (1959 - 1961) - wychowanie fizyczne

Zdzisław Opiło (1959 - 1962) - praktyka rolna i kierownik gospodarstwa szkolnego

Halina Śliwa (1959 - 1988) - botanika, zoologia, wychowawca internatu

***
Krzysztof Główczyk (1961 - 1965) - wychowanie fizyczne

***
Władysław Chrapkiewicz (1962 - 1976) - organizacja gospodarstw rolnych i wychowanie obywatelskie

Jan Niemczyk (1962, 1964 - 1967) - hodowla, ewolucjonizm, język angielski

***
Janusz Cichalewski (1964 - 1967) - wychowanie fizyczne

Magdalena Koćwin (1964 - 1970) - fizyka i chemia

Tadeusz Koćwin (1964 - 1967) - uprawa, kierownik gospodarstwa szkolnego

***
Janusz Marchewczyk (1965 - 1991) - wychowanie fizyczne

***
Celina Kędzior (1966 - 1978) - uprawa, botanika, zoologia i ogrodnictwo

Zdzisław Kędzior (1966 - 1991) - mechanizacja rolnictwa i hodowla

Maria Kosek (1966 - 1971) - wychowawca internatu

Teresa Marchewczyk (1966 - 1971) - wychowanie fizyczne

Kinga Podeszwa (1966-1968) - matematyka i fizyka

***
Elżbieta Dydyszko (1967 - 1970) - język rosyjski

***
Janusz Iwanowski (1968 - 1973) - hodowla i uprawa

Teresa Janusz (1968 - 1983) - matematyka

Marta Jeziorek (1968 - 1972) - wychowawca internatu

Zdzisława Kołcz (1968 - 1976) - hodowla, kierownik internatu

Andrzej Mielec (1968 - 1978, 1982 - 1991) - język polski, historia, wychowanie obywatelskie, geografia

Anna Mielec (1968 - 2002) - język polski, historia

Stanisław Pięta (1968 - 1970) - mechanizacja rolnictwa, bezpieczeństwo i higiena pracy

Henryk Pomykalski (1968 - 1971) - historia, geografia, przysposobienie obronne

Czesław Rysz (1968 - 2002, 2004 - 2005) - fizyka, podstawy informatyki komputerowej, statystyka, geografia

Katarzyna Rysz (1968 - 2009) - matematyka, Zastępca Dyrektora, Dyrektor Szkoły (2001 - 2005)

Wojciech Serednicki (1968 - 1975) - mechanizacja rolnictwa i uprawa, kierownik gospodarstwa szkolnego

***
Janina Iwanowska (1969 - 2004) - hodowla, wychowawca internatu

***
Franciszka Figuła (1970 - 1999) - chemia

Grażyna Marchewczyk (1970 - 2001) - język rosyjski, bibliotekarz szkolny, geografia

Wiesław Woda (1970-1972) - mechanizacja rolnictwa

Ryszard Ziobro (1970 - 1985) - mechanizacja rolnictwa

***
Bożena Bolonek-Patriak (1971 - 1974) - uprawa

Antoni Robakiewicz (1971 - 1978) - uprawa, organizacja gospodarstw rolnych, kierownik gospodarstwa szkolnego

Janina Robakiewicz (1971 - 1994) - uprawa

Adela Zagórda (1971 - 1989) - wychowawca i kierowniczka internatu

***
Włodzimierz Kuźniakowski (1972 - 2002, 2003 - nadal) - mechanizacja rolnictwa, przepisy ruchu drogowego

Wanda Oczkoś (1972 - 1978) - wychowawca internatu

Irena Turek (1972 - 2002) - matematyka

***
Elżbieta Kuźniakowska (1974 -1977) - wychowawca internatu

Barbara Rachoń (1974 - 2006) - język rosyjski, bibliotekarz szkolny

***
Alicja Borcuch (1975 -1991) - hodowla

Danuta Poprawa (1975 - 2009) - uprawa, geografia

***
Jerzy Jeruzal (1976 - 1979) - wychowanie fizyczne.
Zdzisława Łosiowska (1976 - 1979) - uprawa

Andrzej Nawrocki (1976 - 1978) - materiałoznawstwo, bezpieczeństwo i higiena pracy

Jan Petkowski (1976 - 1981) - organizacja i ekonomika gospodarstw rolnych

Maria Wrona (1976 - 1986) - język polski, wychowawca internatu

Felicja Zapolska (1976 - 2001) - wychowanie fizyczne

Wojciech Zapolski (1976 - 1980, 2004 - 2005) - wychowanie fizyczne

***
Aleksandra Nawrocka (1977 - 2013) - język niemiecki, wychowawca internatu

Stanisław Preneta (1977 - 1981) - rachunkowość rolna

Ewa Petkowska (1977 - 1981) - język polski

Barbara Sternal (1977 - 2015) - ekonomika, ekonomika agrobiznesu, ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w agrobiznesie, organizacja i ekonomika gospodarstw rolnych, podstawy informatyki komputerowej, statystyka

***
Jan Jarosz (1978 - 2008) - historia, wiedza o społeczeństwie, geografia

Stanisław Pasek (1978 - 1981) - organizacja i ekonomika gospodarstw rolnych

Franciszek Romanowski (1978 - 1984) - uprawa

***
Stanisław Banach (1980 - 1997) - uprawa, kierownik gospodarstwa szkolnego

Edward Baran (1980 - 1982) - wychowawca internatu

Ewa Kryńska (1980 - 2007) - hodowla

Halina Wasilewska (1980 - 1981) - wychowawca internatu

***
Krzysztof Duda (1981 - 1989) - wychowanie fizyczne i przysposobienie obronne

Maria Jarosz (1981 - 1984, 2002 - 2005) - wychowawca internatu, historia

Grażyna Kiesznowska (1981 - nadal) - wychowawca internatu

Stanisław Rój (1981 - 2007) - mechanizacja rolnictwa, Dyrektor szkoły (1991 - 2001)

Irena Ścisłowicz (1981 - 2003) - wychowawca internatu

Bogusława Śliwa (1981 - 1983) - kierownik biblioteki szkolnej

***
Agata Macuga (1982 - 2009) - wiejskie gospodarstwo domowe, wychowawca internatu

Beata Szeligiewicz-Orłowska (1982 - nadal) - kierownik internatu

Andrzej Sekuła (1982 - 2013) – chów zwierząt gospodarskich i zwierząt towarzyszących, hodowla, hodowla i użytkowanie koni, podstawy produkcji zwierzęcej, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, technologia produkcji zwierzęcej, zajęcia praktyczne - hodowla zwierząt, zajęcia praktyczne - produkcja zwierzęca

Wanda Sekuła (1982 - 1989) - wychowawca internatu

***
Juliusz Boroń (1983 - nadal) - mechanizacja rolnictwa, dyrektor gospodarstwa szkolnego

Zofia Boroń (1983 - nadal) - działalność przedsiębiorstwa handlowego, działalność gospodarcza w rolnictwie, działalność gospodarcza w weterynarii, ekonomia, ekonomika agrobiznesu, ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w agrobiznesie, ekonomika rolnictwa i polityka rolna, marketing, marketing usług hotelarskich, marketing w agrobiznesie, podstawy ekonomii, podstawy przedsiębiorczości, podstawy przetwórstwa, rolnictwo ekologiczne, rynek rolny, towaroznawstwo, zajęcia praktyczne (technik hodowca koni), zarządzanie firmą

***
Grażyna Pająk (1986 - 1994) - matematyka, wychowawca internatu

***
Jan Zaworonek (1988 - 1997) - przysposobienie obronne

***
Ksiądz Stanisław Figura (1989 - 1996) - religia

Dorota Kucharz (1989 - nadal) - biologia, chemia, geografia; Zastępca Dyrektora (2007 - nadal)

Ryszard Orzechowski (1989 - 1992) - wychowawca internatu, geografia

Maria Pawlik (1989 - nadal) - chemia, geografia, produkcja roślinna, uprawa, wychowawca w internacie

***
Magdalena Basista (1990 - 2007) - rachunkowość rolna, Zastępca Dyrektora (2001 - 2007)

Wojciech Downar-Zapolski (1990 - nadal) - wychowanie fizyczne

Wiesław Woźniak (1990 - 2006) - język angielski

***
Grzegorz Bylica (1991 - nadal) - mechanizacja rolnictwa, obsługa środków technicznych, podstawy techniki, technika w rolnictwie; kierownik szkolenia praktycznego, Dyrektor Szkoły (2005 – nadal)

Artur Cichoń (1991 - nadal) - mechanizacja rolnictwa, statystyka, obrót rolny, podstawy przedsiębiorczości, przedsiębiorczość, zajęcia praktyczne - mechanizacja rolnictwa, wychowawca w internacie

***
Piotr Pietrzak (1993 - 1995) - język polski

Zofia Romanowska (1993 - 2013) - bankowość, ekonomia, elementy rachunkowości, pracownia ekonomiczna, pracownia ekonomiczno-informatyczna, pracownia informatyczno-handlowa, rachunkowość, rachunkowość handlowa, rachunkowość małych podmiotów gospodarczych, rachunkowość przedsiębiorstw, spółdzielczość, technika biurowa, zasady rachunkowości

Anna Stolarczyk (1993 - 2008) - język francuski

Ewa Gacka (1994 - 1995) - wychowawca internatu

Hamed Lamin Mansaray (1994 - 1995) - język angielski

Zbigniew Wasilewski (1994) - geografia

***
Barbara Fabin (1995 - 1999) - prawoznawstwo

Garett Rothman (1995 - 1997) - język angielski

Joanna Wasilewska (1995 - nadal) - język polski, wiedza o kulturze

***
Ksiądz Jacek Konieczny (1996 - 2003) - religia

***
Agnieszka Gawęda (1997 - 1999) - rachunkowość

Urszula Kucala (1997 - 2008) - język polski

Agnieszka Panicz (1997 - 2000) - język angielski

Jarosław Starowicz (1997 - 2015) - pedagog szkolny; wybrane zagadnienia psychologii społecznej, wychowanie do życia w rodzinie

Karina Wcisło (Turek) (1997 - 1998, 2002 - 2003, 2006 - 2013) – rachunkowość, podstawy ekonomii, technika biurowa, technika biurowa i komputerowa, pracownia ekonomiczna, pracownia ekonomiczno-informatyczna, ekonom. handl., statystyka

***
Małgorzata Downar-Zapolska (1998 - nadal) - wychowanie fizyczne

Leszek Kraszewski (1998 - 1999) - przysposobienie obronne

Grace Peters (1998 - 1999) - język angielski

***
Jonathan Brever (1999 - 2000) - język angielski

Ewa Rakoczy (1999 - nadal) - ekonomia i prawo w hotelarstwie, ekonomika, ekonomika przedsiębiorstw, elementy rachunkowości, prawo, prawo i ekonomika, prawoznawstwo, rachunkowość, rachunkowość spółek prawa handlowego, specjalizacja, usługi weterynaryjne

***
Anna Czeczot (2000 - 2003) - język francuski

Irena Jakubowska (2000 - 2003) - język angielski

Marek Krystian (2000 - nadal) - kurs prawa jazdy

Zofia Lachowolska - Stefańska (2000 - 2003) - język angielski

Eugeniusz Zagrocki (2000 - 2000) - przysposobienie obronne

***
Ewa Grałek (2001 - 2003) - wychowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Poprawa (2001 - 2004) - język francuski

***
Anna Ducastel (2002 - 2004) - język francuski

Sylwia Jeruzal (2002 - 2008) - wiedza o kulturze

Agnieszka Kołodziej (2002 - nadal) - język polski, wiedza o kulturze

Krzysztof Kurzela (2002 - 2004) - przysposobienie obronne, przygotowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Michalik-Sroka (2002 – nadal) – matematyka, statystyka, technologia informacyjna, multimedia i grafika komputerowa, oprogramowanie biurowe, wychowawca internatu

Kinga Rysz (2002 - nadal) - informatyka, fizyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie, technologia informacyjna, użytkowanie komputerów, matematyka

Ewa Szymusik (2002 – 2006) - język angielski

***
Grzegorz Grzywa (2003 - 2008) - wychowanie fizyczne

Piotr Klimczak (2003 - 2004) - język angielski

Ksiądz Bogdan Mosur (2003 - 2006) - religia

Agnieszka Nieszkowiecka (2003 - 2005) - język angielski

Piotr Okoń (2003 - 2004) - matematyka

Marta Owca (2003 - 2004) - technika biurowa, rachunkowość

***
Marcin Chmiel (2004 - 2006) – przysposobienie obronne

Marcin Downar-Zapolski (2004 - 2005) – wychowanie fizyczne

Dominika Gala (2004 - nadal) - język angielski

Agnieszka Kowalik (2004 - 2005) - przedmioty ekonomiczne

Bożena Mrozicka (2004 - nadal) – matematyka, statystyka

Małgorzata Ratajczak-Kostuch (2004 - 2006) - przedmioty ekonomiczne

Maciej Wasilewski (2004 - 2006) - elementy prawa

***
Barbara Kołacz (2005 – 2007) - historia

Izabela Kotula (2005 – nadal) – ekonomika, ekonomika handlu, podstawy ekonomii, pracownia ekonomiczna, prawo, rachunkowość handlowa, reklama, matematyka

Agnieszka Marzęcka (2005 – nadal) – biologia, biologia i ekologia, przedmioty zawodowe w szkole policealnej kształcącej w zawodzie opiekun medyczny, wychowawca w internacie

Anna Mika (2005 – nadal) - agroturystyka, ekonomika agrobiznesu, ochrona wód, organizacja pracy w hotelarstwie, podstawy produkcji roślinnej, podstawy przetwórstwa, pracownia badań laboratoryjnych, produkcja surowców żywnościowych, technika pracy hotelarskiej, technologia i towaroznawstwo, towaroznawstwo, zajęcia praktyczne

Mariusz Wójcik (2005 - nadal) - język angielski, język angielski zawodowy

***
Ksiądz Stanisław Migas (2006 - 2012) - religia

Robert Czekaj (2006 - 2007) - język angielski

Barbara Kajda (2006 - nadal) - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie, pracownia badań laboratoryjnych, technologia informacyjna, urządzenia techniki komputerowej, użytkowanie komputerów

Zdzisława Kuć (2006 - 2008) - multimedia i grafika komputerowa, oprogramowanie biurowe

Leszek Łoboś (2006 - 2009) - programowanie strukturalne i obiektowe, urządzenia techniki komputerowej

Lidia Kuć (2006 - 2013) - gospodarowanie odpadami, ochrona powietrza, pracownia badań laboratoryjnych

Beata Podolecka (2006 – 2007) – matematyka

Dominika Przebinda (2006 - 2008) - język polski

Renata Woźniak (2006 - nadal) - nauczyciel bibliotekarz

***
Agnieszka Baster (2007 - 2008) - biologia

Bożena Jodłowska - Przybyła (2007 - 2009) - język angielski

Krzysztof Klohn (2007 – nadal) - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Paweł Koszałka (2007 – 2010) – programowanie strukturalne i obiektowe, systemy operacyjne i sieci komputerowe, zajęcia specjalizacyjne

Janusz Sroka (2007 - 2013) – wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne

***
Marcelina Morawska (Czubaj) (2008 - nadal) - wychowawca internatu

Joanna Dróżdż (2008 - 2009) - fizyka, informatyka, technologia informacyjna

Dominika Radzięta (2008 - 2009) - język francuski

***
Andrzej Robakiewicz (2009 – 2010) – anatomia i fizjologia zwierząt, choroby zwierząt

Elżbieta Zielińska (2009 – 2010) – elementy rachunkowości, ekonom. handl., podstawy ekonomii, reklama, technika biurowa

***
Rafał Niedziółka (2010 – nadal) – anatomia i fizjologia zwierząt, choroby zwierząt, rozród zwierząt, zajęcia praktyczne

Maria Bujas - Łukaszewska (2010 – 2011) – obsługa konsumenta, zajęcia praktyczne

Paweł Marcinek (2010 – nadal) – anatomia i fizjologia zwierząt, diagnostyka chorób zwierząt, zajęcia praktyczne

Agnieszka Sury (2010 – 2011) – język polski

***
Elżbieta Dudzińska - Kieblesz (2011 – nadal) – obsługa konsumenta, techniki pracy w hotelarstwie, zajęcia praktyczne

Anna Niedziółka (2011 – nadal) – chów, hodowla i inseminacja zwierząt, prowadzenia produkcji zwierzęcej i usług inseminacyjnych, rozród zwierząt, zajęcia praktyczne

Piotr Rudzki (2011 – 2012) – język angielski, język angielski zawodowy

Marzena Seweryn (2011 - 2014) – religia

Sylwia Tymińska (2011 – 2015) – higiena produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego

***
Ksiądz Paweł Cempura (2012 – nadal) – religia

Piotr Frydel (2012 – 2015) – język angielski, język angielski zawodowy

Małgorzata Hiroń (2012 – 2013) – działalność recepcji, techniki pracy w hotelarstwie

***
Anna Dąbrowiak (2013 - 2015) - higiena produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego, inseminacja zwierząt, pracownia inseminacji

Magdalena Szarkowicz (Jaróg) (2013 - nadal) - historia, wychowawca w internacie

Katarzyna Wrona (Łąka) (2013 - nadal) - język niemiecki, wychowawca w internacie

Marek Krystyan (2013 - nadal) - przepisy ruchu drogowego, jazda ciągnikiem

Kinga Mikołajczyk (2013 - nadal) - wychowawca w internacie

Joanna Podoba-Molik (2013 - nadal) - wychowawca w internacie

Barbara Ryś (2013 - nadal) - przedmioty ekonomiczne

***
Magdalena Jopek (2014 - 2015) - jazda konna i turystyka jeździecka

Ksiądz Grzegorz Bularz (2014 - 2015) - religia

Sylwia Gacek (2014 - nadal) - wychowawca w internacie

Joanna Kadłuczka (2014 - nadal) - język angielski, język angielski zawodowy

Dominika Konarska (2014 - 2015) - wychowanie fizyczne

Agnieszka Malinowski (2014 - 2015) - diag. wet., prac. lab.

Marcin Podsiadło (2014 - nadal) - administracja weterynaryjna, higiena produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego, higiena zwierząt rzeźnych, pracownia kontroli weterynaryjnej, użytkowanie koni

Paulina Roczniak (2014 - nadal) - pracownia inseminacji, prac. zab., chor. i piel.

Wojciech Urynowicz (2014 - nadal) - chów, hodowla i inseminacja zwierząt; inseminacja zwierząt; prac. zoot.

Michalina Wąsik (2014 - 2014) - diag. wet., prac. diag, prac. lab.

***
Dorota Guldzińska (2015 - 2015) - diag. wet., prac. diag, prac. lab.

***
Sylwia Borycka (2015 - nadal) - diagnostyka weterynaryjna, pracownia diagnostyczna

Małgorzata Dziędziel-Gabryszak (2015 - nadal) - wychowawca w internacie

Elżbieta Majcherkiewicz (2015 - nadal) - chemia, matematyka

ks. Krzysztof Rusnak (2015 - nadal) - religia

Kamil Szewczyk (2015 - nadal) - wychowanie fizyczne

Karolina Urbańska (2015 - nadal) - pracownia laboratoryjna

Aleksandra Wołek (2015 - nadal) - język angielski

Tadeusz Żarski (2015 - nadal) - instruktor nauki jazdy kategorii T

Piotr Żmigrodzki (2015 - nadal) - wychowawca w internacie

  Dzisiaj
Poniedziałek
17
Grudnia 2018

Imieniny obchodzą:
Olimpia, Łazarz, Jolanta, Florian, Łukasz
  Zapraszamy
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 602
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Gargas
  Poczta
Poczta
  Facebook


  Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Powitanie
Powitanie
Chcecie wiedzieć jak...
Najciekawsze Tematy
Powitanie [0]
Powitanie [0]
Chcecie wiedzieć ... [0]
  Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Barbara Kajda
25/06/2016 15:06
Ancurrr14, można już składać podania do szkół policealnych. Informacje o rekrutacji do szkół dla dorosłych znajdują się w panelu po lewej stronie, w zakładce: Rekrutacja-> Szkoły zaoczne.

Ancurrr14
23/06/2016 08:48
Czy można juz składać podanie do szkoły Policealnej ?

twety19
19/08/2015 21:41
Wonski dziękuje bardzo za pomoc. Na prawdę była potrzebna :-)

Wonski
15/08/2015 12:36
,papierem od lekarza i zdjęciem zanosisz to znowu do starostwa i oni ci wydają PKK czyli profil kandydata na kierowcę.Myślę że pomogłem. Życzę miłych 18 dni wakacji !

Wonski
15/08/2015 12:35
200 zł później idziesz do wydziału komunikacji w starostwie tam pobierasz "Wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenie" ktoś na pewno ci zaznaczy tak co masz wypełnić.Razem z tym wnioskiem,

Wonski
15/08/2015 12:31
twety19, W Google wpisz "prawo jazdy lekarz i nazwa większej miejscowości koło której mieszkasz". Tam znajdziesz lekarza najlepiej prywatnego bo szybciej cię przyjmie za badanie płaci się 20

Barbara Kajda
14/08/2015 21:51
Twety19, podstawowe informacje dotyczące prawa jazdy kategorii T znajdują się tutaj: http://czernichow.edu.pl/
viewpage.php?page_id=1072
, więcej szczegółów: http://www.word.waw.pl/in
dex.php


twety19
11/08/2015 16:29
czy można u zwykłego lekarza rodzinnego / z góry dziękuję za pomoc ^^ pozdrowienia i miłych wakacji :-)

twety19
11/08/2015 16:27
Dzień dobry ;-). Jak należy stworzyć profil kandydata na prawo jazdy kategorii T? Jakie wnioski należy złożyć i gdzie? Jakie dokumenty należy mieć i co z badaniami ? U kogo należy je zrobić? Czy moż

Barbara Kajda
13/07/2015 10:59
Jaaa, Angeelika odpowiedziała prawidłowo na Twoje pytanie.

Archiwum
  Licznik wyświetleń
  Licznik odwiedzin

  Lokalizator
  Odsyłacze
epodreczniki.pl

Starostwo Powiatowe
w Krakowie

ITV Gmin i Powiatu
Krakowskiego

MEN

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

Centralna Komisja
Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

Krajowy Ośrodek
Wspierania Edukacji
Zawodowej i Ustawicznej

Portal Funduszy
Europejskich

Serwis Informacyjny
Gminy Czernichów

Starostwa Powiatowego
w Krakowie

Serwis Internetowy
Miasta Krakowa