Strona Główna    Aktualności    Media o nas    Filmy    Dojazd    Kontakt
  Menu
  Projekty







CKZ








Kącik Przedsiębiorcy






  Akcje pomocy




  Partnerzy

Uniwersytet Rolniczy
w Krakowie

Wyższa Szkoła
Turystyki i Ekologii
w Suchej Beskidzkiej

Małopolska do celu.eu

Poczet Krakowskiej
Chorągwi Husarskiej

Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej
w Czernichowie

Serwis mojestypendium.pl
  Nauczyciele

Nauczyciele ZSRCKU w Czernichowie
w roku szkolnym 2020/2021

Imię i nazwisko nauczyciela
Stanowisko/nauczane przedmioty
Marzena Błażejak
nauczyciel wspomagający, religia, rewalidacja
Zofia Boroń
podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ekonomiczne i rolnicze
Wioletta Borowczyk
wychowawca w internacie
Grzegorz Bylica
dyrektor, przedmioty rolnicze
Katarzyna Bylica
wychowawca w internacie
Irena Choczyńska
biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Monika Chodacka
wychowawca w internacie
Artur Cichoń
kierownik internatu, przedmioty rolnicze
Małgorzata Downar-Zapolska
wychowanie fizyczne
Wojciech Downar-Zapolski
wychowanie fizyczne
Elżbieta Dudzińska-Kieblesz
przedmioty hotelarskie
Karol Filipiak
historia, historia i społeczeństwo
wiedza o społeczeństwie
Dominika Gala
język angielski
Klaudia Jeziorowska
historia, wychowawca w internacie
Joanna Kadłuczka
język angielski
Barbara Kajda
wicedyrektor, chemia
Klaudia Kaspera
chemia
Dorota Kita
logopeda
Agnieszka Kołodziej
język polski
Paulina Kowalik
wychowawca w internacie
Monika Koźbiał
wychowawca w internacie
Elżbieta Kramarczyk
język polski
Marek Krystyan
bezpieczeństwo i higiena pracy, nauka jazdy ciągnikiem, przepisy ruchu drogowego
Dorota Kucharz
biologia
Piotr Leśniewski
przedmioty weterynaryjne i zootechniczne
Ewa Lizak
wychowawca w internacie
Karina Łacna
język angielski
Marcin Malik
bezpieczeństwo i higiena pracy, nauka jazy ciągnikiem, przedmioty rolnicze
Agnieszka Markowicz
przedmioty weterynaryjne i zootechniczne
Małgorzata Martyna
wychowawca w internacie
Agnieszka Michalik-Sroka
zastępca kierownika internatu
Anna Mika
kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty hotelarskie
Marcelina Morawska
wychowawca w internacie
Bożena Mrozicka
matematyka
Anna Niedziółka
nauka jazy konnej, przedmioty zootechniczne
Rafał Niedziółka
przedmioty weterynaryjne
Maria Pawlik
geografia, wychowawca w internacie
Marcin Podsiadło
przedmioty weterynaryjne i zootechniczne
Paulina Pytel
przedmioty weterynaryjne
Paulina Racułt
wychowawca w internacie
Ewa Rakoczy
przedmioty ekonomiczne i hotelarskie
Wioleta Rynduch
wychowawca w internacie
Kinga Rysz
fizyka, informatyka, matematyka
Barbara Ryś
przedmioty ekonomiczne i hotelarskie
Marta Sabatowicz
przedmioty zootechniczne
Dorota Sarapata
język niemiecki
Kamil Szewczyk
wychowanie fizyczne
Grażyna Tajs-Zielińska
wychowawca w internacie
Anna Tekieli
przedmioty rolnicze
Paweł Wadowski
edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
Anna Warchoł
nauka jazy konnej, przedmioty zootechniczne
Joanna Wasilewska
filozofia, język polski
Aleksandra Wołek
język angielski
Renata Woźniak
nauczyciel bibliotekarz
Mariusz Wójcik
język angielski
Katarzyna Wrona
język niemiecki
Justyna Wyka
wychowanie fizyczne
Paulina Zachara
religia
Monika Zielińska
psycholog szkolny
Piotr Żmigrodzki
wychowawca w internacie
Teresa Żuchowska
przedmioty weterynaryjne
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Poczta
Poczta
  Facebook